Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Niemowlę
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Niemowlę Niedawno zostałaś mamą i na pewno masz mnóstwo pytań: o pielęgnację noworodka, karmienie piersią, ważne etapy w rozwoju dziecka i rozszerzanie jego diety.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 19-06-2009, 14:23
kruszyna23's Avatar
kruszyna23 kruszyna23 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kruszyna23.polki.pl

Talking ubranka

Witam! Mama synka który pod koniec lipca skończy roczek, chciałabym się zapytać jakie rozmiary ubranek kupywałyście i bucików dla waszych pociech na sezon jesienno-zimowy i wiosenno-letni. Moja mama jedzie za tydzień do niemiec i zawsze mi kupuje dla małego jakieś ubranka a teraz chce jeszcze kupić buciki a niechcę żeby to było nietrafione dodam że mó syncio ma 77cm wysokości. pozdrawiam i liczę na pomoc

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-06-2009, 14:41
anna31's Avatar
anna31 anna31 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
anna31.polki.pl

Domyślnie

Ja raczej za bardzo niepomogę bo moja córcia w tym wieku była bardzo duża i nosiła ubranka dla 2 latków Myślę jednak że jeżeli Twój syn jesienią będzie miał 1,5 roku to lepiej kurtki i ubrania tzw.wierzchnie kupować na 2 latka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-06-2009, 14:53
kruszyna23's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kruszyna23.polki.pl

Domyślnie

dziękuję za pomoc mój malutki jest szczuplutki i wysoki, w porównaniu do rówieśników

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-06-2009, 18:26
mamuncja mamuncja jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mamuncja.polki.pl

Domyślnie

Hmm... z moich doświadczeń wynika, że latem smyki jakoś szybciej rosną... Czasami az trudno przewidzieć o ile maluszek "skoczy" w górę?? A może lepiej jerszcze poczekać z kompletowaniem ciuszków na jesień i zimę???
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-06-2009, 18:40
kruszyna23's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kruszyna23.polki.pl

Domyślnie

niestety moja mma tylko prze wakacje będzie za granicą:-(

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-06-2009, 18:51
antalis antalis jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
antalis.polki.pl

Domyślnie

Niech kupi lepiej na wyrost - maly zawsze dorosnie do tych ubranek . I niech kupuje rzeczy typu dresiki czy spodenki bo to czy wiosna czy zima zawsze sie zalozy. Ubranka typu kurteczka czy kombinezonik lepiej kupic "o czasie". no chyba ze jak bedzie za male/za duze to sprzedasz
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-01-2020, 19:11
bobik2323 bobik2323 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
bobik2323.polki.pl

Domyślnie Odp: ubranka

Ja zazwyczaj ubranek dla moich dzieci szukam przez internet. Ostatnio na przykład trafiłam na taki sklep Kasia Ubranka, w którym udało mi się kupić fantastyczne Body EasyOn. Body w 100% jest uszyte z bawełny, a dzięki temu, że ma specjalny krój, bardzo łatwo się je zdejmuje i ubiera. Szczerze powiedziawszy to nigdzie indziej nie widziałam jeszcze takiego kroju A jak Wam się podoba? Mieliście z tym sklepem już do czynienia?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-01-2020, 09:23
violinek90 violinek90 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
violinek90.polki.pl

krój to chyba taki sam tylko rozcięcie przy szyi podwójne, mój by się wkurzał, jakbym mu tak grzebała przy szyi z dwóch stron
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-01-2020, 09:38
krisiti90 krisiti90 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
krisiti90.polki.pl

Dzieci niestety bardzo szybko wyrastają z ubranek, my musimy co chwile coś nowego kupować. Dobrze też właśnie wykorzystać rodzinę, niech kupują wam ubranka w prezencie. Sprawdź sobie w sklepie https://www.51015kids.eu/chlopiec-2-7-lat przeróżne propozycje dla chłopców w różnym wieku. Maja tu spory wybór i bardzo dobre ceny.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-01-2020, 12:58
owijek owijek jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
owijek.polki.pl

ja tez tylko przez internet kupuje nawet nie mam kiedy chodzic po sklepach chyba ze cos w prezencie dostaniemy

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania