Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    halo dziewczyny co się z wami dzieje? tak tu pusto Maja właśnie śpi z tatusiem. Spią tak już ponad godzinkę. Bardzo się cieszę bo Maja ostatnio jest strasznie nieznośna(chyba ząbki jej idą) i nie chce spać w dzień. W nocy śpi ładnie ale w dzień to masakra. Do tej pory spała 2 razy po max 1,5 godziny czasem krócej a ostatnio 20 minut i koniec pcha wszystko do buzi nawet mnie gryzie jak ją przytulę.
    Dziś znów nie byłyśmy na spacerze bo padało
    Siasia a zupki gotujesz czy dajesz ze słoiczka?
    Majeczka 27 kwiecień 2008r.

    Skomentuj

    •    
         

      cześć dziewczyny Maja śpi od godzinki więc w końcu mam chwilkę dla siebie. W ostatnie dni dała mi popalić bo wcale nie chciała spać
      Majeczka 27 kwiecień 2008r.

      Skomentuj


        Hello my po spacerku chociaz u nas pada
        Bawie sie z Patryczkiem tak ze on idzie do mnie a ja pac na kolana i go
        gonie a on ucieka, zebyscie widzialy jaka on ma ucieche
        a jak go zlapie to go gryze
        Patryczek


        http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

        Skomentuj


          Patryk też właśnie śpi a więc chwila relaksuByliśmy dzisiaj u mojej babci z życzeniami.U nas też pada deszcz.

          Rachotka ja daję od początku ze słoiczka i mu zasmakowały.Raz mu ugotowałam to nie chciał jeśc,widac nie smakuje mu moja kuchniaSłoiczki są bardzo wygodne,nie muszę myślec co mu przyrządzic.
          PATRYK 17.04.2008

          Skomentuj


            Edysob to Ty głodomorek jesteś
            Maja właśnie wstała więc idę dać jej coś przekąsić. Nauczyła się raczkować i już sunie po całej kuchni. Najbardziej podoba jej się piekarnik bo może się tam przejrzeć.
            Miłego wieczorku kobietki wam życzę pa
            Majeczka 27 kwiecień 2008r.

            Skomentuj


              wygodne tylko cholernie drogie u nas to tak różnie raz daję ze słoiczka a jak mam wenę to coś ugotuję. Dziś np. na obiad ugotowałam krupniczek i Maja też się najadła
              Muszę uciekać bo majeczka wstała
              Majeczka 27 kwiecień 2008r.

              Skomentuj


                Mamy z Listopada 2008

                hej Zapraszam do udzielania sie na tym forum wszystkie mamy ktore urodzily swoje pociechy w listopadzie pochwalcie sie swoimi dziecmi




                Changes in my life you will see in time
                changes in my life you always in my mind
                changes in my life you always by my side....

                Skomentuj

                •    
                     

                  Marysia chyba dzisiaj się nie wyspała dlatego tak marudziła. po kąpieli zjadła i już śpi
                  a ja sama w domu




                  Skomentuj


                    hejka
                    ale mi dzisiaj net chodzi bee
                    Patryczek


                    http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

                    Skomentuj


                      A ja tak z innej beczki...
                      Nasz Julka co chwilkę coś przed sobą pcha, a to krzesło,jakiś cięższy karton
                      czy coś podobnego. I nie wiem czy jej nie kupić jakiegoś pchacza.
                      Z drugiej strony nie chcę jej kupować zabawki na tydzień czy dwa,
                      bo nie wiem kiedy zacznie już tak pewnie i samodzielnie chodzić. Obawiam, się
                      że szybko i to mnie powstrzymuje.
                      A Wy jak sądzicie?


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Hej Nusiak
                        Wiesz skoro już trochę chodzi , ja bym nie kupowała.Tak jak napisałaś posłuży jej tydzień , dwa tego nie wiemy
                        Nie są drogie te pchacze ale cos kupowac na pare razy sie nie opłaca.
                        Ale to Twoja decyzja
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          Hej mamusie
                          ale nas maalutko dziś

                          Ale wiecie co ,mamy taki fajny wątek a wszyscy kombinują jak by się tu wyłamać
                          mam na myśli nowe wątki w stylu "mamusie kwietnia czy listopada"
                          a przecież tu jest cały rocznik,troche to przykre bo nam podupada ostatnio nasz watek

                          A tak wogóle to jak minął dzionek?

                          u nas było dziś spokojnie ,a Dani robi postępy w chodzeniu...
                          Sylwia 9 latek
                          Damianek 17 m-cy


                          02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                          Skomentuj


                            Iza dzięki za radę, chyba masz rację. Lepiej kupić jej coś co dłużej posłuży.

                            A z tymi tematami typu dzieci listopada, stycznia, grudnia maja itp to też racja.
                            Co ze stycznia to zapiszę się aż z Frochem, to sobie przez gg możemy pogadać.

                            A dzionek ciężki... mała charczy coś, jakiś katarek lekki.
                            Moja mama mówi, że jak mojemu bratu szły ząbki to miał tak samo.
                            I jedna lekarka mu antybiotyk dała, bo to na bank zapalenie oskrzeli.
                            A pojechali do drugiego lekarza i od razu mówi, że klatka piersiowa czysta
                            i to tylko zęby. Także jeszcze się wstzrymuję z lekarzem, zwłaszcza
                            że teraz ta epidemia grypy i nie chcę ją pchać do przychodni.
                            Last edited by Nusiak; 21-01-2009, 22:08.


                            Skomentuj


                              Nusiak myslę że Iza ma rację ,pieniądze wyrzucisz w bloto ,ona i tak juz prawie chodziniech sobie pcha to krzesełko
                              Sylwia 9 latek
                              Damianek 17 m-cy


                              02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                              Skomentuj


                                A ja sie tam nie przejmuje innymi rocznikami itp.
                                Nasze jest było i będzie najlepsze
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X