Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki tablet dla dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jaki tablet dla dziecka

    Moja 8 letnia córka męczy mnie od jakiegoś czasu o tablet. Postanowiłam się zgodzić ( będę jej dozowała czas jaki będzie przy nim spędzała). Zastanawiam się czy kupić jej tańszy, na przykład:
    http://www.skapiec.pl/site/cat/20/comp/11833341
    Czy troche dołożyć i kupić coś naprawdę porządnego. Na przykład ten model:
    http://www.skapiec.pl/site/cat/20/comp/10036812
    Niby 1000 zł ale to w końcu Samsung. Mam nadzieję,że nie popsuje. Jaki byście doradzili?
  •    
       

    #2
    Odp: Jaki tablet dla dziecka

    Ja bym proponowała na początek tańszy. Moja chrześniaczka też bardzo chciała tablet i w końcu jej kupili, taki tańszy za 300 zł. Dwa miesiące i tablet zepsuty, wzięła na wakacje i ktoś jej musiał zrzucić na ziemię czy usiąść bo ekran pękł na pół, zostawiła w ładowaniu jak wróciła to już tak było. Całe szczęście że kosztował 300 a nie 600 zł. Teraz ma drugiego, też kupionego za 300 zł i strzeże go jak oka w głowie, dodam jeszcze że ma 12 lat. Nie jest żaden formowy i też fajnie działa.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jaki tablet dla dziecka

      Zgadzam się,na początek może być to nawet podróbka z Chin za 100zł bo wiem że dzieci bardzo szybko zużywają taki tablet i nie warto porywać się na te droższe urządzenia. Teraz możesz poszukać w sklepach internetowych gdzie masz szereg ciekawych promocji.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jaki tablet dla dziecka

        Nie sądzę by kupowanie drogiego tabletu dla dziecka miało sens. Wiadomo, że dziecko nie uważa na takie rzeczy. Proponuję przy okazji kupić też etui na tablet- na http://www.inbag.pl/ widziałam kilka sztuk. Tablet nie jest tanią zabawką, więc trzeba o niego choć trochę zadbać.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jaki tablet dla dziecka

          Mam podobne zdanie,również uważam,ze kupno drogiego tabletu dla dziecka mija się z celem,o ile w ogóle zakup tabletu wchodzi w grę bo przecież lepiej poczekać i w wieku szkolnym kupić dziecku komputer.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jaki tablet dla dziecka

            Też wybrałabym tańszy, ale najlepiej w ogóle.

            Moi chłopcy teraz najchętniej spędzali by czas przed laptopem, albo tabletem. Teraz żałuję, że dałam im się namówić na kupno laptopa (tabletu zresztą też).

            Teraz siedzą i grają w jakieś darmowe mmo...


            ______________________
            wyniki lotto z wczoraj

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jaki tablet dla dziecka

              Zastanówmy się czy tablet jest w ogóle potrzebny naszemu dziecku bo tutaj mam kilka wątpliwości. Co innego laptop,który służy przede wszystkim do nauki,a co innego gazet jak wspomniany tablet.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jaki tablet dla dziecka

                też myslę o tablecie dla synka takim edukacyjnym aby dzieki nie mu poprzez zabawe także uczył się i nabywał nowe zdolności i wiedzę. W sumie jeszcze się z mężęm zastanawiamy nad tym

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jaki tablet dla dziecka

                  Ośmiolatka chyba nie musi jeszcze mieć własnego tableta. Ja bym myślała, żeby dziecku kupić, ale zdecydowanie później. Myślę, że ośmioletnie dziecko powinno korzystać z takiego tableta, jak już, do którego wszyscy w domu mają dostęp.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jaki tablet dla dziecka

                    Napisane przez czekladka24 Pokaż wiadomość
                    też myslę o tablecie dla synka takim edukacyjnym aby dzieki nie mu poprzez zabawe także uczył się i nabywał nowe zdolności i wiedzę. W sumie jeszcze się z mężęm zastanawiamy nad tym
                    czekladka24, wątek dotyczy normalnego tabletu kupionego ośmiolatce. W innym miejscu są wątki o edukacyjnych tabletach dla małych dzieci - tam zajrzyj, jeśli to Cię teraz interesuje!

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jaki tablet dla dziecka

                      to poszukam wątku o tebledzie dla młodszego dziecka chociaż mój syn już i zwykłym operuje
                      8 latce można kupić jest juz na tyle modra że potrafi nim mądrze nim operować

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jaki tablet dla dziecka

                        Na pierwszy tablet wybrałabym raczej tańszy, niech się dziecko oswoi, nauczy, a jak się coś stanie to nie bedzie tak szkoda, a wiadomo jak to jest z dzieciakami.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Jaki tablet dla dziecka

                          A może lepiej byłoby zostawić takie decyzje specjalistom z tej dziedziny? Moim zdaniem o naprawdę może być najlepsze możliwe rozwiązanie
                          Ciężar władzy nosi się samemu. I choć robi się to "na własne życzenie", to nie czyni go lżejszym.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Jaki tablet dla dziecka

                            Ja uważam, że jak najbardziej warto uczyć dziecko korzystać z elektroniki. W przyszłości każdy będzie korzystał z tabletów w edukacji i w pracy, więc nie ma co tego przeciągać. Sprawdźcie tablety z https://www.allview.pl/produkty/tablety.html bo to porządny sprzęt. Myślę, że sprawdzą się też w przypadku dzieci.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Jaki tablet dla dziecka

                              Ja niestety nie mam zielonego pojęcia. Nie mam zbyt obszernej wiedzy w tym obszarze tematycznym i nie będę w stanie pomóc...
                              To informacja jest władzą

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X