Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

dieta dla mezczyzny?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    dieta dla mezczyzny?

    moze ma ktoras z was jakies doswiadczenia w tej sprawie? musze mojemu zastosowac jakas dietke i nie mam pojecia jaka. od czego zaczac?? najgorsze jest to ze moj pracuje fizycznie i potrzebuje troche energii ehhh
    Jakub 19.05.2008
  •    
       

    #2
    Mniej jeść,mało piwa pić, nie objadać się na noc

    Skomentuj


      #3
      A dlaczego chcesz zastosowac mezusiowi dietke ?
      Moj tato byl gornikiem wiec pracowal fizycznie i to ciezko.Niestety mial tez wysoki cholesterol trójglicerydy.
      Procz tabletek lekarz zalecil diete. Tato jadl nadal duzo miesa ale albo gotowanego albo smazonego bez tluszczu,ryby.Z poczatku chodzil troszke glodny ale pozniej sie przyzwyczail .

      Jesli Twoj mezus po prostu musi zrzucic pare kilo to moze pierw niech zrobi badanka by przy okazji checi poprawy jego zdrowia mu nie zaszkodzic.

      Tutaj jest fajny przyklad menu :
      http://www.polki.pl/dieta_dietyodchu...0001432,0.html

      Tylko pamietaj mężczyźnie pracującemu ciężko fizycznie potrzeba dziennie 4000 kcal.

      A tutaj zazady ktorymi powinnas sie kierowac wraz z mezem

      Mało
      Nie ma sezonu, by nie pojawiło się co najmniej kilka cudownych diet. Powiedzmy sobie szczerze - nie ma magicznych potraw ani zestawów pokarmów, dzięki którym schudniesz bez wyrzeczeń. Jedyne, co skutkuje to ograniczenie ilości spożywanych kalorii.
      Systematycznie
      Bądź aktywna fizycznie. To nie tylko sprzyja zachowaniu sylwetki, ale także zwiększa wydolność organizmu, poprawia układ krążenia. Aby ćwiczenia przyniosły pożądany efekt pamiętaj o nich trzy razy w tygodniu (a najlepiej codziennie) i ćwicz minimum po 30 minut. Gdzie możesz chodź piechotą, często tańcz, zamiast wsiadać do windy - wchodź po schodach.
      Bez podjadania
      Opanuj swoją chęć podjadania między posiłkami i co najważniejsze - nie sięgaj po jedzenie w chwili zdenerwowania, stresu, kłopotów. Pij za to więcej płynów, szczególnie wody mineralnej. W chwilach kryzysu sięgaj po surowe warzywa np pokroją w słupki marchewkę lub kalarepkę.
      Bez chemicznego wsparcia
      Nie licz na to, że łykniesz tabletkę preparatu, zaliczanego do kategorii ułatwiających odchudzanie i masz problem z głowy. Nie ma i prawdopodobnie nigdy nie będzie leków hamujących apetyt lub spalających tkankę tłuszczową. Preparaty "na odchudzanie" skuteczne są w jednym - wyciągają nam z kieszeni pieniądze (od 100 do 300 zł miesięcznie). Ich obecność na rynku oznacza, że przeszły kontrolę potwierdzającą, że nie szkodzą. A to, że nie szkodzą wcale nie oznacza, że są skuteczne!
      Fizjologia nie pomoże
      Twoja koleżanka uważa, że przyjmowanie środków przeczyszczających jest świetną metodą na pozbycie się zbędnych kilogramów? To paranoja! Nie istnieje żadna fizjologiczna metoda odchudzania. Biegunka podrażnia cały układ pokarmowy, poważnie zakłóca procesy wchłaniania, prowadzi do odwodnienia organizmu. Wraz z nią pozbywamy się tak potrzebnych do życia składników mineralnych i witamin. Równie bezsensowne są długotrwałe głodówki i restrykcyjne diety. Nie przyjmując pokarmu lub jedząc w bardzo ograniczonym zakresie pozbawiamy organizm niezbędnych do normalnego funkcjonowania składników, uczymy go gromadzenia zapasów na czarną godzinę.

      Pamietajmy ze nieprzemyslana dieta zamiast pomoz moze zaszkodzic.
      Last edited by Goplana; 15-01-2009, 12:46.

      Skomentuj


        #4
        Seks pięc razy dziennie i noszenie żony na rękach-2 kg w trzy dni
        Alanek 14.09.2006

        Skomentuj


          #5
          Odp: dieta dla mezczyzny?

          wiesz, najlepiej iść do dietetyka, on mu dokładnie obliczy ilość kalorii jaką powinien spożywać no i jaki rodzaj pokarmu jest dla niego najbardziej przyswajalny

          Skomentuj


            #6
            Odp: dieta dla mezczyzny?

