Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Praca
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Praca Wasze zawodowe wyzwania, praca dodatkowa, ogłoszenia

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 27-01-2015, 14:49
kardplac87 kardplac87 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kardplac87.polki.pl

Domyślnie Zarządzanie kadrami i usługi hr

Witam,
niedawno usłyszałem o systemie teta hr. Jest to narzędzia, która pozwala nam na obsługę naliczania wynagrodzeń, administracji kadr oraz usług hr i zarządzania kadrami. Ciekawie opisane jest to na http://www.unit4bs.pl/oferta/cloud-s.../teta-hr-cloud. Program jest niezwykle przyjazny. Dodatkowo nie trzeba inwestować w licencję, szkolenia. Ma ktoś może taki system i zechciałby podzielić się spostrzeżeniami??
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-02-2015, 09:57
celina90 celina90 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
celina90.polki.pl

Domyślnie Odp: Zarządzanie kadrami i usługi hr

Ma ktoś może jakieś doświadczenia w prowadzeniu firmy?i czy np. ten www.lefthand.pl/program-kadrowo-placowy jest w miarę prosty w obsłudze?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-12-2015, 14:36
czarnam87 czarnam87 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
czarnam87.polki.pl

Jeśli chcesz dobrze zarządzać kadrami, polecam systemy teleinformatyczne, które możesz zakupić np. tu - systemy teleinformatyczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-12-2015, 02:31
tosia93 tosia93 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
tosia93.polki.pl

Moim zdaniem w ogóle powinno się w każdej firmie dbać o prawidłowe interpretowanie informacji. Niestety wiele przedsiębiorstw ma z tym problem, przez co potem bardzo cierpią. A w rozwiązaniu tego problemu mógłby pomóc chociażby program http://newdatalabs.com/prezentacja-1/. Ale do tego jak widać trzeba trochę dobrych chęci i zaangażowania.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-04-2016, 10:57
ratser ratser jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ratser.polki.pl

Jeśli chodzi o dobry program kadrowo płacowy. to moge polecic http://wfirma.pl/lista-plac-online wszystko jest tu przejrzyste i wygodne w użyciu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-08-2016, 13:00
arekreca arekreca jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
arekreca.polki.pl

Hmm... My też jesteśmy na etapie wyboru oprogramowania księgowego. Chcielibyśmy jednak, aby był zgodny z jpk (jednolitym plikiem kontrolnym). Na razie sprawdziliśmy, że między innymi yuma ma takie programy księgowe, ale kto jeszcze ?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-11-2016, 18:54
lumbes lumbes jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
lumbes.polki.pl

Każda firma powinna raz na jakiś czas zrobić porządny audyt bezpieczeństwa informacji, żeby sprawdzić, jaki jest stan zabezpieczeń naszych serwerów komputerowych, programów, skrzynek odbiorczych w firmowych komputerach. Strona http://forsafe.pl/polityka-bezpieczenstwa-informacji/ dokładnie opisuje, dlaczego jest to takie ważne w dobie dzisiejszych wydarzeń i przetasowań na arenie międzynarodowej. Jasne, każde przedsiębiorstwo przerzuciło się na elektroniczne archiwum i kopie dokumentów, ale trzeba je chronić, w końcu zawarte tam są tajemnice handlowe i osobiste dane, które nie mogą wpaść w niepowołane ręce.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-11-2016, 07:54
happypuppy happypuppy jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
happypuppy.polki.pl

Jeśli chcesz pozyskać wiedzę z zakresu hr to najlepiej wybierz się na szkolenie hr. Tam nauczą Cię wszystkiego, co będzie Ci potrzebne do pracy. Zajrzyj na stronę http://dom-wiedzy.pl/, oni organizują takie szkolenia. Na pewno znajdziesz coś, co Cię zainteresuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-11-2016, 12:20
Patris38 Patris38 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Patris38.polki.pl

Takie szkolenie z pewnością jest bardzo przydatne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-08-2017, 17:14
kiwi2 kiwi2 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kiwi2.polki.pl

Jeśli zajmujecie się działem HR i jeszcze nie byliscie na urlopie, lub dysponujecie wolnym czasem to proponuje lekturę
Poniżej 5 książek, które warto zabrać na urlop
http://www.mostwanted.pl/2017/07/10/...brac-na-urlop/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania