Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Desery Monte- testujemy....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Desery Monte- testujemy....

    Chyba wszyscy wiemy jak smakuje MOnte , chyba każdy je pokochał i rozkoszował sie tym smakiem, ale MOnte + dodatki? I to chrupiące dodatki?! To dopiero strzał w 10! Rewelacja!!! Jest 8 smaków dodaków do wyboru, każdy znajdzie coś dla siebie pyszne, rozkoszne, finezyjne, idealnie słodkie, pieszczące podniebienie .. rozkosz!!!

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Desery Monte- testujemy....

      I ja dołączam się do testujących Monte powiem Wam szczerze, że nie wiem czy sama zdecydowałabym się na zakup Monte..z dodatkami. Ale dzięki tej kampanii na pewno będę po niego sięgała wcześniej gdyż mam już swoich faworytów Dużo plusów w postaci kremowej konsystencji biała smakuje idealnie, w połączeniu z czekoladą jeszcze lepiej..lecz sama czekolada z dna opakowania jest ciut za słodka. Dodatki są dużym urozmaiceniem (na tyle, że każdego dnia można sobie uprzyjemniać dzień w inny sposób chrupiące, czekoladowe, kawowe..jednym słowem każdy znajdzie wśród smaków Monte coś dla siebie. Sugerowana cena..nie przekonuje mnie, ale trafiając na promocje takie jak 1,88 jestem skłonna kupić od razu 8 smaków i dostarczać mojemu podniebieniu przyjemności

      Dodatki są dla mnie taką jakby wersją dla dorosłych, gdyż dotychczas Monte kojarzyło mi się z jogurcikami w małych opakowaniach dla dzieci

      Skomentuj


        #18
        Odp: Desery Monte- testujemy....

        Klasyczne Monte znam i uwielbiam od dawna za jego aksamitną konsystencję oraz mleczno-orzechowy smak. W mojej ocenie chrupiące lub owocowe dodatki jeszcze bardziej podkręcają wyborny smak deseru, stając się źródłem prawdziwej przyjemności i doskonałej zabawy. Szczególnie dzieci są zachwycone nowymi deserami i możliwością miksowania smaków. Moim faworytem jest wersja crunchy - czysta przyjemność chrupania! Ilość w sam raz, by zaspokoić mały głód. Deser jest odpowiednio słodki, pożywny, sprawdza się jako drugie śniadanie lub słodka przekąska. Estetyczne i wygodne opakowanie zachęca do zakupu i smakowitych testów

        Skomentuj


          #19
          Odp: Desery Monte- testujemy....

          Desery Monte z dodatkami to strzał w dziesiątkę, bo kto nie lubi tego deserku.Dzięki dodatkom zyskał on nowy wymiar, bo nie tylko możemy się rozkoszować smakiem Monte ale również coś po chrupać.I choć sama nie przepadam za słodkimi przekąskami to Cappuccino Balls skradł moje serce i podniebienie.Smak kawowych kuleczek jest idealny.Moje dzieci uwielbiają każdy rodzaj a ten wariant z dodatkami wprost pokochały

          Skomentuj


            #20
            Odp: Desery Monte- testujemy....

            Też należę do grobla które miało okazję wypróbować Monte z dodatkami i najbardziej podpasowal mi Monte z ciasteczkami każda osoba znajdzie coś dla siebie coś co podlaskie do gustu polecam

            Skomentuj


              #21
              Monte Zott

              W chwili obecnej mam przyjemność testować deserki Monte Zott w różnych wariantach smakowych,które okazują się fantastyczne w smaku i naprawdę godne polecenia,moje dzieciaki je uwielbiają
              Moim faworytem jest Monte Waffle Sticks natomiast moje dzieci upodobały sobie deserek Monte Choco Balls z pysznymi chrupiącymi kuleczkami oblanymi czekoladą,po prostu palce lizać

              Skomentuj


                #22
                Odp: Desery Monte- testujemy....

