Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zdjecia nigdy sie nie znudza:-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: zdjecia nigdy sie nie znudza:-)

    Zdjęcia zawsze ,wszędzie i na każdą okazję. To jest prezent, który zawsze będzie na czasie i do tego z czasem nabierze dodatkowej wartości. Jak dla mnie coś pięknego.



    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: zdjecia nigdy sie nie znudza:-)

      kazde zdjecie to wspomnienie, dlatego te fotografie sa dla nas takie wazne i wartosciowe, czasami czlowiek siadzie przxejrzy te zdjecia z usmiechem na twarzy ale i ze lzami w oczach, zwlaszcza gdy sie ma zdecia z kims kto juz odszedl, to piekne ze dalej mozemy go widziec i przypominac sobie jak to bylo keidys. Kocham zdjecia, to wspanialy wynalazek fotografia

      Skomentuj


        #18
        Odp: zdjecia nigdy sie nie znudza:-)

        Wczoraj byliśmy na jesiennym spacerze. Uwaga! uwaga! w tym czasie robiłam 250 zdjęć Nawet nie wiem kiedy się to stało



        Skomentuj


          #19
          Odp: zdjecia nigdy sie nie znudza:-)

          oj zdjęcia nigdy się nie znudzą Dobrze że teraz jest era dobrych telefonów gdzie nie koniecznie trzeba mieć aparat a telefon zawsze nosimy przy sobie i w każdej chwili mozna uwiecznić czy śmieszną czy też zwykła sytuację

          Skomentuj


            #20
            Odp: zdjecia nigdy sie nie znudza:-)

            zdjęcia też są znakomitą pamiątką, którą po latach można znowu oglądac oceniając jak się zmieniliśmy przez ten długi czas. Mam dużo zdjęć ale stwierdzam, że tego nigdy za wiele

            Skomentuj


              #21
              Odp: zdjecia nigdy sie nie znudza:-)

              Uwielbiam robić zdjecia zwłaszcza dzieciom i chętnie wracam do zdjęć dzieci jak były malutkie. Często również przeglądam zdjęcia ze swojego dzieciństwa i czasów młodości.

              Skomentuj


                #22
                Odp: zdjecia nigdy sie nie znudza:-)

                Zdjęcia to przede wszystkim cudowna pamiątka na długie lata. Teraz nawet nie musimy wywoływać wszystkich zdjęć, jak to było kiedyś. Można pstrykać bez oporu.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: zdjecia nigdy sie nie znudza:-)

                  Zgadzam się, zdjęcia to pamiątka na całe życie i dlatego też je uwielbiam robić kiedy tylko to jest możliwe. Lubię też innowacyjne nowalijki i jeżeli chodzi o zdjęcia to warto z nich robić fotoobrazy na ściany. Dzięki nowoczesnej aplikacji na SweetHomeDecor można stworzyć na bazie zdjęcia nietypową pamiątkę jaką jest fotoobraz http://www.sweethomedecor.pl/ a po 4 dniach gotowy produkt będzie u ciebie. Aplikacja jest prosta i obecnie jest napisana w technologii flashowej, ale ponoć ma wyjść nowa wersja w HTML, która pozwoli na łatwy dostęp do aplikacji na urządzeniach mobilnych.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: zdjecia nigdy sie nie znudza:-)

                    Ja nigdy nie zapomnę fotografii rodzinnej w Poznaniu, kiedy byliśmy całą rodziną na wycieczce i zwiedzaliśmy to miasto. Było tyle śmiechu i zabawy, a moja siostra ciągle pstrykała zdjęcia. Pomimo to poszliśmy jeszcze zrobić sobie sesję w studio. Dzisiaj te zdjęcia są wspaniałą pamiątką, do której wracam z nostalgią. Nigdy nie wyjeżdżaliśmy w tak dużym gronie osób. To był świetny czas i genialny pomysł.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X