Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wasze dzieciaki lubią zakupy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wasze dzieciaki lubią zakupy?

    Jestem ciekawa czy wasze dzieciaki lubią kupować z wami ciuchy dla nich? I czy wy to lubicie?
    Czasem mam wrażenie, widząc mamy w takich sklepach, że nieraz jest to prawdziwa droga przez mękę.
    Tym bardziej nie dziwię się, że jest coś takiego jak wirtualna przymierzalnia ubranek dla dzieci (łatwo wygooglać), gdzie można wstawić fotkę swojego dziecka i "ubierać" je w różne ciuchy dostępne w Reserved, C&A, Smyku, H&M i kilku innych sklepach z dużym asortymentem dla dzieci.
    Korzystałyście kiedyś z tego może czy jednak wolicie "analogowe" zakupy?
  •    
       

    #2
    Odp: Wasze dzieciaki lubią zakupy?

    Jak tak to faktycznie zarąbista sprawa - fajnie to wymyślili, bo nie czarujmy się, ale dziecku ciężko jest tak na oko coś w sieci kupić, a tu można fajnie połączyć - bluzeczka z jednej marki, dopasowanie do tego spodenek z drugiej + czapeczka z innego sklepu i jeszcze zanim się ostatecznie kupi to widać co i jak do siebie pasuje i czy ładnie to wygląda.
    Wypas idea.
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 19-11-2014, 12:43.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wasze dzieciaki lubią zakupy?

      zalezy jakei zakupy Jak ja chce sobie kupic odziez to neinawidza, ja kchcemy kupic zabawki to bardzo chetne sa i na zakupy w sumpermarketach tez sa chetnie nastawione Lubie kupowac slodycze i napaje slodkie
      Sobie odziez tez lubia kupowac

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wasze dzieciaki lubią zakupy?

        Zosia lubi jeździć z nami na zakupy - nie wiele rozumie z nich, ale jak jesteśmy na dziale z ubraniami to zawsze bierze wieszaki z sukienkami a w supermarkecie dobrze sie czuje i lubi pomagać wrzucać rzeczy do koszyka

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wasze dzieciaki lubią zakupy?

          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
          Zosia lubi jeździć z nami na zakupy - nie wiele rozumie z nich, ale jak jesteśmy na dziale z ubraniami to zawsze bierze wieszaki z sukienkami a w supermarkecie dobrze sie czuje i lubi pomagać wrzucać rzeczy do koszyka
          Tak moej tez lubia wrzucac rzeczy do koszyka o dziwo te najdrozsze heh kiedys pamietam bylismy w lidlu i moje dziewczynki zjadly paczki i zapomnialam przy kasie o tym poweidizec haha potem zsie zawrocilam i mi policzyla

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wasze dzieciaki lubią zakupy?

            Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
            Tak moej tez lubia wrzucac rzeczy do koszyka o dziwo te najdrozsze heh kiedys pamietam bylismy w lidlu i moje dziewczynki zjadly paczki i zapomnialam przy kasie o tym poweidizec haha potem zsie zawrocilam i mi policzyla
            to u nas jest często tak iż Zosia trzyma cos w rączkach i tego człowiek nie chcący nie wykłada na tasme tylko z rozpędu i dziecko idzie sobie przez bramki a tu pik pik hehe już nie raz sie na tym złapałam ehh nie żeby człowiek chciał coś wynieść tylko zapominam iż ona cos trzyma w tych małych rączkach

            Skomentuj


              #7
              Odp: Wasze dzieciaki lubią zakupy?

              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
              to u nas jest często tak iż Zosia trzyma cos w rączkach i tego człowiek nie chcący nie wykłada na tasme tylko z rozpędu i dziecko idzie sobie przez bramki a tu pik pik hehe już nie raz sie na tym złapałam ehh nie żeby człowiek chciał coś wynieść tylko zapominam iż ona cos trzyma w tych małych rączkach
              Tak kiedys pamietam jak bylam z sasiadem w sklepie mial wtedy 5 latek niecale i do kieszeni nabral gum orbit tych rozowych dopiero w domu poakzal ile wyniosl Powiedizla ze chcial i sobie wzial haha

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Wasze dzieciaki lubią zakupy?

