Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Komplementy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Komplementy

    Ja jestem trochę skrępowana gdy obcy mężczyzna prawi mi komplementy. A do tego robię się cała czerwona.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Komplementy

      A ja muszę się przyznać, że czasem specjalnie ubieram się tak, żeby zrobić wrażenie na facetach.
      Mój ulubiony zestaw to czarne leginsy, tunika i wysokie buty. Zawsze robi wrażenie A ja świetnie się z tym czuję, kiedy mężczyźni chwalą mój ubiór, czy oglądają się za mną. Takie małe dowartościowanie się.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Komplementy

        Ja jakoś nie umiem przyjmować komplementów, wolę ich nie słyszeć od obcych facetów. Za to od mojego własnego jak najbardziej szczególnie, jak kupię sobie coś nowego i on to zauważy.
        Ostatnio mnie zszkokował, bo zauważył że mam nowe figi, a akurat takie rzeczy niezbyt często robiły na nim wrażenie.
        Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 25-06-2014, 10:59.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Komplementy

          Uwielbiam komplementy, ale tylko wtedy, gdy są naprawdę szczere, i nie oklepane
          Moja strona o zielonej kawie + ćwiczenia - http://zielonakawa-odchudzanie.pl/ + porady finansowe: http://judaszowesrebrniki.pl/

          Skomentuj


            #35
            Odp: Komplementy

            Chyba każda kobieta tego potrzebuje. Ja uwielbiam osobiście i poprawia mi to humor.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Komplementy

              U mnie reakcja na komplementy zależy od tego, czy facet mi się podoba, czy nie oraz w jaki sposób to mówi. To drugie nawet bardziej, bo nawet gdyby był mega przystojny, to i tak byłabym podejrzliwa, jeśli poczułabym narzucanie się z jego strony ale chyba i tak mimo wszystko trochę mnie krępują komplementy, szczególnie od czasu gdy już jestem mężatką
              gimnastyka dla ciężarnych

              Skomentuj


                #37
                Odp: Komplementy

                Chyba każdy lubi komplementy ja też lubią oczywiście jeżeli nie wychodzą poza granicę dobrego smaku

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Komplementy

                  To ja czytałam gdzieś, że zasadą jest, by na 1 negatyw było 5 komplementów

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X