Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
    dziewczyny czy któraś z was depiluje się woskiem? długo trzyma się efekt? ja widziałam na allegro w całkiem przystępnej cenie wosk i podgrzewacz i się tak zastanawiam czy inwestować golę się calutka (nogi, ręce, pachy i piczka) co dwa dni zwariować można tyle roboty a tak co kilkanaście dni wosk i spokój... tylko tak myślę czy nie ma podrażnień jakichś
    Ja Aniu odkryłam w te wakacje taki wynalazek jak pasta cukrowa, poczytaj jest multum info w necie, włoski mi nie wrastają, co po maszynce sie zdarzało blee
    Mozna nawet taka pstę samemu przygotować, dla mnie super działa, ale ja tez tak na maxa owłosiona nie jestem Poczytaj...

    Napisane przez nichol Pokaż wiadomość
    Sikornik, a moge zapytać ile dostajesz za godzine? Teraz moim młodym będzie zajmować sie moja siostra, ale zatrudniałam niańki i ciekawa jestem jak wyglądają stawki u innych...
    6 zł za godzinę, pracuje 30 h w tygodniu I jak tak patrzyłam na ogłoszenia w tym serwisie niania.pl to jest jedna z najnizszych stawek w Koszalinie Sporo biorą takie nianie dochodzące i na cały etat, w zasadzie to juz zrobił sie zawód a nie dorabianie...

    Chuda, Madzik
    prosze wyślijcie mi swoje dane na PRV, bo musze Was znaleźć na nk, ja mam konto założone i totalnie poblokowane na imię Jonatana i tylko 20 znajomych, własnie koleżanek którym moge pochwalić sie Potworem tylko wirtualnie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      jestem
      Sikornik wysłałam Ci wiadomość na priv.no i ja się dołączam do niewyspanych mam.Iza od 2 do 4 nie spała,cos jej znowu nie pasowało,albo ida następne zęby O 6 wstała Emilka więc nie bylo szans na "dospanie". Jak ja wam zazdroszczę chcicy,ze mną to chyba jest coś nie tak bo dla mnie seks może nie istnieć...Z miesiąc temu ostatni raz się kochalismy,mąż mi nawet ostatnio powiedział że sie zastanawia jakim cudem "zrobiliśmy" dzieci Zrobiło mi sie przykro,niewiem co robić.Odstawie tabsy,może wróci mi ochota...Ania2288 w rosmanie jest taka pianka,którą nanosisz na owłosienie,odczekasz chyba z 5 minut,pluczesz wodą i jesteś gładziutka jak pupka niemowlaczka Raz to użyłam,fajna sprawa,tylko troche śmierdzi,tzn jakby sie paliły włosy.kosztuje ok 10zł.

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Dobry

        Pierwszy dzień w pracy zaliczony
        Mamy nową dyrekcje od września i wygląda na to, że będzie nieciekawie... Straszna Helga z niej...

        Krystian też wierci sie w nocy i popłakuje, albo puka mnie niekapkiem w głowe i woła "Mama, nalej pici...". Zdarzyło nam sie kilka całekiem przespanych nocy, ale na palcach jednej ręki można je zliczyć...
        No i w tej chwili 4 ząbki naraz mu sie przebijają i to wszystko po prawej stronie, więc męczy sie okropnie

        Chuda, dla mnie "rozrabianie" też może nie istnieć. Rzadko sie zdarza, żebym to ja wyszła z inicjatywą. Tabsów nie biore, myśle że to psychiczne i fizyczne zmęczenie poprostu...


        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Sikornik, wyślesz mi swoje dane na NK na priv?
          Ja mam bloknięte wszystko co sie da i chyba nie można mnie znaleźć...


          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Hej dziewczynki,
            my dzisiaj mamy mezusia w domu
            A co do seksowanaia to ja lubie czesto i po troszku i najlepiej w dzien bo wieczorem jestesmy za bardzo zmeczeni
            Sikornik ja tez Ci wysle dane na nk na priva.
            U nas nocka tez tak sobie wstał po 5
            BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

            LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              dziewczyny, Nitka ma na NK zdjecie z mlodym w szpitalu na oddziale eczenia oparzeń... Ciekawe co sie stało
              Szkoda że już tu nie wpada


              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Nichol ja za chiny nie mogę znaleźć tego zdjecia gdzie je wypatrzyłaś?

                powiem wam że ja też nie jestem z tych kochliwych bo musiał mnie prosić dobre pół godziny ale jak juz ładnie poprosi u mnie z ochotą kiepsko już po pierwszym porodzie czyli 11 lat ale przed okresem mnie jakaś chcica ostatnio łapie

                co do golenia to ta pianka z rosmana grubszego owłosienia nie bierze ja jestem tak zarośnięta ze można mnie z dobrym facetem pomylić ale ja mam od zawsze problemy z hormonami a golenie to masakra

