Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Usuwanie kamienia z zębów

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Usuwanie kamienia z zębów

    Ja chodzę raz w roku na NFZ a raz w roku prywatnie. Prywatnie wcale też nie kosztuje tak dużo bo około 100 zł, ale jeśli można zrobić to za darmo to czemu nie skorzystać.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Usuwanie kamienia z zębów

      Napisane przez monika_1989 Pokaż wiadomość
      Ja chodzę raz w roku na NFZ a raz w roku prywatnie. Prywatnie wcale też nie kosztuje tak dużo bo około 100 zł, ale jeśli można zrobić to za darmo to czemu nie skorzystać.
      Ja tylko na nfz, prywatnie nie jest drogo, ale jeśli coś nam się należy to trzeba z tego korzystać. A te pieniążki można przeznaczyć na coś innego. Tylko spore są kolejki, więc warto wcześniej się zapisywać.

      Skomentuj


        #63
        Odp: Usuwanie kamienia z zębów

        Ja usuwam kamień nazębny dwa razy w roku i jeszcze nie robiłam tego na nfz - nie mam nerwów na te kolejki i niemiłosiernie długie oczekiwanie na swoją wizytę Wolę zapłacić i mieć wizytę nawet na drugi dzień Czasami wykonuje również piaskowanie ale to już bardziej na wybielenie zębów

        Skomentuj


          #64
          Odp: Usuwanie kamienia z zębów

          Hej, hej! Poszukuję dobrego dentysty, który piaskuje zęby na nfz. Słyszałam, że dentysta w Gdyni jest ok dentystagdynia.pl ale nie wiem czy w ogóle przyjmuje na nfz. Nie mogę się tam dodzwonić. Czy ktoś mógłby kogoś polecić? Niekoniecznie Gdynia, może być Gdańsk i Sopot
          Last edited by disne; 18-06-2020, 11:15. Powód: link

          Skomentuj


            #65
            Odp: Usuwanie kamienia z zębów

            Ja nie wiem, czy to robią na NFZ. Lepiej idź prywatnie.

            Skomentuj


              #66
              Odp: Usuwanie kamienia z zębów

              Warto też zainwestować w dobrą szczotkę do zębów, która posiada funkcję usuwania osadu. Najlepiej, jeśli będzie to szczoteczka soniczna, która w porównaniu z tradycyjnymi szczoteczkami elektrycznymi jest jeszcze bardziej skuteczna. Moja szczoteczka od SEYSSO (a posiadam taką - zapewnia 48.000 ruchów na minutę i jest to najszczybsza na rynku szczoteczka do zębów. Faktycznie widzę różnice w czyszczeniu zębów i usuwaniu kamienia.
              Last edited by disne; 18-06-2020, 11:14. Powód: link

              Skomentuj


                #67
                Odp: Usuwanie kamienia z zębów

                Wiecie, że to niszczy szkliwo?To tez za często nie ma co tego robić.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Usuwanie kamienia z zębów

                  A czy usuwał ktoś kamień u fachowydentysta tego dentysty na Bemowie? Bo wiele osób zachwala mi to miejsce, a będę kilka dni w Warszawie, to załatwiłabym przy okazji tą sprawę.
                  Last edited by disne; 18-06-2020, 11:14. Powód: link

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Usuwanie kamienia z zębów

                    Radzę zerknąć sobie tutaj drwojcik.pl/oferta/stomatologia/stomatologia-estetyczna/piaskowanie-zebow i poczytać też o piaskowaniu zębów. Dzięki temu można również pozbyć się przebarwień. Także usuwanie kamienia to nie wszystko. Warto kompleksowo zadbać o swoje zęby.
                    Last edited by disne; 18-06-2020, 11:16. Powód: link

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Usuwanie kamienia z zębów

                      Ja na usuwaniu kamienia byłam miesiąc temu i wcześniej niż za rok na pewno nie pójdę. Bolało i sam zabieg mało przyjemny, przynajmniej w tym gabinecie tak trafiłam, może inni przechodzą to delikatniej

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Usuwanie kamienia z zębów

                        Ja od siebie mogę polecić wam gabinet Lux-dent skończyłam u nich właśnie lux-dent.com.leczenie kanałowe wrocław i zamierzam pozbyć się osadu i przebarwień zęby. ZStomatolog poleciła mi zabieg piaskowania zębów.
                        Last edited by disne; 18-06-2020, 11:10. Powód: link

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Usuwanie kamienia z zębów

                          Napisane przez blog-rodzica Pokaż wiadomość
                          Wszystko zależy od naszych przyzwyczajeń czy odpowiednio czyścimy zęby, czy palimy papierosy, pijemy dużo herbaty czy kawy - to ma wpływ na większy kamień nazębny.
                          Według -, zalecane są wizyty przynajmniej raz do roku.
                          Ja chodzę do eskulap-stomatologia na czyszczenie średnio co 3-4 miesiace, bo nosze aparat. Wtedy czestsze wizyty są potrzebne.
                          Last edited by disne; 18-06-2020, 11:10. Powód: link

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Usuwanie kamienia z zębów

                            Ja usuwałam kamień w Aldent w Lublinie aldent.lublin.pl i mogę polecić tę klinikę. Są bardzo profesjonalni a zabieg był przeprowadzony w bardzo komfortowych warunkach.
                            Last edited by disne; 18-06-2020, 11:11. Powód: link

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Usuwanie kamienia z zębów

                              To można u stomatologa spokojnie zrobić i to za darmo.

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Usuwanie kamienia z zębów

                                Ja usuwanie kamienia robię systematycznie, nie jest to przyjemny zabieg, ale nie boli. Wszystko zależy od stomatologa, polecam ten gabinet aldent.lublin będziecie zadowoleni jak ja.
                                Last edited by disne; 18-06-2020, 11:11. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X