Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Uczucia, związki, seks
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Uczucia, związki, seks Dorosłe sprawy, czyli świat rodziców.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 10-02-2010, 20:10
Martyna2006's Avatar
Martyna2006 Martyna2006 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Martyna2006.polki.pl

Miasto: śląskie
Domyślnie Wpadki i śmieszne zdarzenia podczas ślubu

My mieliśmy ubaw podczas naszej uroczystości.
Była cisza w kościele a tu nagle świadek mój brat który trzymał nasz bukiet ślubny przechylił go w taki sposób,że z rączki bukietu zaczęła leciec woda-był to taki odgłos jakby ktoś sikał na podłoge Wszyscy zaczęli sie śmiac bo echo rozniosło ten odgłos-tylko mój brat nie zwrócił uwagi z czego sie wszyscy śmieją.Później składaliśmy sobie przysięgę,mąż założył mi obrączke a za chwilę ja jemu chciałam założyc-jednak sie okazało że sie nie da bo pomyliliśmy obrączki.Mąż mi założył swoją a ja chciałam jemu założyc moją-hi hi hi-najlepsze jest to,że wciskałam jemu ją na siłe,mało mu palca nie połamałam dopiero po chwili dostarło do mnie,że to pomyłka.Buchnęliśmy śmiechem,nawet ksiądz sie śmiał.

Dawniej Marti
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-02-2010, 16:07
magdalenakowalska1982 magdalenakowalska1982 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
magdalenakowalska1982.polki.pl

Miasto: Poniatowa
Talking Odp: Wpadki i śmieszne zdarzenia podczas ślubu

u nas ksiądz pomylił słowa przysięgi i improwizował

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-02-2010, 16:23
Jamirka's Avatar
Jamirka Jamirka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Jamirka.polki.pl

Domyślnie Odp: Wpadki i śmieszne zdarzenia podczas ślubu

A u nas wszyscy już gotowi, czekają z niecierpliwieni a my jak te kołki stoimy i czekamy na organiste, który się spóźnił 10 minut... ale byliśmy wkużeni
Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-02-2010, 20:00
monika886 monika886 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
monika886.polki.pl

To moja historia bije wszystkie na głowę! Więc- calusieńki ślub ( razem z naukami) musiałam zorganizować w 1 miesiąc z racji ze nasz Piotruś był w drodze Salę udało mi się znaleźć chyba cudem, ale była. Ślub był w sobotę, a w czwartek o godz 10 w nocy wpada mi do domu właściciel sali z wiadomością że zmieniamy salę! Myślę sobie bomba- zaproszenia już porozwożone a tu zmiana adresu, na szczęście było tylko przez ścianę . Ale nic, dobrze wyszło- nie dość że większa sala to jeszcze taniej zapłaciłam przez wzgląd na "niedogodności". W dniu wesela też szopka na całego- najpierw musiałam zawieźć tort na salę, ale ze był piętrowy to podzielono go na 2 pudła. Górną część zaniosłam do samochodu i poszłam po resztę. Zostawiałam sobie drzwi pootwierane żeby nie szarpać się z drzwiami z tortem w rękach Tylko zupełnie zapomniałam że od 3 tyg mamy nowego psa- owczarka niemieckiego. No i idę sobie z tym tortem i widzę jak Czarna (imię psa) wyskakuje z samochodu. W pierwszej chwili nie skojarzyłam co się dzieje ale jak zajrzałam to się dowiedziałam- pies zeżarł mi górę tortu!! No- zlizała dekorację z wierzchu. Z płaczem wpadłam do cukierni po pomoc- panie zrobiły mi za darmo bo połowa robiła jeszcze raz dekorację (ścieły to wylizane i robiły od nowa) a druga połowa leżała na podłodze ze śmiechu. Potem musiałam jechać do fryzjera i kosmetyczki, jak wróciłam to wszyscy goście pod drzwiami i nikogo w domu < ale wtopa>. Na szczęście reszta ślubu odbyła się bez niespodzianek ale ogólnie i tak było wesoło patrząc na to z perspektywy czasu
Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-02-2010, 20:14
Martyna2006's Avatar
Martyna2006 Martyna2006 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Martyna2006.polki.pl

Miasto: śląskie

Cytat:
Napisał magdalenakowalska1982 Zobacz post
u nas ksiądz pomylił słowa przysięgi i improwizował
Brałaś ślub w tym samym dniu i roku co ja

Dawniej Marti
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-02-2010, 21:59
Mcducha Mcducha jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Mcducha.polki.pl

U nas ksiądz pomylił nasze imiona - spisał je sobie na karteczce - nasze i świadków ale karteczkę zostawił w kancelarii a że chciał kazanie powiedzieć od siebie to ciągle mieszał i zmieniał układ imion świadków i nas... wszyscy padali ze śmiechu - łącznie z nami co mam uwiecznione na zdjęciu

I jeszcze jeden gość się spóźnił na ślub - stanął sobie z tyłu w drzwiach żeby nie przeszkadzać a tu słyszy - jakieś inne imiona - pomyślał że to nie ten ślub i się wycofał... całe szczęście że pod kościołem spotkał drugich znajomych którzy utwierdzili go że to jest jednak nasz ślub
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-02-2010, 14:31
mimka8 mimka8 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mimka8.polki.pl

Witam wszystkie Panie! Panów oczywiście też Znalazłam bardzo fajnny konkurs fotograficzny- apropo śmiesznych zdarzeń Właściwie to dwa: jeden 'świat okiem kobiety' a drugi 'zdrowa rodzinka' Chcąc wziąc udział, trzeba dodać zdjęcie, dowolne, jakie chcecie, rodziny, dziecka, miejsca i można wygrać naprawde ciekawe nagrody dla Mamusi i przyszłych Mamuś mozna głosować na zdjęcia i wysyłać linki do znajomych, żeby głosowali na wasze zdjęcia! super zabawa, polecam! tutaj przesyłam linki: http://www.galospa.pl/page,contest i http://www.magsolvit.pl/contest
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-02-2010, 17:37
renatkaa09's Avatar
renatkaa09 renatkaa09 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
renatkaa09.polki.pl

Miasto: woj.podlaskie

U nas najpierw pokluciłam sie z organistą ( 3 min przed slubem) ale piał na naszym slubie ( bo to co on wydobywa z siebie to napewno nie jest spiew ), nastepnie ja z nerwow lewą reką sie przezegnałam ,potem jak już szlismy do ołtarza zaplątał mi sie w kiecke kwiat stojący w wazonie przy ławce ( taka dekoracja) i tak go ciągnełam sobie a potem podczas przysiegi mój luby kilka razy powtórzył " i że cie nie dopuszcze aż do śmierci "

dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-02-2010, 20:49
kasiakozmin's Avatar
kasiakozmin kasiakozmin jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kasiakozmin.polki.pl

U nas w miarę spokojnie. Choć w drodze do kościoła zaczął padać deszcz (raptem przez minutę), ale nie wiedzieć czemu- nagle w całym mieście wyłączono prąd. Tak wiec stoimy przed wejsciem do kościoła, a tu organistka zbiega, że nie ma prądu. Ja wkurzona- "jak to nie ma??? przecież tata jest elektrykiem". tata na to, że nic nie poradzi, ale na szczęście znalazły się głośniki. Dopiero przy oglądaniu kasety cała ta sytuacja do mnie dotarła.
Nieprzeczytane 18-02-2010, 21:59
ewelka21's Avatar
ewelka21 ewelka21 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ewelka21.polki.pl

Zaczęłam się histerycznie smiać podczas przysięgi,Nie mogłam się opanować.Potem było mi strasznie wstyd..
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania