Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najlepszy rozświetlacz do twarzy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Najlepszy rozświetlacz do twarzy

    Hej W moim rozświetlaczu z lovely widać już denko, kupiłam nie żałuje, bo jak za taką cenę to jest fajny. Mam też Paletkę rozświetlaczy z Makeup revolution, pojedyncze z Makeup revolution tez miałam. Zastanawiam się czy warto zainwestować więcej i kupić kultowy Mary Lou , czy może jakiś tańszy. Kojarzycie rozświetlacze z glamshop, a konkretnie celebrytka i diva ? Jakich używacie?
    W grę wchodzą brzoskwiniowe / złote / szampqńskie tony ☺
  •    
       

    #2
    Odp: Najlepszy rozświetlacz do twarzy

    Uwielbiam rozświetlacze i miałam okazję wypróbować ich wiele. Jak na razie najbardziej zadowolona jestem z tego rozświetlacza do twarzy:
    https://ikor.pl/26-rozswietlacze-mineralne
    Produkt bardzo fajny , piękny kolor , łatwa aplikacja , można fajnie budować nim tzw ,, tafle „ Idealny dla początkujących , trudno nim zrobić plamy Jest trwałym produktem Jest w fajnym , solidnym opakowaniu no i cena oczywiście na mega plus Do zamówienia w zasadzie jedynie przez internet z tego co widziałam, ale warto!

    Skomentuj


      #3
      Odp: Najlepszy rozświetlacz do twarzy

      wiesz co, widziałam, że eveline ma dobre rozswietlacze w tubce. osobiscie zdecydowalam sie na kolor Candy Glow. ma kremowa konsystecje, jest leciutki, wrecz niewyczuwalny na skorze, a daje delikatne naturalne rozswietlenie. cena to zaledwie 18 zl

      Skomentuj


        #4
        Odp: Najlepszy rozświetlacz do twarzy

        ja własnie nigdy nie mogłam sobie dobrać rozświetlacza, bo mam strasznie jasną cerę. Ostatnio patrzyłam na jeden z rozświetlaczy GR i chyba na tym w końcu stanie.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Najlepszy rozświetlacz do twarzy

          Ostatnio oglądałam RLM i jej kosmetyki z Korei i tam na jednym z filmów pokazała rozdzielacz który dawał efekt wody. No fantastyczna rzecz tylko pewnie w polsce niedostępna albo mega droga.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X