Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szkoła dla kosmetyczki?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Szkoła dla kosmetyczki?

    Napisane przez macinka Pokaż wiadomość
    Od małego marzy mi się otwarcie własnego salonu kosmetycznego. Teraz marzenie staje się coraz bardziej racjonalne- mam trochę oszczędności, więc mogę wybrać się do szkoły kosmetycznej. I tu pojawia się problem- do jakiej szkoły warto się udać? Gdzie uzyskam odpowiednią wiedzę na temat kosmetologii?

    Autorko, a chęć założenia własnego salonu skąd się wzięła? Jest to Twoją pasją, ale po prostu nie masz wykształcenia w tym kierunku i chcesz się wszystkiego nauczyć "tak jak podstawa programowa przykazała" ? Jeśli w tej sposób myślisz, to ok - idź do szkoły. Co do późniejszego biznesu - pamiętaj, że to nie takie hop. Na stacjonarny gabinet i jego utrzymanie wydasz mnóstwo kasy. Musiałabyś mieć spore oszczędności.... Rozważ na początek usługi u klientek. Moja kuzynka w taki sposób działa. Ma franczyzę z http://www.abacosun.pl. Dostała walizeczkę ze wszystkimi potrzebnymi sprzętami i dojeżdża sobie autobusem do pań. Finansowo jest o wiele łatwiej na poczatek. Dla Ciebie byłoby to ułatwienie i możliwość szlifowania warsztatu i zdobycia doświadczenia.
    Twoje życie wygląda tak, jak Twoje decyzje i wybory!

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Szkoła dla kosmetyczki?

      Hmm... po co franczyza w takim przypadku? Nie lepiej otworzyć normalnie salon pod własnym nazwiskiem? Oczywiście zakładając, że będziecie miały od razu jakąś tam grupę klientek, bo startowanie od zera jest mocno ryzykowne.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Szkoła dla kosmetyczki?

        Beauty lux + zdrowe podejście do tematu kosmetyki. Nie zrobicie zawodu natychmiast, tylko z czasem. Dbałość o poziom realizowanych usług wymaga czasu, wszystko jest jednak do zrobienia, trzeba tylko chcieć. Kosmetyczką nigdy od razu nie zostaniecie.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Szkoła dla kosmetyczki?

          Potwierdzam nieustannie. Beauty lux was nauczy zawodu i przygotuje do pracy. Nie stracicie czasu, a przeciwnie - wszystkiego się nauczycie. Wiem ile to u nas trwało i ile też udało się zrobić, ale uwierzcie mi - nie ma łatwiejszej drogi do opanowania zawodu. Trzeba po prostu działać.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Szkoła dla kosmetyczki?

            Już wszystko piałam. Kosmetyczka musi pracować nad umiejętnościami, a najlepsza droga do tego wiedzie przez szkolenia zawodowe. Nigdzie nie dostaniecie tyle konkretów w tak krótkim czasie. Trzeba po prostu pracować nad swoim rozwojem i umiejętnościami.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Szkoła dla kosmetyczki?

              Jeśli planujecie otworzyć własny gabinet czy też zatrudnić się w salonie jako manager, to na pewno warto sobie zerknąć tuta https://www.akademiaversum.pl . Są tam praktyczne lekcje biznesu, które ułatwią prowadzenie takiej działalności. Informacji i porad jest tam naprawdę wiele.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Szkoła dla kosmetyczki?

                Potwierdzam nieustająco.
                Szkolenie w beauty lux, grupa może liczyć nawet 4 osoby.
                Super prowadzące - Aneta i Agnieszka, bardzo mało się z nimi współpracowało.
                Ogólnie wspominam je bardzo pozytywnie. Pracujecie na solidnych kosmetykach, nowoczesnym sprzęcie, a na koniec zdajecie egzamin.
                O ile wszystko solidnie przepracujecie, to na spokojnie zdobędziecie uprawnienia do tego zawodu.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Szkoła dla kosmetyczki?

                  Na początku szkoła,później salon. Jeśli będziesz szukać dobrej hurtowni , to urządzenia medyczne hurtownia będą odpowiednie.Znajdziesz tam wszystkie niezbędne urządzenia na start

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Szkoła dla kosmetyczki?

                    Kursy kosmetyczne na bardzo wysokim poziomie znajdziecie we Wrocławiu w salonie https://www.perfect-glamour.pl/szkolenia.html Ja korzystam z tego salonu jako klientka, kuzynka pokończyła tam kilka kursów, ale teraz ma gabinet w innym mieście. Salon jest bardzo profesjonalny, nowoczesny, mają dobrej jakości kosmetyki i materiały, miłą obsługę. Kursy organizują też w ramach współpracy z Urzędem Pracy.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Szkoła dla kosmetyczki?

                      Raz jeszcze... Beauty Lux uczy zawodu, w małych grupach, na porządnych kosmetykach. Nie są potrzebne cuda, jest potrzebne podstawowe zaangażowanie i to powinno przynieść wam korzyści. Chcecie efektów? To solidnie popracujcie nad umiejętnościami. Od razu cudów nie będzie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Szkoła dla kosmetyczki?

                        Sporo przydatnych informacji tutaj zamieściliście. Będą przydatne to na pewno.
                        na żyje na tym świecie, ale w nim nie przebywa.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Szkoła dla kosmetyczki?

                          a jak już pracujecie w salonach kosmetycznych to na jakich produktach i sprzętach pracujecie ? Bo ja bardzo lubię produkty marki Monduniq a chyba szczególnie sprzęt HiFusion https://estetycznie.pl/sponsorowane/...rekwencja-hifu. Bardzo skuteczne w walce ze zmarszczkami, seria takich zabiegów bardzo odzywia i uelastycznia skórę. Mają tez rewelacyjne kosmetyki i te salonowe i do uzytku domowego.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Szkoła dla kosmetyczki?

                            Wiele kobiet korzysta teraz ze stylizacji rzęs i brwi. Dobra kosmetyczna powinna dokształcić się także w tym kierunku. Tutaj http://patrycjazielinska.pl/ namiary na instruktorkę Paulinę Zielińską, która prowadzi m.in. szkolenie Brow Henna - szkolenie ze stylizacji brwi. Ona sama jest laureatką licznych nagród i potrafi przekazać wiedzę. Taka metoda stylizacji brwi jest dobrą alternatywą dla makijażu permanentnego i wiele kobiet chętnie z niej korzysta.

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X