Wr   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Wszystko dla mamy, taty i domu
Zarejestruj si FAQ Uytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wszystko dla mamy, taty i domu Nasi pomocnicy w codziennoci - sprzt AGD, wyposaenie, gadety i ciekawe pomysy.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Docz do naszych mam forumowiczek! Podziel si na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o dowiadczeniach zwizanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczstsze wtpliwoci. We udzia w wietnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, ktre obowizuj na forum w dyskusjach. Doradzaj i suchaj porad innych mam, po to jestemy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesica”
Podziel si z nami zdjciem swojego brzuszka w ciy i wygraj fantastyczn nagrod - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbdnikw od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbdnik”
Czy wiesz, e mae dzieci nie potrafi regulowa temperatury ciaa jak doroli i trac ciepo 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposb dbasz o komfort i ochron dziecka zim. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbdnikw od Wonderwool z cudownie mikkiej i ciepej weny merino.

Sprawd aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzdzia wtku Wygld
Nieprzeczytane 09-06-2016, 16:45
majka332 majka332 jest offline
Member

Zobacz mj nowy profil
majka332.polki.pl

Domylnie Jakie ceny w pralniach?

Chc odda paszcz do pralni. W kilku pralniach w Warszawie ceny to 150-200 z. Krtko mwic, nie chc tyle wyda na pralnie paszcza. Jakie ceny proponuj pralnie w Waszej okolicy?
Nieprzeczytane 12-06-2016, 22:21
poleczka87's Avatar
poleczka87 poleczka87 jest offline
Member

Zobacz mj nowy profil
poleczka87.polki.pl

Domylnie Odp: Jakie ceny w pralniach?

Dawno nic nie oddawaam, ale wydaje mi si, e poowa tej kwoty (jestem ze lska)
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-07-2016, 10:03
kankiela kankiela jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
kankiela.polki.pl

W wawie 30 z za kg prania - bez wzgldu na to, o jakie chodzi ciuchy. Tylko sukna lubna jest liczona od sztuki, a tak to reszta za kg.
Nieprzeczytane 06-07-2016, 19:28
majka332 majka332 jest offline
Member

Zobacz mj nowy profil
majka332.polki.pl

No takiej stawki si nie spodziewaam. Ale czy to pewne? Z czego wynikaj a takie rnice?
Nieprzeczytane 07-07-2016, 09:52
kankiela kankiela jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
kankiela.polki.pl

A jakie to ma znaczenie? Skoro usuga jest wykonywana jak naley to wszystko ok. Co mnie obchodzi powd stawek? Wiem, e u nich tak tanio na tle innych jest od dawna. Skoro wszystko robi jak naley, to po prostu korzystam i tyle.
Nieprzeczytane 21-07-2016, 11:46
mama-mia mama-mia jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
mama-mia.polki.pl

kurcz dobrze e jako nie mam rzeczy do pralni za bardzo, wikszo spokojnie zaatwia pralka i daje rad przy dobrym proszku (vizir ze sklepzproszkami.pl jak dla mnie super) co trzeba delikatniej to rcznie te sobie w nim upior a paszcze staram si regularnie na mokro przeciera ale wiadomo jak si zabrudzi to pewnie nie ma bata i musi do pralni i
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-09-2018, 19:30
julita755 julita755 jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
julita755.polki.pl

Takie, e na pewno nie opaca si z nich korzysta. Lepiej zainwestowa w porzdn pralk i pra samodzielnie. Ja zdecydowaam si na wybr pralki Bianca firmy Candy i jestem z niej strasznie zadowolona!
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-10-2018, 09:49
adamila021 adamila021 jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
adamila021.polki.pl

Strasznie drogo to wychodzi, nawet nie przypuszczaam e bda takie ceny. No ale jeeli chodzi o takie rzeczy to ciko to samemu dobrze wypra. Dlatego te co moecie pierzcie w domach. Lepiej zainwestowac w dobr pralk i proszek, duo taniej to wyjdzie Ja mam ju tak lepsz prakl, proszek te uwaam za bardzo dobry. Mj ulubiony to Surf Biaa orchidea i Jasmin. Super dopiera i bardzo fajnie pachnie. Inne warianty zreszt te.
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-10-2018, 10:27
Gemi83 Gemi83 jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
Gemi83.polki.pl

Miasto: Warszawa

Drogo wychodzi ale przecie paszcza nie wypierzesz w pralce. Najlepiej go doczyszcz w pralni.
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-02-2020, 16:57
vonaldon vonaldon jest online
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
vonaldon.polki.pl

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайт
Odpowied z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzdzia wtku
Wygld

Zasady Postowania
Nie moesz zakada nowych wtkw
Nie moesz pisa odpowiedzi
Nie moesz dodawa zdj
Nie moesz edytowa swoich wypowiedzi

BB code jest W.
kod [IMG] jest W.
kod HTML jest Wy.

Skocz do forum

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:43.

Redakcja | Reklama | Regulamin | Polityka Prywatnoci
Copyrights 2010 Edipresse Polska S.A.
Dalsze rozpowszechnianie tekstw, zdj i materiaw wideo opublikowanych w serwisie w caoci lub w czci wymaga uprzedniej zgody wydawcy.