Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie kosmetyki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jakie kosmetyki

    Dziewczyny, jakie polecacie kosmetyki dla maleństwa..kompletuję wyprawkę i nie wiem co wybrac, tyle tego na rynku :-) będę wdzięczna za wskazówki :-)
  •    
       

    #2
    Odp: Jakie kosmetyki

    w kwestii kosmetyków to zależy też ile chcesz przeznaczyć na kosmetyki ja początkowo używałam Musteli - ale troszku kosztują te kosmetyki, potem jak się okazało dziecko ma AZS więc przeszliśmy na emolienty Oilatium oraz Oillan, z czasem wprowadzałam też inne kosmetyki Ziajka jest bardzo dobra i Hipp w moim odczuciu - ale pewno każdemu odpowiada coś innego,

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jakie kosmetyki

      Ja na początek kupiłam Nivea i nie narzekałam. Na szczęście mała toleruje wszystkie kosmetyki.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jakie kosmetyki

        Myślałam właśnie o musteli ale faktycznie trochę drogawa..może zainwestuję narazie w tą nivee ? A Skarb matki ktoś zna?

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jakie kosmetyki

          macdzia ja bym Ci jeszcze poleciła na początek jakiś emolient, wykąpiesz dzidziusia i nie musisz już dodatkowo kremować, bo jest już skóra odpowiednio nawilżona. Tak jak pisałam ja dla mojego 1 dziecka na początek kupiłam Nivea i jeśli kiedyś będę miała drugie to też nie będę szaleć z tymi kosmetykami. Mustela faktycznie jest fajna i ładnie pachnie, miałam kiedyś próbkę, ale cena mnie nie przekonała jednak.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jakie kosmetyki

            A stossował ktoś markę Pat&Rub?

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jakie kosmetyki

              Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
              Myślałam właśnie o musteli ale faktycznie trochę drogawa..może zainwestuję narazie w tą nivee ? A Skarb matki ktoś zna?
              mi się udało załapać do testowania kosmetyków Skarb Matki tutaj na forum - i w oliwce w żelu się zakochałam i używam jej dla córci i na swoim ciele, delikatne mydełko jest też bardzo fajne , po testowaniu tych dwóch kosmetyków zakupiłam maść do pupy - chyba też była w jakimś zestawie testowym i jestem też zadowolona bo jest strasznie wydajna, ładnie się rozsmarowywuje - w katalogu produktów na stronie Babyonline dziewczyny opiniowały testowe produkty z Skarbu Matki więc możesz macdzia sobie poczytać co dziewczyny o tych produktach sądzą

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jakie kosmetyki

                najpierw też możesz bazować na próbkach potem zobaczyć czy dany kosmetyk nie uczula Ale najlepiej mieć coś jednego sprawdzonego i tego się trzymać
                tak jak napisała jjmka najlepiej emolient i później bez zbędnego kremowania ,balsamowania

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jakie kosmetyki

                  To ja wbrew temu co piszą dziewczyny doradziłabym żeby na początku nie kąpać maleństwa w emolientach no bo po co? A jakby coś się zaczęło dziać to co od razu leki? Lepiej wtedy zobaczyć czy dodatkowe natłuszczanie rozwiąże sprawę

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jakie kosmetyki

                    zwykła oliwka, nie żelowa, bo ta zatyka pory i maluch ma potem takie białe kropki, octanisept do pępuszka, sudocrem do pupy i to wszystko, coś do mycia

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jakie kosmetyki

                      Hildegard Braukmann - mają świetne kosmetyki, właśnie naturalne, marka znana, niemiecka. Ja przynajmniej widzę przy nich fajne korzyści, cera się pozytywnie odmienia, ale wiadomo, że natychmiast dużych zmian nie da się uzyskać. Poprawa przychodzi dopiero z czasem.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jakie kosmetyki

                        Dziewczyny pomocy, moja córka ma mega problem z ciemieniuchą, jak była malutka , nie było czegoś takiego . Teraz ma prawie 2,5 roku, a na głowie strupek na strupku, już nie wiem co robić, co polecacie z kosmetyków ?? Co u was działało??

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Jakie kosmetyki

                          A ja mam pytanie odnośnie past do zębów. Jakie wybieracie? Z fluorem, czy bez fluoru? Zdania są podzielone na ten temat :/ Wszystkie wydają się spoko: xxx ale chciałabym poznać Waszą opinię
                          Last edited by disne; 18-06-2020, 14:51. Powód: link

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Jakie kosmetyki

                            Od pierwszych kąpieli używałyśmy emulsji do kąpieli Elodermu, poleciła nam ją położna dobrze nawilża i nie trzeba już później smarować maluszka żadnymi oliwkami czy balsamami co bardzo ułatwia.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Jakie kosmetyki

                              moje dziecko na szczęście nie ma uczulenia na żadne leki

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X