                Witam serdecznie wszystkim miłośników monte u nas już po monte wszystko zjedzone wytestowane , zarekomendowane ja jestem zachwycona monte z capuccino balls mój absolutny faworyt ,dzieciaki były za wszystkimi z ciasteczkami i płatkami ,flakes,cookies , choco cookies , choco balls był nr 1 ,mąż był pod wrażeniem wiśniowego monte i choco balls, moje znajome również zarekomendowały z wiśniami choco balls ,sticks , cappucino balls moim zdaniem wszystkie 8 smaków powinno być w sprzedaży każdy wybierze coś dla siebie świetny deser gorąco polecam i zachęcam do spróbowania jedyna uwaga o niższą cenę 2,39 jest ciut wysoka gdy kupowalam w kaufland po 1,88 ta cena bardziej mnie satysfakcjonowała zachęcam do zakupu dzieci i dorośli będą zachwyceni gwarantuję

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Desery Monte- testujemy....

                  serdecznie zachęcam do zakupu deserów mlecznych monte z dodatkami rozskosz dla podniebienie dzieciaków jak i dorosłych #momentzmonte

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Desery Monte- testujemy....

                    hej dziewczyny ja tez mialalm okazje przetestowac wraz z rodzina i znajomymi monte z dodatkami sa naprawde pyszne w domu zniknely po paru dniach znajomi oraz rodzina bylii zachwyceni ioscia smakow i wyborem wedlug gustow naprawde sa przepyszne i polecam je

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Desery Monte- testujemy....

                      Jak dla mnie najbardziej fenomenalnym dodatkiem jest crunchy Super chrupiący i nie słodki. W połaczeniu z kasycznym uwielbianym przez moją rodzinę deserem mlecznym monte tworzy zupełną nowość. Różne warianty smakowe, pozwalają każdemu odszykać coś dla siebie. #momentzmonte to najbardziej oczekiwany moment dnia Pozdrawiam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Desery Monte- testujemy....

                        Nowe Monte z dodatkami to 8 fantastycznych dodatków dolaczonych do mleczno-orzechowego kremu
                        - Monte Cherry,- z dodatkiem wisniowego sosu
                        - Monte Cookies z kruchymi herbatnikami
                        - Monte Crunchy z chrupiacymi doadtkami
                        - Monte Choco Balls –z czekoladowymi kulkami
                        - Monte Cappucino Balls z kulkami o smakou cappucino
                        - Monte Cacao Cookies z kakowymi ciasteczkami
                        - Monte Choco Flakes z czekoladowymi platkami
                        - Monte Waffle Sticks z andrutem
                        Z tak duzej gamy smakow kazdy moze wybrac cos dla siebie.
                        Wszystkei desery laczy jedna wspolna cecha sa niebiansko dobre!
                        Lekkie k, krmowe, o lekko budyniowej konsystencji, dzieciaki za nimi przepadaja,dorosli zreszta tez.
                        Mysle ze od czasu do czasu kazdy moze siegnac po taki deser.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Desery Monte- testujemy....

                          Monte uwielbiamy od paru lat i jest to najpyszniejszy deser jaki kiedykolwiek jadłam Tym razem mieliśmy okazję zakosztować się w pysznej chmurce z dodatkami i każde jakie zostały spożyte smakują idealnie: wiśniowe, capuuccino, ciasteczkowe, kuleczki są pyszniutkiecórka wprost szaleje w sumie ja też ciągnie mnie do lodówki jak magnez tylko szkoda że tak szybko znikają. Nie znam osoby która by żle wypowiedziała się na ich temat po prostu wszyscy je lubią

                          Skomentuj


                            #28
                            Monte z dodatkami

                            Przepyszny deser dostępny w ośmiu wariantach smakowych. Fantastyczne połączenie kremu orzechowo - czekoladowo - mlecznego z dodatkami w różnej postaci. Deser jest bardzo smaczny trafia do tych małych jak i tych większych smakoszy . Jest przyjemnością dla podniebienia. Zwłaszcza dla łasuchów lubiących coś delikatnie słodkiego. Dla mnie strzał w dziesiątkę.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Desery Monte- testujemy....

                              Przepyszny deser dostępny w ośmiu wariantach smakowych. Fantastyczne połączenie kremu orzechowo - czekoladowo - mlecznego z dodatkami w różnej postaci. Deser jest bardzo smaczny trafia do tych małych jak i tych większych smakoszy . Jest przyjemnością dla podniebienia. Zwłaszcza dla łasuchów lubiących coś delikatnie słodkiego. Dla mnie strzał w dziesiątkę.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Monte z dodatkami

                                Rzeczywiście deser Monte z dodatkami jest świetną alternatywą na przekąskę zarówno dla dzieci jak i dorosłych.Najmłodszy 6-letni członek mojej rodziny najchętniej wybiera Monte Cookies, gdzie zjada sam krem, a mini ciasteczka do niego dodane przegryza osobno. Tak mu najbardziej smakuje.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X