Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Storczyki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Storczyki

    To są piekene kwiaty!

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Storczyki

      Storczyki świetnie sprawdzą się w ogrodach zimowych. Sama planuję zrobić taki ogród koło swojego domu i zastanawiam się, co jeszcze powinno tam trafić. Jeśli też jesteście zainteresowani tą tematyką to zajrzyjcie tu

      Skomentuj


        #48
        Odp: Storczyki

        Mi wcześniej wszystkie storczyki marniały i nie chciały kwitnąć, ale teraz jakoś dostały weny do życia chyba nie wiem, czy to zasługa nowego nawozu, ale rosną

        Skomentuj


          #49
          Odp: Storczyki

          Ja mam 4 storczyki, wszystkie super rosną i kwitną, a przyznać muszę, że nie dbam o nie jakoś szczególnie, nawet nie wiedziałam o tym obcinaniu, ale jak przekwitną to będę musiała to zrobić.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Storczyki

            u mnie w domu specjalista od kwiatkow jest tato, a w moim mieszkaniu specjalisty od kwiatkow nie ma... mimo to mamy skrzydlokwiat, fiolka, storczyka i cos czego nazwy nie znam, ale ladne Nie znam się na nich, ale slicznie mi kwitna i dobrze trzymaja sie. Storczyki i fiolki bardzo lubie.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Storczyki

              Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
              Co do właściwego miejsca dla storczyków to prawda, ja swojego kilka razy przestawiałam bo mu nie odpowiadało. Aż w końcu udało się i stoi w miejscu które najbardziej mu pasuje

              u mnie storczyk stoi razem z innymi kwiatkami na parapecie w salonie. Za oknem jest zadaszony balkon wiec w sumie nigdy bezposrednio nie pada na niego slonce. No i stoi caly czas w wodzie - doniczka jest w oslonce dodatkowej i oslonka zawsze jest wypelniona woda. Pieknie rosnie.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Storczyki

                Moja mama ma kilka storczyków i stoją sobie na szafie i jakoś nigdy nie widziałem żeby jakoś szczególnie się nimi zajmowała a prawie cały czas kwitną

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Storczyki

                  Co ile podlewać storczyka?

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Storczyki

                    Ja podlewam storczyki raz w tygodniu i nadmiar wody któy spłynie zawsze wylewam z osłonki. Storczyki nie lubią stać w wodzie bo wtedy szybko gniją.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Storczyki

                      Mój storczyk pierwszy raz wypuścił trzy pędy i nie wiem czy to dzięki odpowiedniej dbałości o niego czy sprawa odżywek do storczyków, ale bardzo się cieszę,że taki piękny okaz zdobi mój dom

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Storczyki

                        No mój teraz nie wypuszcza, przecież jest zimno.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X