            Dokładnie, też jestem zdania, że lepiej iść do dietetyka. Idź też na siłownię, niech trener ułoży ci plan treningowy. Poza tym możesz zaczać stosować cos na mase - http://nutrimania.pl/47-na-mase Mój mąż kiedyś miał sporą nadwagę a teraz cwiczy aż miło patrzeć. Bierze coś na mase i wygląda coraz lepiej.

            Skomentuj


              #7
              Odp: dieta dla mezczyzny?

              Mam podobnie - u nas też tata ma problemy z ciśnieniem. Wszystkie ciśnienie krwi normy znam już na pamięć
              Z wprowadzeniem diety jest najciężej. Tata jest bardzo uparty. Także naprawdę musimy sporo się nakombinować, żeby przyrządzić coś zdrowego, co on łaskawie zgodzi się zjeść.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: dieta dla mezczyzny?

                Nie wiem czy to akurat będzie skuteczny sposób na odchudzanie ale czytałam ostatnio taki artykuł http://www.polskatimes.pl/artykul/36...zuch,id,t.html i pisali w nim jak szybko schudnąć. Bardzo wazna jest dieta i aktywność fizyczna. bez tego raczej nie zobaczysz potrzebnych efektów.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: dieta dla mezczyzny?

                  Napisane przez pyzazpco Pokaż wiadomość
                  Dokładnie, też jestem zdania, że lepiej iść do dietetyka. Idź też na siłownię, niech trener ułoży ci plan treningowy. Poza tym możesz zaczać stosować cos na mase Mój mąż kiedyś miał sporą nadwagę a teraz cwiczy aż miło patrzeć. Bierze coś na mase i wygląda coraz lepiej.
                  Można sobie poradzić i bez dietetyka i trenera personalnego, chociaż przyznam, że na własnym przykładzie kiedy zrobiłem w Fit-academy kurs na trenera personalnego znalazłem masę błędów jakie popełniam. Pewnie tak samo dietetyk znalazłby u mnie w żywieniu. Wiadomo, ze można samemu, ale jednak jak komuś zalezy na optymalnych efektach to trzeba udać się do specjalistów

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: dieta dla mezczyzny?

                    Ja także polecam dietetyką, któy zleci najpierw badania i indywidualnie dopasuje dietę. Efekty mogą być imponujące ale wymaga to bardzo dużo samozaprcia

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: dieta dla mezczyzny?

                      Myślę, że oprócz diety warto również pomyśleć o jakiejś aktywności sportowej, bo niestety praca fizyczna obciąża najczęściej jedną partię mięśni. Może basen albo siłownia? Weź mu kup w prezencie jakąś tego typu koszulkę na trening i wybierzcie się razem na bieżnię lub orbitrek

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: dieta dla mezczyzny?

                        Jeśli pracuje fizycznie, musi pamiętać żeby odpowiednio wzmacniać mięśnie. Jeśli dostarczymy za mało wartości odżywczych to potem mogą pojawić się problemy z zakwasami itp. Mój mąż również pracuje fizycznie, oprócz tego 3 razy w tyg chodzi na siłownię i trener polecił mu Odzywki białkowe olimp, które zamawia na fit- shop.pl i stosuje je regularnie. Jest bardzo zadowolony z efektów, ma więcej sił nie czuje ogólnego osłabienia mięśni, a stosując odpowiednią dietę jego sylwetka staje się coraz lepsza.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: dieta dla mezczyzny?

                          Można kupić dietę w Internecie, bardzo dobrze działają. Przynajmniej w moim przypadku.
                          http://wishbone.blog.pl

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: dieta dla mezczyzny?

                            Sporo teraz portali internetowych gdzie można kupić solidną dietę.
                            Fotografia reklamowa Poznań

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: dieta dla mezczyzny?

                              Wydaje mi się, ze najlepszym rozwiązaniem jest catering dietetyczny. W ten sposób mamy pewność , ze jedzenie które otrzymamy jest zdrowe, dobrej jakości a i Ty sama nie musisz tracić czasu na specjalnie przygotowanie posiłków. Możesz zadzwonić tutaj https://afterfit-catering.pl/warszawa/?city=warszawa , i zamówić taki catering już po kilku pierwszych dniach zobaczysz że to dobry pomysł

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X