Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zabawy dla dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Zabawy dla dzieci

    W ŚWIECIE LICZB

    Na przemian zadajecie sobie z dzieckiem pytania i zapisujecie na swoich kartkach odpowiedzi, czyli liczby, bo waszym zadaniem będzie właśnie liczenie. Zaczynamy: "Ile jest gabinetów na tym korytarzu?", "ile osób stoi pod oknem?", "ile jest dzieci w poczekalni?", "ile kwiatów stoi na parapecie?"... Gotowe? Teraz pora na porównanie wyników. Jeśli się różnią, sprawdzacie, kto miał rację. Wygrywa ten, kto dokładniej policzył.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Zabawy dla dzieci

      Piłeczkowa wrzucajka
      Pomysł jest prosty: spory karton, a w nim dziury i dzieci wrzucają do nich różnej wielkości piłeczki, patrząc która, kiedy i gdzie wyleci Zabawę można urozmaicić montując w środku kartonu jakieś poprzeczki, żeby piłeczki miały gdzie polawirować zanim wypadną

      Skomentuj


        #33
        Odp: Zabawy dla dzieci

        Zabawa z wodą
        Chyba każde dziecko kocha przelewanie i zabawę wodą, a czas kąpieli najczęściej jest jednak ograniczony. Bierzemy więc plastikowe pudło, wrzucamy różności, zalewamy wodą i godzina zabawy murowana Taka zabawa zajmuje nawet mojego 4-latka, więc jest to opcja nie tylko dla roczniaka, ale też dla starszaka

        Skomentuj


          #34
          Odp: Zabawy dla dzieci

          Uwielbiam takie blogi! Dzięki nim nie trzeba się przejmować wymyślaniem zabaw.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Zabawy dla dzieci

            Podobno w Skandynawii znowu sa modne drewniane zabawki, ciekawy trend

            Skomentuj


              #36
              Odp: Zabawy dla dzieci

              Ja się raczej zgadzam z moim przedmówcą. Nic dodać oraz nic ująć.
              Historia będzie dla mnie łaskawa, ponieważ mam zamiar ją napisać.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Zabawy dla dzieci

                Każdy zuczek-zabawki sklep z zabawkami dla dzieci oferuje wiele rodzai zabawek, bez których o dobrej zabawie nie ma co mówić. Sama co jakiś czas odwiedzam tego typu sklepy. Staram się wybierać mądrze. Dobre jakościowo zabawki. Dzięki urozmaiceniu łatwiej nam wymyślać przeróżne zabawy. Starsze oddajemy.
                Last edited by disne; 15-06-2020, 14:49. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Zabawy dla dzieci

                  Teraz myślę że nie zabawki ale 5-najfajniejszych zabawy dla dzieci, powinny zdominować wspólnie spędzany czas z dzieckiem, ale wiadomo najlepiej wybierać zabawy które także uczą i rozwijają
                  Last edited by disne; 15-06-2020, 14:49. Powód: link

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Zabawy dla dzieci

                    najlepiej kupowac xxx edukacyjne zabawki dla dzieci zeby dziecko w jakis sposob pobudzac do myslenia
                    Last edited by disne; 24-06-2020, 13:04. Powód: link

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X