Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rower w ruch

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Rower w ruch

    A kupowałyście może kiedyś takie żelowe nakładki na siodełka?
    Po ostatniej przejażdżce strasznie boli mnie tyłek i tak się zastanawiam, co z tym zrobić.
    Myślicie, że nakładka wystarczy, czy całe siodełko wymieniać?

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Rower w ruch

      pierwszy raz słyszę o nakładkach żelowych MOŻE po prostu jesteś nie przyzwyczajona do jazdy ?

      Skomentuj


        #33
        Odp: Rower w ruch

        A ja się zastanawiam nad kupnem roweru widziałam na wystawie taki fajny w pastelowych kolorach. Wgl słyszałyście o rowerze BiceMic, z mikrofonem stereo by słuchać bezpiecznie muzyki ? Ciekawa sprawa. Ostatnio pisali o tym na stronie Fundacji goodness, którą uwielbiam http://goodness.org.pl/bikemic-bezpi...ami-na-uszach/

        Skomentuj


          #34
          Odp: Rower w ruch

          Napisane przez mala-mi-86 Pokaż wiadomość
          A ja się zastanawiam nad kupnem roweru widziałam na wystawie taki fajny w pastelowych kolorach. Wgl słyszałyście o rowerze BiceMic, z mikrofonem stereo by słuchać bezpiecznie muzyki ? Ciekawa sprawa. Ostatnio pisali o tym na stronie Fundacji goodness, którą uwielbiam http://goodness.org.pl/bikemic-bezpi...ami-na-uszach/
          o rety czego to jeszcze nie wymyślą

          Skomentuj


            #35
            Odp: Rower w ruch

            Z dziećmi można też aktywnie uprawiać sport. Można zabierać pociechę na wyprawy rowerowe. Dzięki specjalnym bezpiecznym przyczepkom dla dzieci bez problemu o bezpieczeństwo dziecko można wyruszać na wycieczki rowerowe

            Skomentuj


              #36
              Odp: Rower w ruch

              Ja mam duże wymagania w stosunku do rowerów, dlatego swój kupiłam na http://www.rowerzysta.pl Tam właśnie mają olbrzymi wybór.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Rower w ruch

                Rower to świetna sprawa. Ja jeżdżę cały rok na rowerze - lato zima zawsze w ruchu Najbardziej lubię rożne eventy rowerowe - takie imprezy można znaleźć w wyszukiwarce http://rowery.kiwiportal.pl/ . Światna sprawa dla fanów rowerów

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Rower w ruch

                  Cały rok? Szacun! Ja tylko latem...

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Rower w ruch

                    kiedy zaczynacie sezon rowerowy?
                    zofka

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Rower w ruch

                      my już zaczeliśmy wyprawy rowerowe Najpierw do szkoły i na podwórku a wczoraj na dłuższą trase wyszło 8 km (po 4 km w jedną stronę ) Dziś już wietrznie więc odpoczniemy ale dzieci dają radę Na pewno rower to będzie w ruchu często u nas

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Rower w ruch

                        Drogie Panie,
                        planuję wypad rowerowy na Wschód Polski z mężem i synami. Chłopcy mają 11 i 13 lat. Macie jakieś doświadczenia ze szlakiem Green Velo? Słyszałam od znajomych, że jest całkiem nieźle przygotowany, na trasach są miejsca przyjazne rowerzystom (czyli jest gdzie spałaszować kanapki ), etc. Jednak, nie wiemy, w których województwach i jakie odcinki będą odpowiednie dla moich chłopców. Mam nadzieję, że są tu fanki dwóch kółek, bardziej znające wschodnie tereny. Pozdrawiam

                        To jest cytat z innego wątku ale tu odpowiadam
                        Ten szlak przebiega dokładnie przez moją miejscowość bardzo ładnie zrobiony równiutka asfaltowa trasa odpowiednie altanki na trasach szkoda że przebiega wzdłuż głównych dróg.Polecam boczne trasy (niestety są to gminne drogi) np.w Lasach Janowskich i okolicach.


                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Rower w ruch

                          ja też muszę wyciągnąć rower i zacząć jeździć bo zaraz zapomnę jak to jest

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Rower w ruch

                            Ja w zeszłym roku wygrałam rower i dalej leży złożony w pudle. Nie było jak jeździć, bo byłam w ciąży, ale teraz chyba wsiądę na rower.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Rower w ruch

                              Ja lubiłam jeździć na rowerze, ale przesiadłam sie do samochodu. Teraz mam plan taki, ze dokupujemy fotelik na rower małemu i będziemy jeździc całą rodziną.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Rower w ruch

                                My już zaczęliśmy sezon i jestem szczęśliwa bo córa (6 lat) w końcu jeździ już na tyle pewnie, że możemy robić długie wycieczki rowerowe, a ścieżek rowerowych u nas nie brakuje.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X