Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    A my będziemi mieli synka Mateszka
    Czekamy na Ciebie maleństwo



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Napisane przez Kassiaa Pokaż wiadomość
      A my będziemi mieli synka Mateszka
      Gratuluję synka

      Moje największe szczęście

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Czesc mamuski jak tam dni Wam mijaja cos tu pusto i malo sie pisze. gratuluje Kasi synka i annamaja córeczki.
        A ja jakos dolka zalapalam i plakac mi sie chce.
        Ale za to jutro czeka mnie dzien latania ide badania robic plus glukoza zrobic zdjecia synkowi i zlozyc wniosek o paszport.


        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Kasia gratuluje synka, super. Szybko Wam powiedzieli jaka płeć w 15 i 16 tygodniu, ja musze poczekać do nstępnego usg a tak bardzo chciałabym już wiedzieć.

          Mamakacperkaifasolki a wybieracie się za granice? czy tak na przyszłość wyrabiasz paszport dla synka?. My w tym roku jedziemy w lipcu nad morze Polskie jak się bede dobrze czuła Miłego dnia papa


          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Kassiaa, gratulacje! To moja córcia będzie mieć kumpla

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Napisane przez agatakul Pokaż wiadomość
              Kasia gratuluje synka, super. Szybko Wam powiedzieli jaka płeć w 15 i 16 tygodniu, ja musze poczekać do nstępnego usg a tak bardzo chciałabym już wiedzieć.

              Mamakacperkaifasolki a wybieracie się za granice? czy tak na przyszłość wyrabiasz paszport dla synka?. My w tym roku jedziemy w lipcu nad morze Polskie jak się bede dobrze czuła Miłego dnia papa
              Agacia nie nie wybieram sie nigdzie za granic mam na mysli jakies wakacje bo mam termin na lipiec a po drugie nie stac mnie na takie wakacje. A wyrabiam bo zeby moc jechac do niemiec tu blisko granicy musi miec maly potwierdzenie ze jest moim dzieciem a ze dowodow nie wyrabiaja 5latkom wiec zostaje paszport ale na szczescie nie duzo kosztowal bo 30zl na 5lat.
              A ja wakacje to blisko domu spedze moze na jakies jeziorka albo basenik na dzialce rozloze. ja juz na wakacjach nad morzem z malym bylam.


              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Moja znajoma robiła dowod półrocznej córce i dostała wiec chyba sie da
                Czekamy na Ciebie maleństwo



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Byłam u lekarza,dzidzia zdrowa,wszystko ma na swoim miejscu.Leków nie muszę brać.Ważę już75kilo

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Podolec to super że dzidzią wszystko ok, a wiesz jaka płec?


                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Podolec i ja sie ciesze z e z dzidzia wszystko wporzadeczku ja ide w poniedzialek i juz sie doczekac nie moge oby tylko potwierdzil córeczke a Gizelko te imionka co tam napisalas to raczej nic z tego nie bedzie bo poki co rozwazamy imie Martynka
                      pozdrawiam i zycze milego dnia. bo u mie pieknie swieci sloneczko wiec na dzialeczke smigniemy.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Witam mamusie...
                        Podolec gratuluję córeczki....
                        MamaKacperka już wszystko pozmieniałam....
                        Jak się czujecie?
                        Ja jakoś dochodzę do siebie-ale to jest trudny tydzień dla mnie...jakoś mnie przytłoczyły problemy...ale już powolutku przynajmniej dla mojego maleństwa wychodzi słoneczko.....nadzieja zaczęła powolutku tlić....A to dzięki Aniołom,których Bóg mi zsyła.....

                        Moje największe szczęście

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          O to fajnie gizelko bo z tym imieniem mam problem w poniedzialek ide do gina to mam nadzieje ze potwierdzi i wtedy napewno juz sie na cos zdecydujemy z moim R.
                          A co sie dzieje kochana?? Jak masz ochote pogadac to pisz albo tu albo na priv.
                          pozdrawiam cie i reszte dziewczynek cieplutko i trzymam kciuki za Ciebie
                          A co do mojego samopoczucia to wszytsko wporzadku tylko coraz ciezej mi jest. Mala daje cora bardziej do wiwatu wiecej kopie i czescie wczoraj jak poszlam na ta glukoze to caly czas mnie szturchala.
                          Last edited by mamaKacperkaIfasolki; 16-04-2010, 10:15.


                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Tak ma byc córeczka.Jak jej wróbelek nie urosnie bedzie Iza

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Podolec gratuluje córeczki


                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Dziewczyny przepraszam że zalatwiam to na waszej stronce ale chciałabym tylko zaprosic SCAARLETT do dzieciaczków sierpniowych 2007r.Przepraszam raz jeszcze,już stąd spadam PODOLEC - Izunia to przepiękne imię,moja mlodsza córeczka to Izunia.
                                Last edited by chudagleba; 17-04-2010, 12:23.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X