Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciąża czy jednak? POMOZCIE!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ciąża czy jednak? POMOZCIE!!!!

    Hej
    Bardzo proszę o pomoc.
    26 maja zaczęłam brać Vibin Mini, niestety mój organizm źle reagował na nie i po dwunastej tabletce zaprzestałam brania. 9 czerwca pojawiło się krwawienie z odstawienia.Od tego momentu zaczęliśmy starać się z partnerem o dziecko. Okres w lipcu nie przyszedł, a test ciążowy jest negatywny. Czy może być za wcześnie na wykrycie ciąży czy cykl się wydłużył? Dodam, że mam ciążowe objawy takie jak zachcianki, senność, mdłości, ale obawiam się, że to może wynikać z faktu, że bardzo chcę mieć maluszka. Teraz przebywam w Anglii i nie mam jak zrobić testu z krwi. Pomóżcie
  •    
       

    #2
    Odp: Ciąża czy jednak? POMOZCIE!!!!

    Kiedy miałaś ostatnią miesiączkę? 9 czerwca, tak? Dziś jest dopiero 10 lipca więc może być jeszcze za wcześnie na wykrycie ciąży. Polecam trochę się odprężyć, wiem że trudno będzie. Ale spokojnie poczekać ze 2-3 dni, nawet do 7 od planowanej miesiączki i wtedy się przetestować. jeśli wyjdzie znów negatywny, a miesiączki nadal nie będzie to polecam ginekologa i usg. To powinno rozwiać wątpliwości.

    Powodzenia!



    Skomentuj


      #3
      Odp: Ciąża czy jednak? POMOZCIE!!!!

      Objawy to z pewnością tylko sugestia, bo na nie za wcześnie.
      Mi też test pokazał, że nie jestem, a byłam i to z bliźniakami Zrób kolejne testy ( ze 2 ) i daj znac, co wyszło. Trzymam kciuki!

      Skomentuj


        #4
        Odp: Ciąża czy jednak? POMOZCIE!!!!

        wisnia i jak robilas kolejny test?

        Skomentuj


          #5
          Odp: Ciąża czy jednak? POMOZCIE!!!!

          już trochę czasu minęło, może wiśnia sie jeszcze pojawi i pochwali się dobra wiadomością sama czekam u siebie tez na taka nowinę

          Skomentuj

                 
          Working...
          X