Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Napisane przez kiya Pokaż wiadomość
    Witam się i ja nie wiem czy mnie ktoś pamięta bo byłam bardzo króciutko
    Ja pamiętam byłyśmy nawet znajomymi na nk ale mnie skasowałaś :P ale spokojnie nie gniewam się hi hi
    Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      kiya ja pamiętam a co to dzisiaj dzień powrotów na forum
      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Napisane przez kala8 Pokaż wiadomość
        Jamirka tym razem cię wyprzedziłam z postem o minutkę
        Bo my to tak zawsze zsychronizowane jesteśmy :P nic dziwnego, że się potem Tobie śnie ;p
        Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Napisane przez kala8 Pokaż wiadomość
          kiya ja pamiętam a co to dzisiaj dzień powrotów na forum
          No właśnie... dzień powrotów może nawet Nator zajrzy
          Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Napisane przez Jamirka Pokaż wiadomość
            Bo my to tak zawsze zsychronizowane jesteśmy :P nic dziwnego, że się potem Tobie śnie ;p
            no właśnie
            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Napisane przez Jamirka Pokaż wiadomość
              AMSW nas odwiedziła w jakim mieście masz rodzinkę? No i oczywiście gratulacje dla Julki - czekamy na zdjątka
              Rodzice mieszkaja w Andrychowie, niedaleko Bielska Bialej. A zdjecia wrzuce jak mi moj chlopek zdradzi, gdzie schowal karte z aparatu, bo jej nigdzie znalezc nie moge.



              Rosne...
              14.09.2009 4170 gr, 51 cm
              17.09.2009 3810 gr, 51 cm
              13.10.2009 4750 gr, 56 cm
              16.11.2009 5620 gr, -
              16.12.2009 6700 gr, 62 cm
              19.03.2010 8150 gr, 68 cm
              17.06.2010 9250 gr, -
              06.09.2010 10600 gr, 77cm
              14.12.2010 11600 gr, 81cm
              05.05.2011 11900 gr, 83cm
              20.09.2011 13200 gr, 90cm
              14.01.2012 14300 gr, 93cm
              19.07.2012 15500 gr, 98cm



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Chyba tak ja kasowałam na nk bo miałam mała akcję. To miło że pamiętacie piszcie na nk anna cychowska bydgoszcz
                Oskar Michał
                1 kwiecień 2009
                3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Napisane przez kiya Pokaż wiadomość
                  Chyba tak ja kasowałam na nk bo miałam mała akcję. To miło że pamiętacie piszcie na nk anna cychowska bydgoszcz
                  Już wysyłam

                  A co to się stało, że razem z Sikornikiem powróciłyście do nas ?
                  Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Napisane przez Jamirka Pokaż wiadomość
                    Witam Sikornika kopę lat! fajnie, że do nas zaglądnęłaś!!
                    Co tam u Was ? Nator niestety nie zagląda... pewnie pochłonięta pracą chociaż kiedyś coś wspominała że Kacperek chorowity...
                    Hej, hej nie uwierzsz ale znowu przekładamy date ślubu, nie po drodze nam... do ołatrza hahaha :P
                    Szkoda że Nator nie ma, Kacperkowi tak czy siak zdrówka...
                    Jesli chodzi op prace to ja dalej na wychowawczym, ale zajmuję się 30 godz. w tyg innym Malucham hihi więc mam co robić hehe Ja i moje dwa Potwory

                    Napisane przez kala8 Pokaż wiadomość
                    witapowiem wam dziewczyny że z jedzeniem mojej Poli jest coraz gorzej, ja chyba przy niej osiwieje niejadek jeden, a ona zadowolona i żwawa a ja się zamartwiam
                    Żartujesz ja pamietam że ona od dawien dawna taki niejadek... Łooo chyba mój je za nią, bo dosłownie jest wszystkożerny skubaniec
                    ale nie je okresowo czy w ogóle wcina jak ptaszek?

                    Napisane przez kala8 Pokaż wiadomość
                    kiya ja pamiętam a co to dzisiaj dzień powrotów na forum
                    A poszło poczta pantoflową: Ania do mnie napisała, pomyslałam: czemu by nie wrócić i napisałam do Kiyi hahaha

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Dobry!
                      Witam stare mamuski!!!

