Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Storczyk

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Storczyk

    Ja bardzo lubię storczyki. Macie swoje piękne okazy? Pochwalcie się nimi




  •    
       

    #2
    Odp: Storczyk

    pozwolę sobie podbić temat, bo też uprawiam storczyki i mam kilka okazów obecnie kwietnących, wiele w procesie mojego uczenia się uschło, ale trochę posiłkowałam się radami z neta http://www.twojekwiaty.pl/blog/storc...ewania-uprawy/ i teraz jest ok, chcecie jakieś fotki?
    Pesymizm to przywilej człowieka, który myśli. Zapraszam na mojego Bloga o restauracjach w Gdyni

    Skomentuj


      #3
      Odp: Storczyk

      ja z chęcią pooglądam fotki
      Mój jedyny storczyk jest obecnie bez kwiatuszków ale za to wypuścił pełno srebrnych korzeni. Chyba mu dobrze u mnie ja pamiętam storczyka mojej teściowej. W życiu nigdzie tak pięknego okazu nie widziałam. Dosłownie wielki krzak jej wyrósł z mnóstwem kwiatów. Wyglądał bajecznie. Niestety teściowa z czasem przedobrzyła i spaliła go odżywką storczykową



      Skomentuj


        #4
        Odp: Storczyk

        ja też chętnie poogladam ja nie mam szczęścia to tej bądź co bądź wymagającej rośliny - mam w domu jednego, ale coś choruje mi - moja mama ona ma ich troszku w domku i ma cudowne

        Skomentuj


          #5
          Odp: Storczyk

          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
          ja też chętnie poogladam ja nie mam szczęścia to tej bądź co bądź wymagającej rośliny - mam w domu jednego, ale coś choruje mi - moja mama ona ma ich troszku w domku i ma cudowne
          Ja zauważyłam,że jak zbytnio dbam to storczyka to ZAWSZE mi pada. Do tego stopnia,że nawet liście gubi teraz ten mój jedyny storczyk jest przeze mnie trochę zapomniany i o dziwo ma się dobrze. Puścił piękne zdreowe srebrne korzenie. Także udaję dalej,że go nie ma jak mu tak dobrze ;P



          Skomentuj


            #6
            Odp: Storczyk

            Podzielam zdanie koleżanki wyżej. Ja rownież staram się "zapominać" o moich storczykach a mam ich 6 w domu. Podlewam raz w tygodniu i mają się całkiem dobrze Moim zdaniem są to super roślinki dla zapominalskich - takich jak ja



            Skomentuj


              #7
              Odp: Storczyk

              Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
              Ja zauważyłam,że jak zbytnio dbam to storczyka to ZAWSZE mi pada. Do tego stopnia,że nawet liście gubi teraz ten mój jedyny storczyk jest przeze mnie trochę zapomniany i o dziwo ma się dobrze. Puścił piękne zdreowe srebrne korzenie. Także udaję dalej,że go nie ma jak mu tak dobrze ;P
              hehe wezmę z Ciebie przykład i przestane się nad nim rozczulać i prosić go by odżył i może weźmie się do życia - u mnie wszystkie liście opadły i teraz wypuścił 3 takie malutkie - od dziś nie zwracam na niego uwagi tylko podlewanie

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Storczyk

                Ja muszę powiedzieć, zę ma storczyka który już 8 raz kwitnie . Jak wypuści pąki to około 12 kwiatów ma kolory różowe. Coś pięknego.
                mikrodermabrazja Radom

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Storczyk

                  mam trzy storczyki niestety w tym momencie żaden z nich nie kwitnie. jak tylko wypuszczą kwiaty to podeślę fotkę

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Storczyk

                    a ja nigdy w zyciu nie mialam storczyka, nikt mi nei kupił Nadal czekam hehe
                    moze kiedys wreszcie dostanę....

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Storczyk

                      A ja nigdy nie chciałam mieć storczyka, bo nie wiem skąd miałam takie przekonanie że są trudne w utrzymaniu. W końcu dostałam na parapetówkę swojego pierwszego storczyka i miło się zaskoczyłam. Oprócz podlewania nic więcej przy nim nie robię a on ciągle mi kwitnie.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Storczyk

                        Dziewczyny teraz w leroy merlin jest super promocja na storczyki właśnie za 14,50 zł mozna kupic pięknego storczyka jeśli któraś jest na kupnie to warto - ja się zaopatrzyłam i jestem zadowolona z niego - jest piękny

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Storczyk

                          ooo to chyba muszę leroy odwiedzić, bo przydałby mi sie drugi storczyk skoro z pierwszym tak dobrze mi idzie. A cena jak ta ten kwiat to rzeczywiściie atrakcyjna

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Storczyk

                            Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                            ooo to chyba muszę leroy odwiedzić, bo przydałby mi sie drugi storczyk skoro z pierwszym tak dobrze mi idzie. A cena jak ta ten kwiat to rzeczywiściie atrakcyjna
                            widziałam też miniaturki w cenie około 10 zł a niby jedno pędowe są w cenie 14,50 a było pełno 2 pędowych pięknych w takiej atrakcyjnej cenie - jedź jedź bo warto

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Storczyk

                              2- pędowe za 14,50 zł? To na prawde bardzo tanio, storczyk to zawsze mi się kojarzył z takim drogim kwiatem. Ten co mam w domu jest z 1 pędem, szkoda że jutro zamkniete sklepy.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X