Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie słodycze lubią Wasze dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jakie słodycze lubią Wasze dzieci

    Oraz czy często im dajecie takie przekąski? Czy raczej staracie się unikać?
  •    
       

    #2
    Odp: Jakie słodycze lubią Wasze dzieci

    Napisane przez kajametrowsk Pokaż wiadomość
    Oraz czy często im dajecie takie przekąski? Czy raczej staracie się unikać?

    Daję. Jestem zdania,że nic nie jest złe jeśli jest podawane w umiarze.Tak więc staram się nie przesadzać , codziennie dzieci słodyczy nie jedzą ale raz na jakiś czas nie ma nic złego w kosteczce czekolady albo w ptasim mleczku.
    Fajne nowe ptasie mleczko ma Wedel. Jest ono podzielone na kilka niewielkich opakowań tak wiec można dziecku wydzielić kilka kosteczek. Dokładnie o tym piszę:

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jakie słodycze lubią Wasze dzieci

      Mój synek lubi chrupki kukurydziane, wafle ryżowe czy płatki kukurydziane (na sucho). Natomiast nie przepada za czekoladą. Także Np. mleczne kanapki, o których piszecie, pojawiają się u nas rzadko. Mały zje, ale raczej musi być na prawdę głodny.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jakie słodycze lubią Wasze dzieci

        Moje mają manię na punkcie żelków :/ Ostatnio próbuję oduczyć je jedzenia słodyczy. Obiecałam im, że jak przestaną jeść słodkości to kupię im kocyki, które znalazłyśmy na http://www.calydlamamy.pl/35-kocyki-i-otulacze Za każdy tydzień bez cukru będzie też jakieś wspólne wyjście itd. Po prostu kasę ze słodkości przeznaczymy na coś lepszego

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jakie słodycze lubią Wasze dzieci

          Napisane przez zoffinnka Pokaż wiadomość
          Moje mają manię na punkcie żelków :/ Ostatnio próbuję oduczyć je jedzenia słodyczy. Obiecałam im, że jak przestaną jeść słodkości to kupię im kocyki, które znalazłyśmy na http://www.calydlamamy.pl/35-kocyki-i-otulacze Za każdy tydzień bez cukru będzie też jakieś wspólne wyjście itd. Po prostu kasę ze słodkości przeznaczymy na coś lepszego
          Teraz chodząc do sklepu z dziećmi zamiast coś słodkiego Kupuję im zeszyty albo długopisy równowartość słodycza a przynajmniej w zeszycie coś pokoloruje czy później powycina czyli praktycznie

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jakie słodycze lubią Wasze dzieci

            mój synek uwielbia jajka kinder niespodzianka z zabaweczką. Pierwsze konsumuje słodycze a potem zagląda do środka co tam jest ciekawego

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jakie słodycze lubią Wasze dzieci

              Nasz przepada za ptasim mleczkiem, chociaż dostaje je sporadycznie to jak wyczai, że jest kupione to tak będzie chodził i lamentował dopóki odrobiny nie dostanie. Ogólnie to staram sie podawać jak najmniej słodyczy i zamiast tego kupuję np. jogurt naturalny.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jakie słodycze lubią Wasze dzieci

                Moja córka lubi chyba wszystko co słodkie pewnie przez to, że jak była mała to zabranilismy jej jeść słodyczy, a teraz jak dostanie to nie ma umiaru...i tak źle i tak nie dobrze !

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jakie słodycze lubią Wasze dzieci

                  Najważniejszy jest umiar, lepiej dzieci nie przyzwyczajać za bardzo do słodyczy. Ale jestem też przeciwniczką, aby w ogóle nie dawać dzieciom słodyczy, bowiem też powinny poznać ten smak.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jakie słodycze lubią Wasze dzieci

                    Moja Julcia uwielbia cukierki nadziewane. Kupiłam ich od razu cały zapas tu: http://www.argo.net.pl/pl-PL/cukierki_nadziewane.html, żeby było na dłużej. Mogłaby je jeść pewnie kilogramami, gdybym jej na to pozwalała. No i nie ukrywam, że sama się też tym zajadam od czasu do czasu

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jakie słodycze lubią Wasze dzieci

                      We wszystkim trzeba zachować umiar tak jak same piszecie.Aż tak bardzo nie bronię dzieciom słodyczy ale wybieram dla nich lepsze rodzaje. Zwykle są to albo domowe desery, które sama przygotuję albo czekoalda z dużą zawartością kakao. Ptasie mleczko również im smakuje

                      Na tygodniu jedzą niewiele słodkości, większe luzy mają w weekendy ( oczywiscie kiedy sobie zasłużą i są grzeczne).

                      Najbardziej lubią czekolady nadziewane. Świetne są nowe czekolady Wedla z dodatkiem chrupek. Jeśli nie próbowaliście to polecam bo dla mnie mistrzostwo świata:

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jakie słodycze lubią Wasze dzieci

                        Moje dzieci uwielbiają domowe przekąski i tak samo jest w przypadku słodyczy, jemy domowe ciasta właściwie zawsze w weekendy wtedy gdy mam więcej czasu, żeby coś upichcić. Po za tym dzieci uwielbiają wszelkie kisiele, budynie ale również sklepowe ciasteczka, których raczej unikamy a gdy już się pojawią to wówczas po obiedzie na deser Moim zdaniem dzieci powinny znać różne smaki.
                        Poduszki do karmienia: klik

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Jakie słodycze lubią Wasze dzieci

                          Moje dwuletnie dziecko nie je słodyczy - nie chcę uzależniać go od cukru. Mam nadzieję utrzymać ten stan jak najdłużej
                          .

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Jakie słodycze lubią Wasze dzieci

                            Raz na jakiś czas można sobie pozwolić na jakieś słodkości. Dzieciństwo rządzi się swoimi prawami. Raz na jakiś czas nasz maluch ma prawo zjeśc lizaczka czy watę cukrową na festynie ( ważne aby nie jeść tego zbyt często....).

                            Staram się często robić zdrowe deserki, które moje dzieci lubią nawet bardziej niż te sklepowe. Uwielbiają na przykład brioszki z owocami;
                            http://zdrowacukiernia.pl/319-2/

                            Wczoraj robiłam te ciasteczka po południu z dodatkiem malin.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Jakie słodycze lubią Wasze dzieci

                              Może zabrzmi to banalnie, ale uważam, że wszystko jest dla ludzi - słodycze (w umiarze) także nie zaszkodzą. Ja, swojemu dziecku kupuję rodzynki w czekoladzie.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X