Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2009!!!!

    hehe też zrobiłam ostatnio te pyzy z miesem, 2 miesiące leżały w zamrażarce nie wiedziałam, że są takie dobre




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2009!!!!

      Alusiu!
      Ile w ulu pszczół robotnic,
      ile pociąg mija zwrotnic,
      ile kwiatów liczy łąka,
      ile kropek ma biedronka,
      tyle szczęścia i słodyczy
      w Dniu Urodzin Tobie życzy Kasia
      Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
      Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


      Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2009!!!!

        Cześć Dziewczyny!!!!
        Dziękujemy bardzo za życzenia))
        Jak się dzisiaj obudziłam to normalnie patrzyłam na moją królewne i płakałam ze szczęście. Przypomianałam sobie jak to ledwo przytomna dostałąm Alusie i odrazu zaczeła ssać pierś. takie maleństwo to było, leżało tylko w łóżeczku. A teraz łobuz straszny się zrobił jaka ja jestem szczęśliwa, że mam Alusie!!!!!!!!! jak sie uśmiecha, obejmuje swoimi malutkimi rączkami to zapomina się o nieprzespanych nocach, marudzeniu!!!
        Ja byłam dzisiaj na badaniu krwi, pytałam położną o szczepienie Ali to podała mi za i przeciw, w piątek ide ze sobą do lekarza to jeszcze zapytam.
        Ewelina i co szczepiliście się? To jest jedno ukłucie?Ala niewiele więcej waży, bo 8,5kg.
        Coyotek pyzy pyszne, nie sądziłam, że kupne jedzenie może być takie dobre!!!! Mąż to zjadła 1,5 paczki!
        Agatti dobre te piersi wyszły, troche za dużo chili dałam, ale itak gością smakowały.
        Mój roczniak śpi, a ja zabieram się za nauke, bo już niedługo egzamin.
        Miłego dnia!!
        Last edited by tuliXpanek; 08-09-2010, 12:02.
        Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





        Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2009!!!!

          Napisane przez tuliXpanek Pokaż wiadomość
          Aniu tu jest artykuł o szczepionkach i autyźmie http://dziecisawazne.pl/wp-content/u...ajewskiej..pdf. My chcemy zaszczepić od pneumokoków i memingokoków. Kiedy będziesz następnym razem w Pl?

          Chciałam wrócić na moment to tego nieszczęsnego tematu i przeczytałam to w łazience (cisza spokój itp ) i czytając ostatni akapit jest wyraźnie napisane, że autyzm i inne choroby wywołane zbyt dużą dawką rtęci mogą się ujawnić częściej jeżeli dziecko jest alergikiem na leki i w rodzinie wystąpiły powikłania poszczepienne. Więc czasem warto "poszperać" w rodzinie i się dowiedzieć, czy ktoś jest/był chory miał powikłania itp.
          Więc moim zdaniem (skromnym) sądzę, że faktycznie jak AMSW ma rację że te szczepienia mogą uaktywnić chorobę ale nie muszą. A żeby tak się stało to ktoś w rodzinie musiałby na to chorować! Równie dobrze na autyzm mogą dzieci zachorować, bo szczepieniach na WZWB, gruźlice i wszystkie te które mają rtęć do konserwacji. Więc nie powinniśmy też szczepić i na te choroby, a dlaczego się nie mówi że te wywołują?? Bo nie każdy wie o tym przypadku bo nie jest nagłaśniany. Nie znam przypadku, by nawet w świętokrzyskim czy samych Kielcach był przypadek autyzmu poszczepiennego. A mam chrzestną, która jest pielęgniarką na onkologii i dla niej takie "nowinki" są rzeczą codzienną, mam znajomą która jest środowiskową w naszej przychodni i tez nie było w jej karierze (15lat) takiego przypadku. Uważam że czasem nie warto robić paniki bo gdzieś tam w Anglii czy stanach dzieci zapadły na autyzm. Dlaczego w polskich mediach jest to ukrywane (troche to dziwne- czyż nie prawda?) Nie było podawane bo nie ma 100% pewności że to po tym akurat szczepieniu dzieci zachorowały. Zresztą u Nas w PL są innej firmy szczepionki i to tez może mieć wpływ.
          Czasem warto poświęcić trochę czasu, popytać, poszukać w internecie (ale nie na forach) i dojść do wniosku. ja rozumiem że to jest strach przed tak poważną chorobą... ale czy czasem warto? My byliśmy szczepieni na te same choroby i czy coś nam jest? W moim przypadku np uchroniło mnie nawet przed świnką i różyczką.
          Wierzę lekarce, bo i ona mnie prowadziła jak byłam mała i nie sądzę by ryzykowała kłamiąc co do tych szczepień, zresztą tyle dzieci przez jej gabinet przeszło, że wie jak się chowają itp.
          I doszłam do wniosku, że jak u mnie w rodzinie nie było chorób tego typu jak i w rodzinie M to będę ją szczepiła, bo faktycznie później nie dostaniemy reszty szczepień.
          Zresztą każda z Nas podejmie własną decyzję ja tylko chciałam wyrazić zdanie co o tym wszystkim sądzę...

