Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    LARA tu jest artykuł na temat tego zabójstwa o którym piszesz.
    Witam sie znowu z Wami i chyba na dobre zaczne pisac wczesniej miałam obawy bo odkryłam ze z Larą bardzo blisko siebie mieszkamy


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      anna31 witamy ponownie i zapraszamy do dyskusji i nas więcej tym lepiej jak Twoje dzieciaczki?

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        O matko nie dodałam linka http://www.stalowka.net/wiadomosci.php?dx=16218
        Z dzieciaczkami mam problem tzn z najmłodszym napiszę jak bede miec czas.


        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Witam
          Anna - W St. Woli to często się coś dzieje chyba bo się często słyszy a tu takie morderstwa brrr Może kiedyś będzie okazja do spotkania
          Tak ładnie było pranie wywiesiłam a tu pada teraz :/

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            witam u nas zimno, wiatr i deszcz - jesień i to z tej brzydkiej strony, Młoda poszła na chwilkę do babci a ja będę coś ogarniać bo dziś Zosia do 9 leżała w łóżku i jakoś nie ogarnięta jestem , a książeczka jest do skończenia i jeszcze coś w głowie do zrobienia a jakoś weny brak, ale może przyjdzie do mnie i będzie mi się chciało szyć

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              I ja pranie wywiesiłam bo rano całkiem pogodnie było a tu zaraz padac zaczęło mój M mówi że pada bo ja pranie wywiesiłam jak zwykle


              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Justyna czasem tak jest że chęci brak ,też czasem miewam taki dni
                anna31 tak to jest ale przynajmniej mi przewiało pranie a koleżanka wzieła się za mycie okien
                my byliśmy na budowie zobaczyć jak ocieplanie a właśnie Patrycja styropian na 10 cm gruby mamy się dowiedziałam

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  ja znów wieczorową porą - Beatko wena i chęci przyszły książeczka nie skończona jeszcze, ale ale dziś się dowiedziałam, iż na świat przyszedł Szymonek kilka dni temu - synek mojej bardzo dobrej koleżanki z czasów liceum, z którą się spotykamy od czasu do czasu i piszemy wiadomości, choć teraz dzieli nas troszku km - ale nio "muszę" tej Kruszynce uszyć książeczkę , umówiłyśmy się z koleżanką, że przyjedziemy ona chciała się umawiać już, ale ja wole poczekać jak maluch podrośnie, bo Zosia zdrowa, ale ja wole dmuchać na zimne pod tym względem, a dziś powstała zakładka do książek - dla mnie prywatna, choć siostra B. zażyczyła sobie taką samą pod choinkę , Lara powiesz mi jak się miewa Wasza Karolinka - 17.11 był dzień wcześniaka i myślałam sobie o niej i miałam się pytać o Nią ale mi wyleciało z głowy

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Witam
                    Justyna i mi wena przyszła na nowe kartki tylko zabrać się do pracy A Karolinka jak na razie bardzo dobrze Na badania jeździ na rehabilitację też i wszystko w porządku waży 6300 zaczeła jeść obiadki i od razu podskoczyła na wadze Dzień wcześniaka też o nim słyszałyśmy
                    a zakładką się pochwalisz ?

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      witam to dobre wieści o Karolince - bardzo się cieszę i trzymam kciuki za nią mocno a zakładeczka prosta - zaraz dodam foto - jakoś mnie naszło na nią bo moje papierowe zakładki do książek giną i nigdy nie wiem, gdzie skończyłam czytać , ja jadę z Zosią na jakieś zakupy małe bo lodówka trochę pustkami nam świeci, jeszcze patrze na C&A bo Zosi musze kupic bodziaki i moze coś jeszcze, a nad mikołajem się też zastanawiam i a potem nad prezentami pod choinke, a moj B. jedzie zmienić opony na zimowe, miłego dnia życze
                      Attached Files