                Sikornik co to za pasta cukrowa jak ją się stosuje czy podobnie do wosku czy kremu depilacyjnego?
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Ciekawe co sie stało, oby nic poważnego z Mateuszem

                  megi, Chuda wysłałam Wam zapr. na NK
                  nichol, ja Ciebie nie znajdę, a co najgorsze Ty mnie też - ale wiem: poszukaj u Majorki czy Ankasos: Jonatana W. To my hihi

                  Chuda
                  a ta pianka do golenia to rossamnowa w sensie czy jakas firma ja specjalnie dla R. robi? może kupię i wypróbuję

                  Nie chwaląc sie u nas zeby dość łagodnie wychodzą i zawsze ten sam schemat: 3 dni przed nic nie je, w nocy dość niespokojnie spi, jeden dzień intensywna sraczka, ale ogólnie nie marudzi w dzień, raczej jest otępiały przy czwórkach doszła gorączka do zestawu...

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                    Sikornik co to za pasta cukrowa jak ją się stosuje czy podobnie do wosku czy kremu depilacyjnego?
                    Podobne działanie do wosku, ale jak dla mnie mniej bolesne
                    Na poczatek kupiłam na allegro i się uczyłam tym depilować, no trza mieć cierpliwość, a teraz sama robię bo prościzna i jak człek dojdzie do wprawy to minuta pinć
                    Na wolnym gazie podgrzewamy 5 łyżek wody, 10 cukru i sok z jednej cytryny
                    O ile nie podrażnia Cie cytryna, bo niektórych tak.

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      wiecie moje dziecko od 11 nic nie chce jesc ani obiadu ani podwieczorku tylko danonka jakos mu wcisnelam
                      BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                      LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        cześć

                        my po szczepieniu, Pola waży 10 kg i ma 79 cm

                        po za tym mamy zrobić badania w przyszłym tygodniu żeby zobaczyć jakie ma wyniki

                        na apetyt ma kupić jakiś apetizer - homeopatyczny lek jakiś

                        no i jakiś szczególnych porad nie dostałam co do jedzenia - raczej sugerowała że to taki typ dziecka- niejadka za*****iście kuźwa

                        no nic ważne żeby była zdrowa, jakoś muszę walczyć dalej o to żeby jadła cokolwiek
                        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          moja też dziś coś dziś nie chce jeść

                          dziewczyny dajcie linka do tych zdjęć Nitki jak możecie ciekawa jestem co tam się stało mam nadzieję że nic poważnego

                          ja niedawno wróciłam od koleżanki ale ten malutki jest słodki tylko wiecie co on wygląda jak typowe dziecko z daunem nie wiem czy tylko tak wygląda czy ma bo oni nic nie mówią poród dobrze badania dobre może tylko mi się tak wydaje a może oni nie świadomi mojego kolegi brata mała miała dauna od urodzenia a oni dopiero potem to odkryli mimo że widać gołym okiem czyżby lekarze byli aż tak ciemni
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Kurde, chyba pokręciłam- to nie Nitka, tylko Gospi, tak?
                            Same zobaczcie

                            http://nk.pl/profile/1169390/gallery/album/5/92


                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Napisane przez nichol Pokaż wiadomość
                              Kurde, chyba pokręciłam- to nie Nitka, tylko Gospi, tak?
                              Same zobaczcie

                              http://nk.pl/profile/1169390/gallery/album/5/92
                              ja nie mogę zobaczyć , chyba jej nie mam w znajomych na nk
                              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Heja

                                No chyba Gospi z tego co widać to rączkę ma zabandażowaną.

                                Sikornik a na co tę masę dajesz? Czytałam o ściereczkach kuchennych No i tylko nogi czy wszędzie się depilujesz tym cukrem
                                A no i zaraz namierzę cię na NK.

                                Majoreczko może i niestety masz rację z tym downem, ty to wszystkowiedząca jesteś Z każdym problemem walić do majorki

                                Kala no to Pola wcale tak mało nie waży, mój głodomór i tłuścioszek ok 13 kg. A mojej koleżanki córeczka lekka jak piórko i też nie chce nic jeść, oprócz kaszy mannej. Wszystkie owoce i warzywa wypluwa, chleba nie chce no i Justyna też narzeka jak ty Kaluś. Więc domyslam się, że ci ciężko. Justyna ostatnio przychodzi do mnie i karmi swoją w towarzystwie mojego żarłoka. Wiktorii od razu polepsza się apetyt haha. Wika się przekonała w ten sposób do bananów, ostatnio przerabiałyśmy maliny ale marnie poszło




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X