          Miłego dnia!
          Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




          25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
          06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
          27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
          Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
          14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
          15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

          18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2009!!!!

            a tak apropos

            WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA ALI Z OKAZJI URODZNEK- BY DUZO JADLA I DUZO ROSLA, BY MALO PLAKAŁA I MAŁO MAMIE DOKUCZAŁA !!!!!

            U Nas sliczna pogoda i czekam jak mala wstanie i uciekamy na wycieczke poza miasto zjemy obiad i nas nie ma :P
            Co do urodzin to wlasnie czekam na prezent (paczke od kuriera) http://allegro.pl/chicco-quatro-quat...210441626.html, tort ma zrobic nam moja kumpela, gosci bedzie niewiele bo tylko chrzestna z chlopakiem, kolezanka od tortu, moja babcia i moi rodzice, co to tesciow to wielki znak zapytania... a o M juz nie wspomne.

            10wrzesnia mam kolejna rozprawe, mam nadzieje ze juz sie na tej wszystko zakonczy bo juz mam dosyc tego biegania w te i we w te ehh
            Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




            25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
            06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
            27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
            Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
            14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
            15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

            18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2009!!!!

              Dużo zdrówka, szczęścia i bezpiecznego tuptusiania dla małej Ali.Rośnij zdrowo, kolorowo.




              i Bartek :-)

              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                Byłam dziś z Julkiem z rana u dermatologa,bo wczoraj po całodniowym spaniu był wieczorem problem i ze spaniem i z jedzeniem. Jadł bo był głodny, ale z każdą łyżeczką był płacz.
                Lekarka powiedziała, że to wina opryszczki i tego p...przonego liszajca.Od dziś mam małego fiolecika w domu. Wstawie wam potem zdjęcia jak to wygląda i bierzemy oboje leki przeciwwirusowe.Dawka jak dla konia.I za kilka dni mam byc lepiej.Oby




                i Bartek :-)

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrzesień 2009!!!!

                  STO LAT, STO LAT, NIECH ŻYJE ŻYJE NAM! Z NAJWSPANIALSZYMI ŻYCZENIAMI KŁANIA SIĘ ADAŚ Z MAMĄ AGATĄ
                  Pozdrawiamy! Ja otworzyłam załączniki.
                  Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                  Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                  Skomentuj


                    Odp: Wrzesień 2009!!!!

                    [B]Sto lat, sto lat niech żyje żyje nam!!! Alusiu, śliczna porcelanowa laleczko, rośnij zdrowo i wesoło, wszystkiego naj!

                    Ewylynka, co do tortu: cały został od razu rozpracowany Był wyjątkowo pyszny, malinowy.Moja teściowa nieźle się przy nim napracowała.
                    Mam nadzieję, że z Paulą wszystko ok. Ja Tymusia ważyłam w niedzielę.Waży 8800g i mierzy 75 lub 77 (za każdym razem wychodzi mi inaczej). Tymek ważyłby dużo więcej ale biegunka i gorączka jakiś czas temu zabrała mu aż 700g.
                    Ja wstrzymałam się ze szczepieniem do przyszłego tyg. bo Tymcio złapał katarek ale na szczęście już mu przechodzi.

                    Dziewczyny, mam nabrzmiałe piersi (nie karmię piąty dzień) i wprawdzie mnie nie bolą ale mam twardawe. Upuszczam troszeczką ale boję się, że dojdzie do zapalenia. Jak to było u Was? Ja sobie pomóc?
                    Tymoteusz - ur. 03.09.09

                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2009!!!!

