Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciekawe hobby i zainteresowania

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

    Ja w wolnych chwilach zajmuję się rękodziełem - robię biżuterię i tez lubię dział kosmetologii sporo czytam, a sama też robię paznokcie i inne drobne zabiegi upiększające Mój mąż z kolei uwielbia łowić ryby. Nie bardzo rozumiem to hobby, ale szanuję za pasję często razem jeździmy łowić - tzn. on, ale ja mu towarzyszę

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

      Widzę że są tu mamy która grają w zakładach bukmacherskich. Polecam wszystkim stronę poświęconą zakładom oraz siatkówce /volley24 można znaleźć tam naprawdę sporo typów bukmacherskich, informacji o bonusach lub wiadomości ze świata sportu.
      Last edited by disne; 29-06-2020, 13:24. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

        Jak mam czas to lubię wyjść pobiegać tam gdzie mnie nogi poniosą, ale zazwyczaj nie mam tyle wolnego czasu więc jedynie obejrzę wieczorem krótki odcinek serialu.

        Skomentuj


          Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

          Ja bardzo lubię w wolnym czasie robić zdjęcia Robię też specjalne instalacje i miniatury. Każdy lubi coś innego.

          Skomentuj


            Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

            Wszyscy ludzie mają swoje hobby. Chcę ci powiedzieć o moim. Od dzieciństwa lubię kolekcjonować różne modele, projektantów, puzzle itp. To jest bardzo ekscytujące i sprawia, że mózg działa. Niedawno przyjaciel doradził mi coś interesującego. ugearsmodelsprodukuje fajne modele różnego rodzaju zabawek i nie tylko. To nie tylko projektant, ale także dobra dekoracja wnętrza. Przekonaj się)
            Last edited by disne; 29-06-2020, 13:24. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

              Ja od dziecka bardzo lubiłam samochody i w zasadzie tak mi zostało. Śledzę sobie nowinki rajdowe, dużo jeżdżę, mam prawko od 18. roku życia. Teraz często biorę synka na przejażdżkę i jeździmy często bez celu. A w przyszłości w planach mam wystartowanie w dakar, a co, trzeba mieć marzenia
              Last edited by disne; 29-06-2020, 13:24. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

                Przez pewien czas jako matka musiałam zarabiać pieniądze i uczęszczałam na kursy rysunku technicznego w szkole Artacademy dla dorosłych. artakademia.com/kurs-rysunku-na-architekture/kurs-rysunku-technicznego-w-artakademii/
                Tutaj, nawiasem mówiąc, bardzo elastyczny harmonogram i po studiach przez 3 tygodnie mogę powiedzieć, że w moim portfolio są co najmniej 4 prace nad rysunkiem technicznym i mogę rozmawiać z pracodawcami.
                Spróbuj, to nie jest przerażające. Zmiana jest zawsze na lepsze.
                Last edited by disne; 29-06-2020, 13:25. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

                  Ja kocham sport. Naprawdę nic mi chyba nie daje takiej adrenaliny i przyjemności. Lubię zarówno uprawiać sport jak i go oglądać. Swoje hobby dzielę z mężem, razem biegamy maratony i razem obstawiamy zakłady bukmacherskie to Was na pewno zdziwiłam. Ale tak, lubię to, taka mała dawka ekscytacji.

                  Skomentuj


                    Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

                    hej, jeśli mowa o zakładach bukmacherskich to chętnie dowiem się skąd wiesz co obstawiać? gdzie obstawiasz? póki co ciężki czas dla zakładów bukmacherskich, bo większość rozgrywek jest zawieszona z powodu koronawirusa... ja się nie poddaję i obecnie "bawię się" w esport. pozdrówki!

                    Skomentuj


                      Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

                      Ja najczęściej obstawiałam nożną. Tu trzeba być naprawdę obeznanym w drużynach piłkarskich. Nie powinno się tylko brać pod uwagę która drużyna wygrała kilka ostatnich meczy ale też jaki jest jej styl grania, czy zespół gra ofensywnie, defynsywnie. To nauczy Cię znajdywania dobrych rynków. Pamiętaj też że nie warto obstawiać TYLKO swoich faworytów. Warto też rozglądać się wśród różnych bukmacherów. To konkurencyjna branża i firmy dają tyle kodów rabatowych, różnego rodzaju promek i freebetów żeby przekonać do siebie klientów, że nic, tylko korzystać . Oczywiście dany bukmacher chce zrobić wszystko, aby widzieć w tobie lojalnego klienta który obstawia tylko z nim. Moim zdaniem lepiej niż na programach lojalnościowych wyjdziesz porównując oferty konkurencji.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

                        Powiem szczerze, że przy esportach obstawiam na STS bo mają wiele rozgrywek do wyboru. Ale właśnie prawda jest taka, że co jakiś czas nawet warto sobie zobaczyć czy przypadkiem inny bukmacher nie ma lepszej oferty. Więc zgadzam się w 100%, że branża jest bardzo ciekawa, a firmy trochę "biją" się o klientów :P A tak a propos tych kodów rabatowych to masz coś do polecenia? W jaki sposób można taki kod zdobyć?

                        Skomentuj


                          Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

                          Przede wszystkim fotografia

                          Skomentuj


                            Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

                            Moja pasja, to przede wszystkim bieganie. Zawodowo marketing

                            Skomentuj


                              Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

                              Napisane przez andrea29 Pokaż wiadomość
                              Przede wszystkim fotografia
                              U mnie to samo. A jaką fotografią się zajmujesz?

                              Skomentuj


                                Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

                                Napisane przez nikaXX Pokaż wiadomość
                                Powiem szczerze, że przy esportach obstawiam na STS bo mają wiele rozgrywek do wyboru. Ale właśnie prawda jest taka, że co jakiś czas nawet warto sobie zobaczyć czy przypadkiem inny bukmacher nie ma lepszej oferty. Więc zgadzam się w 100%, że branża jest bardzo ciekawa, a firmy trochę "biją" się o klientów :P A tak a propos tych kodów rabatowych to masz coś do polecenia? W jaki sposób można taki kod zdobyć?
                                Dodają tam dużo kodów promocyjnych dlatego zawsze porównuj oferty i wybierz najkorzystniejszą Dla przykładu STS oferuje freebet bez depozytu o wysokości 25 zł na kod o treści PREZENT.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X