Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciąża bliźniacza

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Ciąża bliźniacza

    no własnie szkoda ze tak rzadko tu zaglądacie dziewczyny,
    ja zresztą ostatnio też "umieram" - bóle to raz a dwa przypętało się przeziębienie - dycham i od dziś będę musiała brać antybiotyk - lekarz mnie nastraszył ze przez kaszel może mi się szyjka skracać i za każdym razem jak dychnę to mam schizy ,
    ja też już sporo urosłam ale w sumie niewiele więcej niż na tym etapie z OLą.
    Co do podkradania to mnie dobry lekarz mówił, że to raczej na każdym etapie może być widoczne i nie ma bezpiecznej ani dolnej ani górnej granicy - tak na prawdę do samego porodu będziemy się o to bać - ale pamietaj różnica zawsze będzie między nimi - grunt to pilnować czy nie duża







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Ciąża bliźniacza

      FasOla my też chorujemy, moja Ola ma anginę a u mnie w oskrzelach szmery i dostałam bioparox. Jak byłam z małą w ciąży to miałam zapalenie oskrzeli i też to dostawałam...wstrętne jak muchozol.

      Skomentuj


        Odp: Ciąża bliźniacza

        Napisane przez Olcik1908 Pokaż wiadomość
        FasOla my też chorujemy, moja Ola ma anginę a u mnie w oskrzelach szmery i dostałam bioparox. Jak byłam z małą w ciąży to miałam zapalenie oskrzeli i też to dostawałam...wstrętne jak muchozol.
        no Ola też przeszła w sumie jako pierwsza zalapała - ale ona tylko katar miała i jeden dzień stan podgorączkowy i w sumie bez leków się obyło, teraz zaczęłam jej dawać tran już - w zeszłym roku baardzo nam pomógł i mała w sumie nam nie chorowała.
        a antybiotyk to nawet nie wiem jaki da, mąż ma recepte i ją wykupi.







        Skomentuj


          Odp: Ciąża bliźniacza

          hej!
          u nas była ciężka noc, małą rozłożyło miała 39 st. Rano okazało sie je to zapalenie oskrzeli i zapalenie krtani!!! Moja Ola też dostaje tran ale w przedszkolu szybko dzieci łapią choroby :-/
          Ja dziwnie się dziś czuję, od 2 godzin kłuje mnie w dole brzucha, właściwie to tak jakby mnie ktoś szczypał. To nie jest taki ciągły ból ale i tak strasznie się stresuje. W czwartek do gin mam na 10, oby wszystko było ok.

          Skomentuj


            Odp: Ciąża bliźniacza

            Olcik, ja mam już 96 cm! Jeszcze 4 miesiące do porodu, a ja ledwo żyję.
            Mój Mati przyniósł jakieś choróbsko do domu i Kasia już mi zaczyna kaszleć. Ech, ta jesień.
            Coraz częsciej czuję już ruchy dzieci. Wybrałyscie dziewczyny imiona? U nas będzie Filipek i Klaudia. Jeśli się lekarz nie pomylił co do płci






            Skomentuj


              Odp: Ciąża bliźniacza

              Kathrina w którym tygodniu jesteś?
              Ja byłam dziś na usg. Maluchy są w położeniu główkowym i ważą ok 300 i 320g. Na razie wszystko ok :-)

              Skomentuj


                Odp: Ciąża bliźniacza

                Jestem w 24 tygodniu Maluchy już strasznie baraszkują, szczególnie czuć, gdy się położę. USG mam we wtorek






                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Ciąża bliźniacza

                  hej!
                  widzę, że dawno nikt tu nie pisał?
                  Dziewczyny jak się trzymacie? Ja urodziłam w 29tyg 6dn, odeszły mi wody. Chłopcy są zdrowi i od początku sami oddychają. Jutro będą mieli po 2 tygodnie Niestety nadal są w Centrum Zdrowia Matki Polki (tam miałam cc), muszą przybrać na wadze, bo urodzili się:1245g 42 cm i 1215g 43 cm.

                  Skomentuj


                    Odp: Ciąża bliźniacza

                    jestem w ciazy blizniaczej,usg pokazalo serduszko jednego maluszka jak bije..ale drugiego nie...mam za tydzien znowu usg I mam nadzieje ze dobrze bedzie.bardzo przezylam gdy lekarka o tym mi powiedziala ;( czy ktoras z was tak miala???






                    Skomentuj


                      Odp: Ciąża bliźniacza

                      Napisane przez mutti85 Pokaż wiadomość
                      jestem w ciazy blizniaczej,usg pokazalo serduszko jednego maluszka jak bije..ale drugiego nie...mam za tydzien znowu usg I mam nadzieje ze dobrze bedzie.bardzo przezylam gdy lekarka o tym mi powiedziala ;( czy ktoras z was tak miala???
                      i jak przebieg Twojej ciąży, wszystko dobrze??

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X