Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Końcówka ciąży i ruchy dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Końcówka ciąży i ruchy dziecka

    Napisane przez annaniol Pokaż wiadomość
    u mnie w rodzinie jest duzo blizniakow. Ja bym nie chciala miec wieloraczkow. To jest jakas istna masakra tzn mam na mysli opieke nad nimi, karmienie, przewijanie, przebieranie, kapanie, ubieranie na spacery i to wszystko raz dwa! Moja ciocia jak urodzila blizniaki to wprowadzila sie do niej babcia zeby jej pomagac, bo wujek calymi dniami pracowal a starsza corka a to w szkole a to na dodatkowych zajeciach.
    Moja siostra ma bliźniaki, Mąż pracuje całymi dniami, a Ona sobie świetnie radzi. Czasem jest naprawdę zmęczona, ale się nie poddaje. Cieszy się swoim podwójnym szczęściem i ma jeszcze starszego syna, który jest w wieku szkolnym.


    Skomentuj


      #32
      Odp: Końcówka ciąży i ruchy dziecka

      Myślę, że posiadanie bliźniąt to rewelacyjna sprawa dzieci rozwijają się razem , szybciej uczą a później wspólnie bawią fakt jest dwa razy więcej roboty ale to kwestia organizacji a z czasem dochodzi już wprawa i wszystko można pogodzić tak aby wyrobić sie w czasie
      Jeżeli chodzi i ruchy dziecka pod koniec ciąży to synek był aktywny tak na prawdę aż do porodu kopał aż mnie wszystko bolało

      Skomentuj

             
      Working...
      X