Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Fajne gry dla dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Fajne gry dla dzieci

    Napisane przez wioletta11 Pokaż wiadomość
    Jesli kupisz porządny samochodzik , na przykład firmy Toys to na pewno będzie bezpieczny. Taki samochodzik rozwija niewielką prędkość tak wiec dziecko na pewno Ci nie ucieknie. Jest to duża frajda dla malucha tak wiec jesli możesz sobie na coś takiego pozwolić to warto. My naszemu synkowi jakiś czas temu kupiliśmy nie samochodzik ale mini quad
    xxxx - zerknij sobie. Jest sterowany na pilot. Mąż jak się do niego dorwie to cieżko go od tego odsunać. Mam czasami wrażenie,ze bardziej się tym bawi niż dziecko
    Świetna sprawa! Aż chce się coś takiego zakupić
    Last edited by disne; 29-07-2020, 19:41. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Fajne gry dla dzieci

      Jako jeden z dobrych przykładów niżej. A gra powinna być ciekawa, nie byle jaka, taka żeby robiła dużą różnicę. Dzieci mają się bawić, nie patrzeć w tv.


      xxx
      Last edited by disne; 29-07-2020, 19:42. Powód: link

      Skomentuj


        #48
        Odp: Fajne gry dla dzieci

        Nam bardzo dobrze się ostatnio gra w odkopany po latach "Eurobussines". Ponadczasowa gra! Polecam.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Fajne gry dla dzieci

          Świetny jest Antywirus. Gra logiczna, dziecko musi wytężyć mózg, ja mam spokój, a i mi się zdarzy pograć w trudniejsze poziomy i mieć zagwozdkę
          Cierpliwość i wytrwałość mają magiczne działanie – dzięki nim trudności znikają, a przeszkody ulatniają się.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Fajne gry dla dzieci

            Dla mnie gry planszowe to podstawa a najlepsze są takie w starym stylu jak Monopol, czy Było sobie życie. Najlepsze propozycje kultowych gier i zabawek znajdziecie na xxx gdzie bez wychodzenia z domu kupicie z dostawą do domu wszystko dla dziecka. Do tego warto zrobić pierwsze zamówienie, gdzie z kodem START2016 dostaniecie 5% rabatu.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Fajne gry dla dzieci

              My z moim 3-latkiem jesteśmy na etapie wszelkich MEMO i kart Piotrusia. Jest na etapie, że bardzo szybko wychwytuje co jest takie samo i bardzo mu się to podoba.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Fajne gry dla dzieci

                Moja córeczka miala kiedyś taki okres ze ciagle bawiła się w gry dla dzieci, glownie planszowe. Moja ulubiona to od lat Monopol, znalezlismy nawet z mezem wersje dla dzieci na takiej stronie. Gry planszowe sa o tyle fajne ze angazuja całą rodzinę a dzieci je naprawde lubią

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Fajne gry dla dzieci

                  Wcale nie trzeba kupować drogich gier, po pierwsze wiadomo, ze dziecko dość szybko się nudzi, a co za tym idzie kupimy coś drogiego co szybko poleci w kąt. Druga sprawa, że skoro dzieciaki ciągnie tak do komputerów i tabletów to można sobie grać w jakieś edukacyjne gry online przykładowo Scrabble - http://scrabblemania.pl/gdze-zagrac-w-scrabble-literaki tutaj macie miejsca gdzie można zagrać. Od siebie dodam, że gra jest moją ulubioną, w którą bardzo często gramy.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Fajne gry dla dzieci

                    Ciągnie, to fakt, ale ja nie jestem za tym, by to popierać. Dlatego zamiast aplikacji na tablet i telefon czy gier komputerowych, wolę kupić dzieciom grę planszową. Przyzwyczaiłam się do tego sklepu, bo często kupowałam tu różne pluszaki i zabawki do ogrodu. Ucieszyłam się, że mają też dobre planszówki.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Fajne gry dla dzieci

                      Co według Was znaczy "fajne"? Dziecko ma w młodym wieku zdobywać ciekawość świata i rozbudowywać woje umiejętności, a nie gapić się w komputer bez żadnej refleksji. Jeśli już Wasze maluchy wpadły w wir gier komputerowych, to postarajcie się to dobrze wykorzystać poprzez gry Akademia Umysłu z To najlepsza seria gier dla dzieci, która poprawia pamięć i wspomaga koncentrację. To chyba najlepsze rozwiązanie dla młodych pasjonatów gier.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Fajne gry dla dzieci

                        Dla kazdego to coś innego. Ja bym postawiła na Zgadnij kto to lub La Cucaracha.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Fajne gry dla dzieci

                          Gier planszowych dla dzieci jest mnóstwo i myśle, że każdy rodzic powinien się w takie zaopatrzyć.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Fajne gry dla dzieci

                            Super, pokażcie w co jeszcze gracie?

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Fajne gry dla dzieci

                              Cluedo to świetna gra dla dzieciaków.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Fajne gry dla dzieci

                                A planszówki? To świetny sposób na wspólne spędzanie czasu całą rodziną.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X