Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

walentynki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    walentynki

    Cześć co chcecie dać bliskiej osobie. Ja mam kilka podpowiedzi dla was co możecie im podarować. Tu jest adres sklepu www.rudegifts.pl gdzie można kupić kilka fajnych rzeczy, proponuje czekoladę do malowania ciała albo zakochane kubeczki. A jak ktoś chciałby poczęstować się czekoladką to proszę nie sięgać do kondonierki to nie jest bombonierka tam niema czekoladek.
  •    
       

    #2
    Dla kochanego męża

    Kochanie, jesteś dla mnie wszytkim z dnia na dzięń kocham Cię mocniej!

    Skomentuj


      #3
      Odp: walentynki

      Ja ze swoją żoną często kupujemy w Internecie . Jeżeli chodzi o biżuterię to nigdy nie mamy z tym problemu. Na szczęście. Znaleźliśmy odpowiedni dla mojej żony sklep."Niebieski-koralik" ma biżuterię tak wyjątkową, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Biżuteria jest cała ze srebra o próbie 925, jest to oryginalna włoska biżuteria BIAGI. Zbliżają się Walentynki i drodzy Panowie chciałbym Wam podpowiedzieć idealny prezent na tą okazję dla Waszych kobiet, otóż właśnie z tej okazji w tym sklepie pojawiło się wiele promocji, dlatego myślę, że warto zainwestować w tak niesamowitą biżuterię. Ja już wybrałem swojej żonie bransoletkę Walentynkową różową i dzięki temu zaoszczędziłem 132 złote. Ona nic o tym nie wiem, ale wiem, że będzie zachwycona, ponieważ jest to biżuteria, która pasuje na każdą okazję, do każdej kreacji. Zamiast bransoletki można wybrac wiele innych propozycji. Taką biżuterię można tworzyć samemu i to tak ułatwia sprawę, że przestajesz biegać po sklepach tylko siadasz przed komputerem i zamawiasz.

      Skomentuj


        #4
        Odp: walentynki

        A ja znalazłam taką stronę, zastanawiam się coś stamtąd dla chłopaka zamówić, co o tym myślicie? http://www.fotograficznenadruki.pl/c...id_category=28

        Skomentuj


          #5
          Odp: walentynki

          Ja jeszcze nie wiem co wybrać dla ukochanej. Myślę wstępnie jednak o jakimś sercu naszyjniku.

          Skomentuj


            #6
            Odp: walentynki

            Z okazji Walentynek kupiliśmy z mężem naszej córce piękne i niedrogie serduszko.

            http://www.zlotysklep.com/oferta/wyr...i_zlote/20337/

            Skomentuj


              #7
              Odp: Dla kochanego męża

              Tomciu Kocham Cię!!!

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: walentynki

                a ja kupie kilka ulubionych cukierków i czekoladek mojego M, kolorowy papier, potne na mniejsze kawałki i kazdy cukierek i czekoladkę zawinę. Ale żeby nie było tak nudno to od wewnątrz na każdym papierku napiszę za co chcę mu podziękować, za co go kocham (CHOC KOCHA SIE NIE ZACOS LECZ POMOMO- o tez napisze)albo za co go podziwiam czyli np. dzikuję, że dałeś mi tyle dni szczęścia, dziękuję ze nasze aniołki, kocham Cię bo jesteś dowcipny, dla mnie ejsteś najprzystojniejszy na świecie, kocham Cie pomimo tego, że nie jesteś doskonały, cudownie całujesz itp i też kilka śmiesznych rzeczy jak np nikt tak jak Ty nie potrafi odkręcic słoika, przykrecić śrubki... no i cos pikantnego, ale to zostawię dla siebie;p
                Last edited by ja-mamusia; 10-02-2011, 23:45.


                ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




                IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



                ---------------------------------------------------

                Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: walentynki

                  A ja polecam coś niematerialnego - wyjątkowy prezent na Walentynki, który potem na pewno będziecie wspominać z uśmiechem

                  Cytat ze strony:
                  Podaruj swojej drugiej połowie najromantyczniejszy prezent – Walentynkową Lekcję Tańca. Na 60 magicznych minut będziecie mieć do własnej dyspozycji salę nastrojowo oświetloną blaskiem świec. Jeśli macie Swoją Piosenkę stworzymy do niej taneczną choreografię specjalnie dla Was. Możecie też wybrać taniec, którego chcecie się nauczyć.
                  Jeśli taniec towarzyski w romantycznym nastroju nie jest w Waszym stylu, wybierzcie Walentynkową Lekcję Tańca w zupełnie innym klimacie: HIP-HOP, salsa solo, taniec współczesny lub DISCO.

                  Chętni niech odwiedzą stronkę: www.flashdance.info.pl

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: walentynki

                    Ja postanowiłam zinwestować w masaże połączone z manicurem dla DWOJGA w specjalnym walentynkowym pakiecie Centrum CHANTA'L w Warszawie

                    niewielkie koszty, a max. przyjemności i relaksu
                    w końcu ta aż 4 zabiegi + niespodzianka

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Kocham

                      Kochany mężu dziękuje Ci za to że jesteś za cudownego synka Kocham Cię.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: walentynki

                        Dlugo nie obchodzilam tego swieta, uwazalam, ze jest to po prostu czysta komercja.. Jednak zmienilo sie wiele rzeczy..Ostatnie walentynki byly wspaniale..Caly dzien spedzilismy razem, najpierw basen, potem kino, wieczorem kolacja i do tego luksusowy zegarek ..Moj chlopak zaskoczyl mnie w tym roku i z niecierpliwoscia czekam na kolejne walentynki. Tak naprawde chodzi przede wszystkim o to, by znalezc dzien dla siebie i cieszyc sie soba..
                        Pozdrawiam

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: walentynki

                          Walentynki już za tydzień. W tym roku postanowiłam zrobić Mojemu niespodziankę, ale brakuje pomysłu https://www.facebook.com/Play?sk=app_197521267012062 . Pochwalcie się najbardziej szalonymi randkami?

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: walentynki

                            Wznawiam temat...
                            A więc co planujecie na tegoroczne walentynki? To już niedługo a ja wciąz zastanawiam się nad prezentem i zorganizowaniu ich...
                            Doriaś ur.17.03.2008




                            Tristaś ur. 11.03.2010

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: walentynki

                              ja zastanawiam sie nad zamowieniem zrobienia karykatury mojego meza albo bluzki z nadrukiem walentynki juz niedlugo trzeba na cos sie zdecydowac

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X