Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent na chrzciny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: prezenty na chrzest

    Podobają mi się też pudełka wspomnień, np. coś takiego jak w linku poniżej. Niestety mój mąż twierdzi, że chłopcy nie są tak sentymentalni jak dziewczynki i takie pudełko nie sprawi dziecku - chłopcu przyjemności. Mimo to skrupulatnie zapisuję wszystkie pierwsze razy naszego synka do albumu wspomnień. Jak nie on to może kiedyś ja wrócę do tego z sentymentem

    http://prezentynachrzest.com/pudelko..._,p,54453.html

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: za dużo słodyczy

      Nie podajemy zbyt duzo słodczy małej, jeśli juz to staramy sie podawać ciastka niz cukierki czy ciągnące oblepiające zabki czekolady czy krówki
      dentysta dentystą, ale warto pamiętać o pastach do ząbków i dobrym szczotkowaniu;D

      Skomentuj


        Odp: za dużo słodyczy

        Najlepiej te ciasteczka jeszcze samemu wypiekać. Odkąd chciałam po ciąży zgubić kilka kilogramów moim ulubiony słodyczem stały się ciasteczka owsiane własnej roboty.

        Skomentuj


          Odp: za dużo słodyczy

          Mikkaa moze masz jakiś sprawdzony przepis, chętnie bym spróbowała zrobić takie ciacha dla małej

          Skomentuj


            Odp: prezenty na chrzest

            fajt pudełka fajne ale dla mnie zbyt drogie, jednak na prezent jak najbardziej

            Skomentuj


              Odp: prezenty na chrzest

              To był tylko przykład, są też tańsze, chodziło mi tylko o ideę pudełek wspomnień Dzieci tak szybko rosną a nasza pamięć też z czasem może płatać figle

              Skomentuj


                Odp: za dużo słodyczy

                Mam i przepis jest rewelacyjny. Sama mam go od koleżanki która poczęstowała mnie upieczonym ciachem. Wklejam link poniżej żeby nie spamować i nie wrzucać całych przepisów. Ja tylko robię je mniejsze- więcej wychodzi ;p

                http://www.malacukierenka.pl/chrupia...a-owsiane.html

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: za dużo słodyczy

                  Dodam jeszcze, że modyfikujemy je na różne sposoby i najlepsze są z sezamem i żurawiną a zamiast cukru waniliowego można dodać kilka kropelek olejku waniliowego do ciast.

                  Skomentuj


                    Odp: za dużo słodyczy

                    robiłaś może bez bakali albo z rodzynkami zamiast nich?
                    i czy płatki owsiane takie błyskawiczne czy w paczkach kg?

                    Skomentuj


                      Odp: prezenty na chrzest

                      Masz racje ja samych upominków i pamiątkowych rzeczy mam już prawie całe pudło po pieluchach dady ;P a mała jeszcze 3 lat nie ma

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: prezenty na chrzest

                        Oj to takie małe pudełko wspomnień by się nie sprawdziło u Ciebie. Zamiast pudełka tobie potrzebne pudło ;p

                        Skomentuj


                          Odp: za dużo słodyczy

                          Ciasteczka owsiane i u nas cieszą się powodzeniem ale ja robiłam z innego przepisu
                          Nie da się uniknąć ale staram się jak w najmniejszym stopniu dawać słodycze ale jak gdzieś pójdziemy i dzieci chipsy zobaczą to jedzą jakby parę dni nie jadły nie da się uchronić dzieci

                          Skomentuj


                            Odp: za dużo słodyczy

                            Chyba wszystkie dzieci mają słabość do chipsów. Na pewno dużą rolę odgrywają tu reklamy w telewizji które na każdym kroku pokazują dzieciom różne przyszłości.

                            Skomentuj


                              Odp: prezenty na chrzest

                              Ha.. haha.. masz racje, chyba piwnica w pewnym momencie będzie zaadoptowana;P a córka jak dorośnie powie że to są jakieś śmiecie a dla mnie poprostu cenne skarby wspomnień

                              Skomentuj


                                Odp: za dużo słodyczy

                                U nas chipsów jeszcze nie jadła w przeciwieństwie do naszego psa który je uwielbia i próbuje podkradać ale chrupki jak najbardziej są lubiane przez naszego brzdąca

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X