Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak schudnąć ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Jak schudnąć ?

    No mam nadzieje, ze nie
    Żyć chyba będę



    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Jak schudnąć ?

      Napisane przez marmurka Pokaż wiadomość
      Ja brałam Slimitin aqua, legalny i bezpieczny, a też pomaga.
      pewnie trudno porownywac tutaj jego dzialnie do adipexu bo to jest wspomaganie, a adipex jest naprawde mocny i dlatego taki niebezpieczny.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Jak schudnąć ?

        Napisane przez majowapati82 Pokaż wiadomość
        No mam nadzieje, ze nie
        Żyć chyba będę
        z pewnoscia, ale jednak nie ponawiaj tej kuracji juz lepiej

        Skomentuj


          #19
          Odp: Jak schudnąć ?

          Napisane przez majowapati82 Pokaż wiadomość
          No mam nadzieje, ze nie
          Żyć chyba będę
          na pewno będziesz, ale takie środki uszkadzają wątrobę.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Jak schudnąć ?

            Napisane przez polinka Pokaż wiadomość
            pewnie trudno porownywac tutaj jego dzialnie do adipexu bo to jest wspomaganie, a adipex jest naprawde mocny i dlatego taki niebezpieczny.
            no ale wspomaganie bardzo się przydaje przy odchudzaniu. jak ktoś ma słabą silną wolę.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Jak schudnąć ?

              Napisane przez marmurka Pokaż wiadomość
              no ale wspomaganie bardzo się przydaje przy odchudzaniu. jak ktoś ma słabą silną wolę.
              oczywiscie, ze tak, tym bardziej, ze naprawde malo kto ma taka silna wole;p

              Skomentuj


                #22
                Odp: Jak schudnąć ?

                Ci którzy mówią, że głodówka to świetna dieta, chyba mają ;p

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Jak schudnąć ?

                  Wspomaganie suplementami diety jest dobre ale po jakimś czasie. Najpierw trzeba przyzwyczaić organizm do nowego, zdrowego stylu odżywiania się, do wysiłku a dopiero potem się wspomagać chemią.
                  Nie myślałaś o zabiegach modelowania sylwetki? Sporo jest teraz takich

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Jak schudnąć ?

                    Ja wlasnie skonczylam 2 karnet miesieczny na urzadzeniach typu Vacu activ czy Vibra jakas tam Przez pierwszy miesiac chodzilam na ta bieznie, w drugim dodalam ta platforme zaraz przed bieznia i musze powiedziec, ze jestem zadowolona Jak stanelam na wage 2 miesiace temu to sie zalamalam...zawsze wazylam ok.65kg...a wtedy 72kg teraz waze 63kg i w kazdym obwodzie spadlo mi tak ok.8cm
                    Takze polecam,sama sie zastanawiam czy nie kupic karnetu na ten miesiac,ale nie wiem jak z czasem u mnie teraz bedzie.

                    Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Jak schudnąć ?

                      Moim zdaniem to niestety, ale żeby schudnąć to trzeba regularnie ćwiczyć. Żadne diety cud nie zastąpią wysiłku fizycznego. Poza tym, najczęściej jak się jest na takiej diecie, potem trzeba uważać wiecznie co się je. A co to za przyjemność wiecznie sobie czegoś odmawiać. :P Poza tym wysiłek fizyczny poprawia samopoczucie.
                      I believe that if life gives you lemons, you should make lemonade... And try to find somebody whose life has given them vodka, and have a party.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Jak schudnąć ?

                        ja zaczęłam pracować , mniej jeść i od czerwca schudłam 6 kg . Teraz kupiłam sobie błonnik z ananasem i zobaczymy co dalej ale i tak zostało mi jeszcze kilka kg po ciąży

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Jak schudnąć ?

                          Napisane przez jarzeba Pokaż wiadomość
                          Moim zdaniem to niestety, ale żeby schudnąć to trzeba regularnie ćwiczyć. Żadne diety cud nie zastąpią wysiłku fizycznego. Poza tym, najczęściej jak się jest na takiej diecie, potem trzeba uważać wiecznie co się je. A co to za przyjemność wiecznie sobie czegoś odmawiać. :P Poza tym wysiłek fizyczny poprawia samopoczucie.
                          Zgadzam się z Tobą, że ćwiczenia są bardzo ważne, ale mimo to trzeba stosować dietę. Ja widziałam takie Panie na fitness, które chodziły na pączki po ćwiczeniach, bo przecież spaliły tyle kalorii...
                          Last edited by nojaka; 27-12-2012, 14:11.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Jak schudnąć ?

                            To może nawet nie chodzi o dietę nie nazywajmy tego tak ale po prostu o zdrowy rozsądek i umiar!!!

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Jak schudnąć ?

                              Umiar to podstawa - tu się zgodzę.
                              Ja przypuszczam, że żadne cuda na kiju nie pomogłyby mi schudnąć, gdyby nie ruch, basen, pływanie - a ze wspomagaczy to właściwie tylko zielona kawa (z www.greencoffee800.pl) i jabłek moc na przemianę materii lepszą.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Jak schudnąć ?

                                jezeli ktos chce osiagnac cel to dobrze ze do niego dazy. moim zdaniem jesli ci te tabletki pasowaly to nic w tym zlego ze je bralas ja tez bym tak zrobila. ja w ciazy przytylam 25kg w ciagu 2 miesiecy zrzucilam 20kg ale przez cale te 2 miesiace jadlam na sniadanie troszke platkow z mlekiem 0,5 % na obiad jogurt a na kolacje owoc takze nie ukrywam ze byla to meczarnia i wieczne uczucie glodu. pilam tez duzo kawy co jest niezdrowe ale chamowalo apetyt i w taki sposob doszlam do wymarzonej wagi w krotkim czasie i nadal sadze ze warto bylo








                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X