Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wygraj 1 z 10 świetnych książek o TEKu Jaskiniowcu. Konkurs „Cieszymy się życiem”

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Wygraj 1 z 10 świetnych książek o TEKu Jaskiniowcu. Konkurs „Cieszymy się życiem

    Przepraszamy za tę rozbieżność. Dopiero dziś ją zauważyliśmy...
    Konkurs trwa do jutra, więc odpowiedź nadal bierze udział w konkursie
    Pozdrawiamy!
    Napisane przez efcia_g Pokaż wiadomość
    witam

    troszekę się zagubiłam, bo w opisie jest, że konkurs jest do 12 a w regulaminie, że do 22.03, a ponieważ "odpoczywałam do technologii" no to postanowiłam po sprawdzeniu róznych sposobów do wAs napisać. Lubię bawić się z moimi dziećmi( lże jestem "córeczką - dzidziusiem" moich dzieci) i wtedy one robią dokładnie to co ja w realu - czyli odprowadzaja mnie do przedszkola, czytają bajki, karmią - rewelacja- smartfon (którego córka mi podbiera po cichu i włącza Świnke Pepe) sie przy tym jest "słaby". Gdy nie mam pomysłu na zabawe a za oknem mróz (jak wczoraj) to sala zabaw jest świetną alternatywą (nie mam bałaganu i kłotni w domu), o spacerach, które uwielbiam nie pisze bo to "oczywista oczywistość". Często korzystam też z zajeć dla dzieci w Bilbolotece - fajne zabawy + czytanie ksieżek (program "Biblioteka przyjazna maluchom") Wizyta w palmiarni, aby poogladać piękną zieleń i papugi to też dobry sposób na enforfiny z dziećmi, a nie mogę sie doczekać, kiedy przyjdzie wiosna i zaczną sie "wojaże" - w planach zoo we Wrocławiu, zajecia w muzeum wspólczesnym. Ale sie rozpisałam....bo pomysłów na odpoczywanie od technlogii jest bez liku
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Wygraj 1 z 10 świetnych książek o TEKu Jaskiniowcu. Konkurs „Cieszymy się życiem

      Staramy się odpoczywać od tej całej elektroniki: smartfonów, telewizorów i tabletów głównie przez wychodzenie na zewnątrz i wspólne odkrywanie świata który nas otacza. Jeżeli musimy zostać w domu to czytamy, rysujemy czy budujemy z klocków. Mając ciekawe zajęcia nie myślimy o tym by włączyć jakiś odbiornik.
      W dzisiejszych czasach bardzo trudno nie używać smartfonów, ale mamy taką zasadę by przy dziecku nie trzymać telefonów w ręce bo dzieci uczą się przez naśladowanie a staramy się mu dawać dobry przykład. To co robią rodzice robi też dziecko a bez smartfonów można wytrzymać.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Wygraj 1 z 10 świetnych książek o TEKu Jaskiniowcu. Konkurs „Cieszymy się życiem

        Napisane przez Redakcja_MamoToJa.pl Pokaż wiadomość
        Przepraszamy za tę rozbieżność. Dopiero dziś ją zauważyliśmy...
        Konkurs trwa do jutra, więc odpowiedź nadal bierze udział w konkursie
        Pozdrawiamy!
        Dzięki czyli redakcja czuwa i sprawdza jak jest z tą technologią u dzieci i rodziców

        pozdrawiam

        Skomentuj


          #19
          Odp: Wygraj 1 z 10 świetnych książek o TEKu Jaskiniowcu. Konkurs „Cieszymy się życiem

          Oj bardzo się staramy odpoczywać od telefonów, komputerów i technologii. Codziennie Przygotowujemy wspólnie jeden posiłek. Dopiero jak się odłoży te wszelkie sprzęty na bok, człowiek dostrzega ile radości i zabawy daje wspólne gotowanie. Opowiadamy przy tym niestworzone historie i próbujemy odgadnąć która z nich nie jest prawdziwa albo wspominamy zabawne sytuacje z przeszłości. Zdarza się, że wspólnie śpiewamy, oj wtedy współczuję sąsiadom Następnie wspólnie spożywamy nasze kulinarne dzieło..i nadal rozmawiamy...nie przez FaceBooka czy Instagram...poprostu rozmawiamy ...o czym? O wszystkim. W weekendy gramy wspólnie w gry - *********er to nasz absolutny faworyt:0 Ja jako wzięta instruktorka Zumby, motam syna w chustę i tańczę z nim w rytm muzyki. A Tata jako tancerz - amator dotrzymuje nam kroku Takie pląsy to świetna zabawa i przy okazji spalanie kalorii Uwielbiamy wspólne spacery, podróże nad morze i w góry i wspólne pikniki na łonie natury. Gramy wtedy w badmintona albo w piłkę - przypomina mi się wtedy moje słodkie dzieciństwo! Prawdą jest, że najcenniejsze co możemy podarować drugiej osobie to CZAS....dlatego kończę, bo zaczynamy nasze wspólne gotowanie

