Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Edukacyjne programy komputerowe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Edukacyjne programy komputerowe

    Jakie polecacie programy edukacyjne dla najmłodszych ?

    Ja natrafiłem ostatnio na Akademię Umysłu Junior w wydaniu Komputer Świat 11/2012 - program prezentuje się bardzo atrakcyjnie i mogę go polecić każdemu rodzicowi
  •    
       

    #2
    Odp: Edukacyjne programy komputerowe

    Nie mam pojecia jak się ten program nazywa ale na okładce płyty był taki rozczochrany blondynek - pamietam, ze szalenie nam się to u znajomych podobało

    Skomentuj


      #3
      Odp: Edukacyjne programy komputerowe

      oo, to ta gra z Akademii Umysłu była w Komputer Świat?
      A to mój mąż łachudra musiał ominąć - bo ja tego nie czytam, a on owszem.
      Swoją drogą w serię WIOSNA (tu: http://www.akademia-umyslu.pl/junior...zieci-programy) to gramy z dzieckiem od dłuszego czasu (sporo ćwiczeń) i naprawde to coś nam sie podoba.

      Nie dość ze sprytnie uczy spostrzegawczości i wyrabia pamięć, to jeszcze te puchary w nagrodę za pokończone ćwiczenia i medale - no piękny system motywacyjny, dla małego, ambitnego dzieciaka.

      Takie gry komputerowe to aż chce się dzieciakom podsuwać.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Edukacyjne programy komputerowe

        Martunia a grałaś?
        Bo nasze dzieci akurat w tą Wiosnę z akademii umysłu grały i samodyscyplina działała tam świetnie, już samo zdobywanie pucharów i medali mobilizowało do dalszej gry, a poszczególne części były super edukacyjne.

        A korepetycje dla dziecka, które lepiej się uczy przez zabawę niż z dorosłym nauczycielem? Eeee... zostawmy im troche dzieciństwa i nauki na wesoło.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Edukacyjne programy komputerowe

          Nie przekreślałabym tak od razu wartości edukacyjnych gier komputerowych. Ostatecznie umysł dziecka trzeba rozwijać wszechstronnie, dlatego zarówno te programy, jak i zwykłe klocki drewanine, malowanie, lepienie z plasteliny jest ważne i to na równi moim zdaniem.
          Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 25-06-2014, 10:57.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X