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                        witam to dobre wieści o Karolince - bardzo się cieszę i trzymam kciuki za nią mocno a zakładeczka prosta - zaraz dodam foto - jakoś mnie naszło na nią bo moje papierowe zakładki do książek giną i nigdy nie wiem, gdzie skończyłam czytać , ja jadę z Zosią na jakieś zakupy małe bo lodówka trochę pustkami nam świeci, jeszcze patrze na C&A bo Zosi musze kupic bodziaki i moze coś jeszcze, a nad mikołajem się też zastanawiam i a potem nad prezentami pod choinke, a moj B. jedzie zmienić opony na zimowe, miłego dnia życze
                        Świetna Własnie papierowe szybko giną Mi zawsze Kuba wycina z serduszkami czy uśmiechami ale szybko się pogniecie ale to słodkie takie to udanych zakupów wam życzę Ja jeszcze obmyślam plan na niedzielną imprezę

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Hej

                          Ola śpi, wpadam na chwilę i lecę sprzątać korytarz- wymieniane drzwi były, wszędzie wychodzi biały pył

                          Justyna- natchnęłąś mnie na zabawę, jutro Oli kupię farbki do malowania placami dziękuję A zakładka bardzo mi się podoba, bardzo urocza i niepowtarzalna macie talenty dziewczyny! udanych zakupów

                          Lara-pytałam się o styropian, bo utkwiła mi w głowie kłótnia dwóch mych wujków, co ocieplać mieli razem dom (jeden ma pół domu i drugi pół) i przez to, że nie mogli dojśc jaką grubością ocieplić to do dziś dnia się do siebie nie odzywają i udają, że się nie widzą. podobno na mieniach siostry żony udawali, że wzajemnie się nie widzą
                          co planujesz poza tortem?

                          Anna31-witaj ja tak z deszczem mam gdy okno umyję, na bank leje:P

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Patrycja to ci mieli wujkowie powód do sporu Taki jest niestety efekt mieszkania w takich domach bliźniakach Bo chyba o taki dom chodzi ?
                            a oprócz tortu będzie szarlotka wafel ale nie z masą z mleka w proszku tylko z zieloną galaretką , będą galaretki z bitą śmietaną ,chipsy i cukierasy w półmisku ( to jeszcze zostało od ciotki i wujka ) Jabłko owinę w folię aluminiową i powbijam lizaki i chyba tyle to tak bo dla dzieci tylko
                            no i zabawy jakieś

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                              Patrycja to ci mieli wujkowie powód do sporu Taki jest niestety efekt mieszkania w takich domach bliźniakach Bo chyba o taki dom chodzi ?
                              a oprócz tortu będzie szarlotka wafel ale nie z masą z mleka w proszku tylko z zieloną galaretką , będą galaretki z bitą śmietaną ,chipsy i cukierasy w półmisku ( to jeszcze zostało od ciotki i wujka ) Jabłko owinę w folię aluminiową i powbijam lizaki i chyba tyle to tak bo dla dzieci tylko
                              no i zabawy jakieś
                              Ten spór wujów (tak dom bliźniaczy) to bardziej jako anegdotę traktuje, dorośli a jak dzieci się zachowują
                              Mniam! Zapowiada się pysznie Dzieciom się spodoba

                              Dobrej nocy...a za mna frytki chodzą..jeszcze trochę i chyba po nocy będę smażyć

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                witam Was my z Zosią sprzątamy, gotuje nam się rosołek na obiad, a i dziecię o muffinkach z dżemem coś wspominało , Patrycja ale masz smaki na noc :P, u Ciebie po remoncie, a u nas mąż przymierza się do malowania :P wiem wiem wybrał sobie porę roku na malowanie, ale jak na polku brzydka pogoda - to on ma czas na takie sprawy, choć on uparcie jeszcze pracuje na budowie - właśnie przebija się przez mury by włożyć rury od kanalizacji, ja go proszę, aby już zakończył prace na budowie, ale on jest uparty jak osioł , Lara wszystkiego najlepszego dla Laury i udanej zabawy życzymy a tymi smakołykami co robisz to oczywiście smaka mi narobiłaś, my jutro wybieramy się też na urodziny i imieniny do mojego taty miłego życzę

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X