Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

komary

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    komary

    juz niedlugo wybieram sie do polski. przeraza mnie problem komarow.
    jak sobie z nimi radzicie? jak chronicie przed nimi i co robicie jak juz dziabna wasze malenstwa?
    Jakub 19.05.2008
  •    
       

    #2
    Dziewczyny, odświeżam ten wątek bo pozostał bez odzewu, a ja również zaczełam martwić się komarami. W wakacje wyjeżdzam daleko od domu i chcę być przygotowana na każdą ewentualność. Ostatnio komar ugryzł dziecko mojej sąsiadki, a następnego dnia jej synek chodził z czerwoną plamą na pół nogi Ona twierdzi że mały po prostu sobie bąbla rozdrapał...
    Znacie jakieś dobre środki przeciwko komarom, dla malutkich dzieci? Coś już stosowanego i godnego polecenia, bo faktycznie pomaga? I jak reagować w takiej sytuacji, co np zrobić żeby dziecka tak nie swędziało, bo wiadomo że takiemu maluchowi nie da się wytłumaczyć, że drapać nie wolno. Wie ktoś?


    Skomentuj


      #3
      Dziewczyny nie znalazłam na polskim rynku dla dzieci powyżej roku niczego za wyjatkiem Off Delicate.
      Reszta specyfików jest po 3 a nawet po 6 roku życia.
      Czy to jest godne polecenia... hmmm.... jak chodzimy do lasu to nawet
      go nie gryzą, ale fakt.. latają obok.
      Zapach ma taki dziwny.. niby przyjemny ale jednak czuć, że to taki specyfik
      przeciw owadom.
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        #4
        Lullaby dzieki za odswiezenie. Juz myslalam, ze zostanie nietkniety i chcialam dziekowac za taka ogromna liczbe odpowiedzi. A tu zaskoczylas mnie dzisiaj
        grzebalam w necie i jedyne czego sie dowiedzialam to to, zeby dziecku ukaszenie posmarowac czosnkiem, albo cebula. Pomaga tez branie zestawu wit B, siatka/firanka nad lozeczkiem i moskitiera w oknach.
        Jakub 19.05.2008

        Skomentuj


          #5
          Sęk w tym że ja juz mam za duże dziecko, żeby je jakoś obudować i ochronić przed komarami, zwłaszcza że w wakacje w lasku będziemy mieszkać. Słyszałam jeszcze że dobrze jest miejsce ugryzienia posmarować maślanką, czy zsiadłym mlekiem, podobno wtedy rumień się nie robi i mniej swędzi. Nie wiem na ile to sprawdzona informacja...


          Skomentuj


            #6
            W domu stosuje to i naprawde dziala a p ugryzieniu mozna stosowac fenistil zel
            Last edited by iwona_be; 06-06-2009, 12:16.

            Skomentuj


              #7
              ale podobno przy rocznym dziecku takich specyfikow nie mozna
              Jakub 19.05.2008

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                jesli mowisz o fenistilu to nie mozna go stosowac u 1miesieczniakow i wczesniakow ,mi ostatnio pediatra to wlasnie polecila jako ulge na skaze bialkowa a synek ma 10 m-cy

                Skomentuj


                  #9
                  dobrze wiedziec. moj tez ma skaze. dzieki
                  Jakub 19.05.2008

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X