          Skomentuj


            #20
            Odp: Wygraj 1 z 10 świetnych książek o TEKu Jaskiniowcu. Konkurs „Cieszymy się życiem

            Napisane przez olkkat1234 Pokaż wiadomość
            Oj bardzo się staramy odpoczywać od telefonów, komputerów i technologii. Codziennie Przygotowujemy wspólnie jeden posiłek. Dopiero jak się odłoży te wszelkie sprzęty na bok, człowiek dostrzega ile radości i zabawy daje wspólne gotowanie. Opowiadamy przy tym niestworzone historie i próbujemy odgadnąć która z nich nie jest prawdziwa albo wspominamy zabawne sytuacje z przeszłości. Zdarza się, że wspólnie śpiewamy, oj wtedy współczuję sąsiadom Następnie wspólnie spożywamy nasze kulinarne dzieło..i nadal rozmawiamy...nie przez FaceBooka czy Instagram...poprostu rozmawiamy ...o czym? O wszystkim. W weekendy gramy wspólnie w gry - *********er to nasz absolutny faworyt:0 Ja jako wzięta instruktorka Zumby, motam syna w chustę i tańczę z nim w rytm muzyki. A Tata jako tancerz - amator dotrzymuje nam kroku Takie pląsy to świetna zabawa i przy okazji spalanie kalorii Uwielbiamy wspólne spacery, podróże nad morze i w góry i wspólne pikniki na łonie natury. Gramy wtedy w badmintona albo w piłkę - przypomina mi się wtedy moje słodkie dzieciństwo! Prawdą jest, że najcenniejsze co możemy podarować drugiej osobie to CZAS....dlatego kończę, bo zaczynamy nasze wspólne gotowanie
            Gra *********er to nasz absolutny faworyt

            Skomentuj


              #21
              Odp: Wygraj 1 z 10 świetnych książek o TEKu Jaskiniowcu. Konkurs „Cieszymy się życiem

              Aby odgonić wszystkich moich milusińskich od elektronicznych sprzętów, trzeba zabrać ich tam, gdzie żadna elektronika nie ma prawa działać. I wcale nie trzeba uciekać na koniec świata. My mamy takie miejsce całkiem niedaleko i nazywa się... basen. W kąpielówkach nie ma kieszeni na telefon, no i wszyscy obawiają się wilgoci, więc wszelki sprzęt zostaje wyłączony (!) i ląduje w szafce. Cała rodzina jest tylko dla siebie i z nieukrywaną radością pluszczemy się w wodzie. Chlapiemy, skaczemy, robimy nurki i wcale nam się do domu nie spieszy.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Wygraj 1 z 10 świetnych książek o TEKu Jaskiniowcu. Konkurs „Cieszymy się życiem

                Generalnie zasada jest prosta : Jeśli nie dasz dziecku się nudzić to nie będzie chciało żeby mu włączać bajki. Niestety wiele młodych matek dla tej chwili spokoju wolą wręczyć swojemu bąblowi telefon lub włączyć bajkę. A wystarczy trochę kreatywności i konsekwencji, a dziecko zapomni o elektronice, w końcu nasze pokolenie w ich wielu nie wiedziało co to telefony i wyszło nam to na dobre, chyba

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Wygraj 1 z 10 świetnych książek o TEKu Jaskiniowcu. Konkurs „Cieszymy się życiem

                  Kochani,
                  wyłoniliśmy laureatów, do których wędrują książki o TEKu Jaskiniowcu


                  • we_kasia
                  • agasam9
                  • krln1985
                  • mkone
                  • aducha6662
                  • olkkat1234
                  • pao
                  • magia91
                  • LadyPinka
                  • karpatka


                  Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Wszystkich zapraszamy też do naszych innych konkursów dla mam na Mamotoja.pl!
                  pozdrawiamy,
                  Redakcja MamoToJa.pl

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Wygraj 1 z 10 świetnych książek o TEKu Jaskiniowcu. Konkurs „Cieszymy się życiem

                    Dziękuję serdecznie <3

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X