Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czym czyścić fugi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czym czyścić fugi

    Dziewczyny czym czyścicie fugi? ja czyszczę cifem i małą szczoteczką, ale widzę ze na fugach pojawiają się małe szczeliny pewnie ten środek jest za mocny
    Jak wy sobie z tym radzicie?
  •    
       

    #2
    Odp: Czym czyścić fugi

    Ja zawsze czyszczę jakimś płynem uniwersalnym np. Ajaxem tylko nierazcieńczonym, ale np. w obecnym mieszkaniu podprysznicem były tak fugi usyfione że je potraktowałam płynem do WC niczym innym tych starych brudów nie dało się umyć. Przy regularnym myciu taki Ajax powinien wystarczyć


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj


      #3
      Odp: Czym czyścić fugi

      Ja mam taki środek SAVO się nazywa wystarczy nim spryskać syf.Nie trzeba czyścic preparat sam wybieli,tylko strasznie śmierdzi chlorem i trzeba wietrzyć.


      Skomentuj


        #4
        Odp: Czym czyścić fugi

        ja wlewam domestos do butelki ze spryskiwaczem . Spryskuję w nocy łazienkę a rano jest cudo...

        Skomentuj


          #5
          Odp: Czym czyścić fugi

          bierzesz starą szczoteczkę do zębów i pastę do zebów...szorujesz.... zdziała cuda



          Skomentuj


            #6
            Odp: Czym czyścić fugi

            Napisane przez mycha123 Pokaż wiadomość
            ja wlewam domestos do butelki ze spryskiwaczem . Spryskuję w nocy łazienkę a rano jest cudo...
            a też właśnie myję domestosem, z tymże rozcieńczonym w wodzie i szoruję. Chętnie twój pomysł wypróbuję

            Ania ten środek o którym piszesz to dostępny w sklepach jest bez problemu?
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              #7
              Odp: Czym czyścić fugi

              Jest taki środek w "biedronce" w butelce podobnej do cilit bang ale inaczej sie nazywa i jest do kamieni i rdzy. jak tym się spryska i zostawi na godzinkę to potem wystarczy mop i woda z płynem - pachnącym koniecznie żeby zlikwidować tamten zapach


              Krzysiu: 05.12.2005 10:15 3170g 52cm

              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...3daisy;page:-1

              Jacek: 15.02.2008 22:45 3790g 56cm

              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...aisy23;page:-1

              Ania i Jarek:

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Czym czyścić fugi

                ja też używam do tego domestosu i szoruję aż wióry lecą
                3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Czym czyścić fugi

                  Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                  a też właśnie myję domestosem, z tymże rozcieńczonym w wodzie i szoruję. Chętnie twój pomysł wypróbuję

                  Ania ten środek o którym piszesz to dostępny w sklepach jest bez problemu?
                  W kazdym chemicznym sklepie powinien być.Ja go kupiłam na pleśń którą mieliśmy na ścianie okazał się rewelacyjny.Ten środek to to samo co Domestos tylko w spreju.


                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Czym czyścić fugi

                    Ja też szoruję szczoteczką i pastą do zębów albo pastą z sody
                    oczyszczonej i wody. W sumie większość rzeczy czyszczę octem lub sodą
                    oczyszczoną.


                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Czym czyścić fugi

                      Rewelacyjna jest pasta z sody i octu.Mieszasz składniki, nakladasz na fuge i zostawiasz na jakis czas.Po uplywie ok 20-30 minut czyścisz szczoteczka i splukujesz.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Czym czyścić fugi

                        A teraz zadam glupie pytanie - z czego tak czyscicie te fugi ?

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Czym czyścić fugi

                          A jak się robi taką pastę sodowo-octową? Jakieś proporcje, czy po prostu żeby taka papka wyszła? Bo domestos owszem skuteczny, ale okna w łazience nie mam i jak tak poszoruję to potem kaszlę i kaszlę i mój Młody ma astmę, to nie chcę przy nim tak smrodzić.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Czym czyścić fugi

                            Ja robię "na oko" tak, żeby papka wyszła.


                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Czym czyścić fugi

                              Ach, dzięki! A co (i jak) jeszcze czyścisz tak ekologiczne? Bo ja chciałabym trochę tej całej śmierdzącej chemi ograniczyć.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X