                      Witam Was dziewczyny!
                      Na początku chciałabym Wam bardzo podziękować za pamięć o moim Kubusiu .
                      Ja również szczerze gratuluje wszystkim pierwszoroczniaczkom!
                      U mnie baaaaaardzo dużo zmian. Po pierwsze idę do szkoły, po drugie nie mieszkamy już z teściową, a w domku mojego ojca (dostał kontrakt w Warszawskiej firmie BELLA i pojechał tam mieszkać i pracować). To mieszkanie mnie tak wykańczało, że szok. Nie mogłam z nerwów ani jeść ani spać. Przy przeszło 10cm ważę 45kg. Wciąż karmię piersią i nie mam okresu...
                      A z nowości u Kubuńta, hmmm.... Stan uzębienia 12 perełek, włoski nadal rzadkie (ja byłam niemal łysa do 2 lat...). Oczy zielono-brązowo-szare . Waga z dnia 31 sierpnia 10,5kg. Znane słowa to: mama, tata, co to?, Ozi (nasz pies), ioio (auto), pokazuje przedmioty o które się go prosi, wyrzuca do śmietnika rożne rzeczy znalezione na podłodze, daje buzi, przytula, schodzi tyłem z wysokiej kanapy i sporo innych rzeczy, dużo by pisać.
                      Postaram się zaglądać częściej na forum.
                      Dziś zjadłam CAŁEGO (bez skóry oczywiście) arbuza, popiłam 1,5l wody i teraz latam na WC co 6 minut dosłownie!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2009!!!!

                        Carin widziałam tego Twojego łobuziaka na nk, mimo że rośnie to nic się nie zmienia moim zdaniem

                        Ja jestem załamana, wczoraj było ok, a dzisiaj Ala odmówiłą butli
                        przecież nie będę jej karmic w nieskonczoność




                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2009!!!!

                          arqo, jakbym naszą historię czytała... u nas to samo... Adaś nie potrafi zasypiać sam, ostatnio zasypiał przy cycu, teraz mu odmawiam to muszę lulać na rękach, a to nie takie proste, bo choć widzę, że chce spać to wygina sie kręci, jak odkładam to ryk. Na kolację zjadł kaszę i do usypiania zrobiłam w butlę herbatę rumiankową, jak w łóżeczku leżał i mu dawałam to trochę pił i gryzł smok od butli (te dziąsła chyba dają mu w kość)... Ja nie wiem jak to będzie, i tak źle i tak niedobrze... W ogóle ta nauka usypiania książkowa, to u nas w życiu by nie wypaliła, bo jak ja go zostawiam w łóżeczku to on wstaje, przewraca się i normalnie ryczy i się a to uderzy, a to noga mu między szczebelki wejdzie... szok, co za dziecko... ja już nie nadążam za nim czasami.
                          Boże kiedy on się nauczy spać?! RATUNKU!!!
                          Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                          Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2009!!!!

                            Ewelina - jak jak miałam 2 latka to ogoliłam się taty maszynką taką starą z żyletką w środku, tak, że cały policzek sobie rozcięłam, krwi ogromna ilość, babcia, która mną się zajmowała, a na sekundę straciła z oka omal nie zemdlała. Już w podstawówce tylko Ci co wiedzieli o tym wydarzeniu widzieli małą kreseczkę, a potem nawet ja już nie, a środków na blizny nie było. Zobaczysz, ze nawet śladu nie będzie. Uściski dla Pauli
                            Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                            Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                            Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2009!!!!

                              hej. jest ktoś może z Opola ma ktoś może namiary na noclegi blisko kliniki dr Palucha??








                              http://mamaczytata.pl/pokaz/9100/sebastian

                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                                ja niestety nie pomogę

                                Carinka - miło że wpadłaś i dobrze że wszystko ci się poukładało.

                                U nas lepiej. Mój Julek chyba lubi lekarzy znaczy lekarki.Po południe minęło bez większych zgrzytów. Fiolecik mu się podoba, pędzęlkowanie też. No i już śpi. A usnął przy....cycusiu oczywiście uff nareszcie znów je i nie płacze. jutro może spróbujemy jakąś lekką zupkę, może da radę.
                                Julek przez to siedzenie w domu zaczął chodzić na pewniaka. Nie buja się, przystaje i idzie dalej.
                                A urodzinki robimy za tydzień, bo w tym tygodniu jesteśmy mocno niedysponowani




                                i Bartek :-)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X