                      Sikornik, a w sumie to czemu zostawiłaś nas na tak długo, he? Bo kiedyś udzielałas sie najwięcej, i z tego co pamiętam to też na Crazymum...
                      Kiya, o Tobie też nikt nie zapomniał!
                      Tylko nie znikajcie juz na tyle dziewuchy!!!

                      Kala, a robiłaś już kiedyś Polce te badania?
                      Podobno apetyt mocno spada kiedy dziecko właśnie ma mało żelaza i ogólnie anemie.
                      My już 8 miesiąc lecimy na żelazie, bo młody ma kiepskie wyniki. Robimy badania co 3 miesiące. Po pierwszych trzech wyniki były ok, więc pediatra na kolejne trzy miechy zmniejszyła nam dawke żelaza. Okazało sie że to był błąd, bo cholerstwo znów zaczęło spadać zamiast totalnie sie unormować.
                      Najgorsze że młody tez ma humory z jedzeniem- jednego dnia jest poprostu wszystkożerny i nie ma dna, następnego- jedzenie omija szerokim łukiem, a ja musze biegać za nim z łyżeczką albo wpychać mu wszystko na siłe...
                      Też ma duuużo energii, jest radosny, gadatliwy- nie wygląda na anemika. Ale ja kurna mam świadomość, że same leki poziomu zelaza mu nie unormują i musi diabeł cos jeść... Też mam niezłe schizy


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Napisane przez nichol Pokaż wiadomość
                        Sikornik, a w sumie to czemu zostawiłaś nas na tak długo, he? Bo kiedyś udzielałas sie najwięcej, i z tego co pamiętam to też na Crazymum...
                        Yo, tak było, ale pewnie wiecie że sie tam sciełam w paż. czy listop. - nie pamietam nawet z kilkoma pannami i wynikły głupkowate dyskusje (sama Nichol zreszta miałaś wieki temu z nimi watpliwą przyjamność ) szkoda wspominać hihi
                        Ale teraz jestem i nie znikam, choć abstrahując od tych niesnasek to tak naprawdę było troche kłopotów po drodze, Młody chorował mi, ale teraz po dwóch przeprowadzkach chyba jakoś sie to wszystko normuje
                        teraz siedzę i myśle co z pracą... na razie wracam na studia, tzn. robie podyplomówkę, a co! bo tu w Koszalinie nie moge znaleźć pracy w zawodzie nawet na 1/2 etatu cholerka

                        ...aż sie nie moge nadziwić, że Wasze dzieciaczki takie niejadki, Johnny pożera wszystko, wręcz cały czas sie martwię, że jest za ciężki (późno zaczął chodzić...) jeszcze ma ten tłuszczyk niemowlecy

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          sikornik z Polą od zawsze są w kwestii jedzenia problemy

                          ale był taki okres że było ok, trwało to parę miesięcy, a teraz znowu sie zaczęło

                          nichol ja też latam za nią z jedzeniem, podtykam, proponuję i czasmi sie skusi i zje a czasmi doopa, a tak po za tym to sie wycwaniła i coraz trudniej jej na siłe coś wetknąć do pyska

                          a co do badań to właśnie dlatego chce je zrobić żeby zobaczyć czy nie ma niedoborów żelaza, ale jak miała pół roku i też kiepsko jadła to badania mimo to wyszły dobre, zobaczymy jak będzie teraz
                          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            dobra dziewczynki ja spadam do usłyszenia jutro mój M musi troszkę popracować a że mi padła lapek więc korzystamy z jednego niestety , śliczne te wasze dzieciaki są
                            Oskar Michał
                            1 kwiecień 2009
                            3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Hejka

                              Witam stare mamuśki fajnie że się pojawiłyście
                              Sikorka a na co twój uczulony,my jesteśmy już po testach i niby na pokarmowe bynajmniej podstawowe nie jest uczulona ale coś zaczyna wracać bo ją troszkę wysypało i jakieś kupki brzydkie robi

                              Kasieńko zdjęcia super ale mieliście fajowsko

                              Paulinchen jak się nie mylę to też usuneła nas z konta NK bynajmniej ja jej już nie mam
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                dziewczyny nie wiecie który internet jest najlepszy bo mi koło 10 września kończy się umowa i zostaje bez i nie wiem gdzie brać drugi mam nadzieje ze nie znikne na długo

                                dobra lece lulu pa buziolaski
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X