                Zgadzam się,ja też miałam podobna sytuację z siostrzeńcem ale zatrzymały go bramki w supermarkecie Tak to juz jest,że będąc z dzieckiem na zakupy należy mieć oczy niemal wszędzie

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Wasze dzieciaki lubią zakupy?

                  Napisane przez twistcar_pl Pokaż wiadomość
                  Zgadzam się,ja też miałam podobna sytuację z siostrzeńcem ale zatrzymały go bramki w supermarkecie Tak to juz jest,że będąc z dzieckiem na zakupy należy mieć oczy niemal wszędzie
                  takie sa dzieci - i mama musi miec nie jedna a kilka par oczkow i wszystko pod kontrola - mama musi być super mamą

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Wasze dzieciaki lubią zakupy?

                    To się zdarzyło chyba każdej z nas,ale na szczęście koniec końców przy kasie zawsze było sporo śmiechu i każdy,nawet ochrona traktował to z przymrużeniem oka

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Wasze dzieciaki lubią zakupy?

                      Napisane przez lidibrii_pl Pokaż wiadomość
                      To się zdarzyło chyba każdej z nas,ale na szczęście koniec końców przy kasie zawsze było sporo śmiechu i każdy,nawet ochrona traktował to z przymrużeniem oka
                      nio zawsze jest śmiech - ale mi zawsze jest głupio i te oczy wszystkich na mnie i na Zosie, która nie kuma nic ale jak wszyscy się uśmiechają to ona też

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Wasze dzieciaki lubią zakupy?

                        Jestem zwolennikiem pójścia do sklepu i pobuszowania między półkami. Lubię zakupy 'ubraniowe" więc nie wyręczam się narzędziami w Internecie. Synek na razie jest mały ale nie ma z nim problemu na zakupach.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Wasze dzieciaki lubią zakupy?

                          Drodzy Rodzice.
                          Bajka Agi Bagi to nowy projekt warszawskiego studia animacji - który w kolorowej formie i na wesoło pokazuje podstawowe pojęcia ekologii - potrzebujemy waszych opinii, chcemy przekonać ludzi, że można o tym opowiadać kolorowo i wesoło, że forma animacji w Polsce nie musi być szarobura, a nasze dzieciaki zasługują na polski animowany serial ekologiczny.

                          Nasze założenie było proste - wytłumaczyć dzieciakom ekologiczne zjawiska i zagadnienia - ubierając je w kolorową i interesującą formę.

                          Możecie mieć realny wpływ na powstanie tego serialu, Wasze opinie są dla nas bardzo ważne.
                          Jeśli wspieracie ten pomysł i podoba Wam się forma - napiszcie nam coś pozytywnego :-)

                          Czy podobają się Wam kolory ? Czy pociechy rozumieją nasz przekaz ? Czy podoba Wam się idea serialu ?


                          Powstawanie takiego serialu to duże wyzwanie i musimy przekonać jeszcze sporo osób, że warto - potrzebujemy wsparcia i dobrego słowa :-)
                          Dzięki Waszemu wsparciu - to się na prawdę może udać.

                          Podajemy link do profilu FB, gdzie można zobaczyć przedpremierowy odcinek bajki:

                          https://www.facebook.com/OfficialAgiBagi?ref=hl

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Wasze dzieciaki lubią zakupy?

                            Poczekaj aż synek podrośnie i będzie chciał zabrać ze sobą kilka rzeczy ze sklepu,wtedy dopiero jets śmiecj i niezręczna sytuacja My póki co wybieramy zakupy internetowe,ale czasem też lubimy od tak sobie pochodzić po sklepach.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Wasze dzieciaki lubią zakupy?

                              Zakupy internetowe to świetna sprawa. Dobrze, że ubrania można zwrócić, wiec kupuję a potem wymieniam albo zwracam. Dla dzieci łażenie po sklepach i mierzenie jest zbyt męczące.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X