Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ooooooooooooooooo no widzisz,tego nie wiedziałam hahahaha

    DOBRA LASKI,JA UCIEKAM,JAKBY CO TO DO WIECZORKA!!!!!
    Last edited by olcia79; 16-09-2009, 16:11.

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Lullaby Pokaż wiadomość
      Olcia, druga część ma tytuł: "Żegnaj Afryko" i jeszcze znalazłam część trzecią: "Moja Afrykańska Miłość. Biała Masajka Wraca Do Barsaloi" Wiedziałaś o jej istnieniu ?
      czytałam te dwie książki, tzn. "Biała Masajka" i "Pozegnanie z Afryką", a o tej trzeciej nie słyszałam. pierwsza część mi się bardzo podobała, a druga była taka średnia, nie wciągnęła mnie tak bardzo jak pierwsza. ciekawe jak ta trzecia książka jest napisana.

      Skomentuj


        w ogóle to witam
        spojrzałam, że była mowa o książkach i się zainteresowałam.
        dzisiaj ustaliłam z m., że urodziny robimy za tydzień dziewczyny doradźcie jakie sałatki zrobić - to jest chyba odwieczny problem każdej z nas. mam tyle przepisów, ale nie mogę się nigdy zdecydować. ostatnio robiłam sałatkę grecką i gyros. jaką by tu teraz zaserwować?

        Skomentuj


          Pawimi a to nie Quinmother Cię wyzwała?

          Skomentuj


            Pawimi szkoda słów, ja naprawdę się gryzłam w klawiaturę zeby nie napisać co myslę bo by mnie zbanowali
            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



            http://annalena4u.blogspot.com

            Skomentuj


              dziewczyny, wrzućcie na luz, bo naprawdę szkoda Waszych nerwów. ta dziewczyna albo naprawdę tak myśli jak pisze i niestety nie da się jej zreformować albo po prostu specjalnie Was prowokuje do kłótni.
              nie wiem jak jest naprawdę, wiem, że zdarzają sie kobiety w ciąży, które piją i palą. sama jakiś czas temu taką spotkałam - w biedronce fajki kupowała, a cała była spalona od solarium.... no są takie kobiety, co zrobić? podejdziesz i zapytasz dlaczego pani dziecko truje i usłyszysz miłą wiązankę

              Skomentuj


                Napisane przez pawimi
                najsmieszniejsze to jest to ze ja osobiscie postulowalam do administracji w tym watku o sugestiach zmian na forum o wniesienie funkcji moderatora ktory kontrolowalby niegrzecznie wypowiadajace sie osoby....
                ha ha ha a to dobre
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  Kochane pomóżcie
                  wczorak przypadkowo zauważyłam u Damianka jak skręcał szyjką węzeł chłonny tzn po 2 stronach szyjki,ale sa powiększone bardzo widać je gołym okiem ,małemu nic nie dolega,jest zdrowy więc dlaczego i co ja mam z tym zrobićjak męża zapytałam to on sam nie wie ale mówi że chyba dzieci tak mają a że nasz chudziutką ma szyjkę to mu widaćjak dla mnie głupota..............wczesniej nie widziałam a na pewno bym zauważyła,więc musiały teraz wyskoczyć!!!doradzcie czy to normalne?jutro jak na złość pilnuje znów dzieci więc do lekarza dopiero w piatek najwcześniej........
                  Sylwia 9 latek
                  Damianek 17 m-cy


                  02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                  Skomentuj


                    Przepraszamże tak wpadłam i nie czytałam co pisałyście od wczoraj ale siedze i sie denerwuje tylko a w domu mam syf taki nic nie jestem w stanie robić ,boziu ja nie wiedziałm że ja taka panikara jestem......mały śpi teraz ,muszę naczynia pozmywać,


                    Pawimi przykro mi naprawdę mi szkoda słów na pisanie tam bo nie wartowyjaśnij to


                    Beti synus prześliczny a to zdjęcie jak taki malusi był to mnie bardzo wzruszyło,takie maleństwo a jak juz zaciska rączką dłoń
                    Sylwia 9 latek
                    Damianek 17 m-cy


                    02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                    Skomentuj


                      silek nie wiem najlepiej do lekarza, a mały mie jest po jakimś przeziębienu może przez to są powiększone




                      W DOMU PEŁNYM DZIECI
                      NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        A swoją drogą powiem Wam laski że ja mam na głowie takie miejsce po prawej stronie że jak tylko się dotknę to mnie to boli, niekiedy nawet jak głowę na poduszkę położe to czuje to miejsce, fakt 4 lata temu porządnie walnęłam tyłem głowy o beton trzy lata temu przechodziłam okropne migreny myślałam że to na tle nerwowym a teraz ciągły ból w tym jednym miejscu ale tylko gdy dotknę.
                        Nie ide z tym do lekarza bo się boję diabnozy i robienia badań




                        W DOMU PEŁNYM DZIECI
                        NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                        Skomentuj


                          Napisane przez pawimi
                          czesc dziewczynki...ale mam dzisiaj super wiadomosc od rana....haha, otoz kazda z was sledzi watek "Porod w wodzie"....patrzcie co dostalam dzisiaj od administratora! cytuje: "Dzień dobry,

                          proszę pamiętać, że wypowiada się Pani na łamach publicznego forum - regulamin zabrania używania wulgarnych słów oraz obrażania innych użytkowników.
                          Jesteśmy zmuszeni usunąć wątek pt. "Poród w wodzie", gdyż zawiera treści wulgarne.
                          W przypadku odkrycia innych nieprawidłowości, w wątkach lub postach pisanych przez Panią będziemy zmuszeni zablokować Pani dostęp do forum.


                          albo ja jestem nienormalna albo administracja sie pomylila jesli chodzi o adresata...
                          Może do obu Was ta wiadomość została wysłana, albo ona napisała skargę do administratora




                          W DOMU PEŁNYM DZIECI
                          NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                          Skomentuj


                            Dzięki dziewczynyuspokoiłam się troszeczkę...Pawimi no właśnie Dani ostro ząbkuje teraz ida mu 3 i inne pewnie też....ost miał pokrzywke tez na buzi przez 1 dzien i kupke ze śluzem po zjedzeniu chipsów które mu ciocia zaserwowałabez mojej wiedzy!!!!!!!!!!!przeziebiony nie był i katarku tez brak,teraz tak patrzyam że ma widoczny tylko z prawej strony,po lewej owszem wyczuwam ale widoczny tylko zprawej.......mały stęka na ząbki że go boli ,apetyt jako tako
                            Sylwia 9 latek
                            Damianek 17 m-cy


                            02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                            Skomentuj


                              Beti to tez nie zaciekawie....może jakiś guzek pourazowy się zrobił i boliale tyle czasu..może jednak zbadaj to,jak uważaszmam nadzieje że będzie ok

                              Pawimi no mam nadzieję że to od ząbkowania
                              Sylwia 9 latek
                              Damianek 17 m-cy


                              02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                              Skomentuj


                                Hej dziewczyny. Ja tylko wpadłam się przywitać, bo zaraz lecę do dentysty ale tylko na czyszczenie z kamienia Buziaczki dla wszystkich
                                PAULINA 07.07.2008




                                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X