Wr   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Wszystko dla mamy, taty i domu
Zarejestruj si FAQ Uytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wszystko dla mamy, taty i domu Nasi pomocnicy w codziennoci - sprzt AGD, wyposaenie, gadety i ciekawe pomysy.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Docz do naszych mam forumowiczek! Podziel si na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o dowiadczeniach zwizanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczstsze wtpliwoci. We udzia w wietnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, ktre obowizuj na forum w dyskusjach. Doradzaj i suchaj porad innych mam, po to jestemy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesica”
Podziel si z nami zdjciem swojego brzuszka w ciy i wygraj fantastyczn nagrod - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbdnikw od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbdnik”
Czy wiesz, e mae dzieci nie potrafi regulowa temperatury ciaa jak doroli i trac ciepo 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposb dbasz o komfort i ochron dziecka zim. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbdnikw od Wonderwool z cudownie mikkiej i ciepej weny merino.

Sprawd aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzdzia wtku Wygld
Nieprzeczytane 11-09-2019, 19:42
faustyna22 faustyna22 jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
faustyna22.polki.pl

Domylnie Piekarnik parowy- opinie

Hej stoj przed wyborem piekarnika na jaki si zdecydowa? Miaam bra tradycyjny elektryczny, jednak wikszo koleanek poleca mi parowy. Moe kto posiada piekarnik parowy i podzieli si opini?
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-09-2019, 19:46
xswedc xswedc jest offline
Member

Zobacz mj nowy profil
xswedc.polki.pl

Domylnie Odp: Piekarnik parowy- opinie

mam model AEG BSK792320M jest to piekarnik parowy najwyszej jakoci. Zamawiaam go poprzez stron https://www.ceneo.pl/sklepy/piekarnikiparowe.com-s29668. Jestem bardzo zadowolona z wyboru piekarnika. Potrawy s przepyszne, dodatkowo dziki parze sporo waciwoci zdrowotnych zostaje w potrawie.
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-09-2019, 18:28
mariolamazur mariolamazur jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
mariolamazur.polki.pl

Ja rwnie posiadam od 4 miesicy ten piekarnik parowy dokadnie model https://piekarnikiparowe.com/produkt...niem-do-pizzy/ Naprawd polecam, przepyszne potrawy wychodz i dodatkowo to co najwaniejsze zdrowe.
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-09-2019, 18:31
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
faustyna22.polki.pl

Cytat:
Napisa mariolamazur Zobacz post
Ja rwnie posiadam od 4 miesicy ten piekarnik parowy dokadnie model https://piekarnikiparowe.com/produkt...niem-do-pizzy/ Naprawd polecam, przepyszne potrawy wychodz i dodatkowo to co najwaniejsze zdrowe.
Dziki za opinie widz, e ten model nie jest a tak drogi i mieci si w moim przedziale cenowym. Jeszcze si zastanowi, ale wstpnie jestem zainteresowana tym modelem.
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-09-2019, 19:21
mamatokobieta mamatokobieta jest offline
Member

Zobacz mj nowy profil
mamatokobieta.polki.pl

O wow, pierwsze sysz o czym takim jak piekarnik parowy. Tym bardziej, e jego cena nie jest bardzo wysoka. A co jest w nim lepszego ni w tradycyjnym piekarniku?
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-10-2019, 13:05
mariolamazur mariolamazur jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
mariolamazur.polki.pl

Cytat:
Napisa mamatokobieta Zobacz post
O wow, pierwsze sysz o czym takim jak piekarnik parowy. Tym bardziej, e jego cena nie jest bardzo wysoka. A co jest w nim lepszego ni w tradycyjnym piekarniku?

dziki funkcji pary mona przygotowa duo zdrowsze posiki ni w tych tradycyjnych piekarnikach. Dodatkowo pieczenie czy te inne misa wychodz duo bardziej soczyste. S te energooszczdne, pieczenie za pomoc pary pozwala zaoszczdzi mnstwo energii. Prosz poczyta na ten temat np tak jak pisaam wyej na stronie https://piekarnikiparowe.com/
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-10-2019, 13:10
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
faustyna22.polki.pl

Ja wanie ju zdecydowaam si kupi piekarnik parowy zamwiam go na piekarnikiparowe.com mam nadziej e si sprawdzi.
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-12-2019, 23:23
avetia avetia jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
avetia.polki.pl

Ja polecam piekarnik parowy Electrolux SteamCrisp. Ma dwa typy pieczenia: parowy i zwyky z gorcym powietrzem.
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-03-2020, 20:37
vonaldon vonaldon jest online
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
vonaldon.polki.pl

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайт
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-03-2020, 21:36
vonaldon vonaldon jest online
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
vonaldon.polki.pl

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфо
Odpowied z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzdzia wtku
Wygld

Zasady Postowania
Nie moesz zakada nowych wtkw
Nie moesz pisa odpowiedzi
Nie moesz dodawa zdj
Nie moesz edytowa swoich wypowiedzi

BB code jest W.
kod [IMG] jest W.
kod HTML jest Wy.

Skocz do forum

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:00.

Redakcja | Reklama | Regulamin | Polityka Prywatnoci
Copyrights 2010 Edipresse Polska S.A.
Dalsze rozpowszechnianie tekstw, zdj i materiaw wideo opublikowanych w serwisie w caoci lub w czci wymaga uprzedniej zgody wydawcy.