Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pilnie szukam dobrej szkoły podstawowej (Warszawa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pilnie szukam dobrej szkoły podstawowej (Warszawa)

    Szukam pilnie dobrej szkoły podstawowej dla mojego synka, który od wrzesnia zaczyna naukę w klasie pierwszej. Czeka nas przeprowadzka do Warszawy, a nie znam tam szkół. Czy ktos mógłby doradzić szkołę w której troszczą sie o dzieci, w klasach jest niewielu uczniów i przede wszystkim najważniejszy jest rozwój człowieka, a nie tylko najwyzsze oceny. Chętnie jakis zespół szkół, aby mógł kontynuować nauke w gimnazjum już bez zmiany miejsca. Zapewne będą to szkoły niepubliczne, ale pieniądze w tym przypadku nie mają znaczenia. Będę wdzieczna za wszelkie sugestie i rady.
  •    
       

    #2
    Odp: Pilnie szukam dobrej szkoły podstawowej (Warszawa)

    Jeśli wchodzą w grę szkoły niepubliczne to polecam szkołę podstawową Tęczowy Ogród. Córka mojej siostry chodzi do przedszkola Tęczowego Ogrodu i zapewne później będzie kontynuować naukę w szkole. Poziom jest dostosowany do uczniów, klasy są niewielkie, więc lepiej się pracuje w małych grupach. Maja tam sporo fajnych, dodatkowych zajęć do wyboru. Przedszkole i szkoła mieszczą się na Mokotowie. Wszystko zależy od tego, gdzie się przeprowadzacie, ale miejsce godne polecenia.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Pilnie szukam dobrej szkoły podstawowej (Warszawa)

      Jak tylko przeczytałam o co prosisz i na czym Ci zależy podczas szukania szkoły dla dziecka od razy stanęła mi przed oczami ZSN przy Karolkowej 49, do której sama posłałam dziecko kilka lat temu. Jest to szkoła niepubliczna, panuje praktycznie rodzinna atmosfera, a nacisk położony jest na indywidualny rozwój dziecka zgodny z jego pasjami i talentami. Służą temu liczne zajęcia dodatkowe (od sportowych po muzyczne) i liczne wyjścia pozaszkolne. Dodatkowo nacisk położony jest na tak ważną znajomość języków obcych. Bardzo polecam – dziecko ma zapewniony kompleksowy rozwój i jest chronione nie tylko podczas 45 minutowych lekcji.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Pilnie szukam dobrej szkoły podstawowej (Warszawa)

        Dorzucając swoje trzy grosze odnośnie szkół niepublicznych – polecam ZSN przy Karolkowej 49. Bardzo wysoki standard edukacji, przy jednoczesnym niezniechęcaniu dzieci jej nadmiarem, kładzenie nacisku na rozwijanie indywidualnych talentów i zainteresować. Bardzo dobra kadra nauczycielska i dobra lokalizacja (centrum/śródmieście).

        Skomentuj


          #5
          Odp: Pilnie szukam dobrej szkoły podstawowej (Warszawa)

          Napisane przez boberek Pokaż wiadomość
          Szukam pilnie dobrej szkoły podstawowej dla mojego synka, który od wrzesnia zaczyna naukę w klasie pierwszej. Czeka nas przeprowadzka do Warszawy, a nie znam tam szkół. Czy ktos mógłby doradzić szkołę w której troszczą sie o dzieci, w klasach jest niewielu uczniów i przede wszystkim najważniejszy jest rozwój człowieka, a nie tylko najwyzsze oceny. Chętnie jakis zespół szkół, aby mógł kontynuować nauke w gimnazjum już bez zmiany miejsca. Zapewne będą to szkoły niepubliczne, ale pieniądze w tym przypadku nie mają znaczenia. Będę wdzieczna za wszelkie sugestie i rady.
          A ja bym polecila nową szkolę . Ja swojego syna po dwoch dniach przenioslam do nowej szkoły ..
          Jest to Akademia Bystrzak to placówka na Ursynowie i w Piasecznie , w której dzieci i młodzież rozwijają swoje umiejetności i wyobraźnie, nie tylko matematyczna i polonistyczną, ale rownież artystyczną, są warsztaty teatralne, lekcje tańca, rysunku ,w zależności od grupy wiekowej. A nauczyciele są naprawdę dobrze wykształceni i z podejsciem dobrym do młodzieży i dzieci ..Teraz moj syn z chęcią uczęszcza do szkoły ..

          Skomentuj


            #6
            Odp: Pilnie szukam dobrej szkoły podstawowej (Warszawa)

            No i dobrze robicie,że szukacie odpowiednich szkól.
            Naprawdę ważne jest, aby były niewielkie klasy, przyjacielska atmosfera i ciekawe zajęcia.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Pilnie szukam dobrej szkoły podstawowej (Warszawa)

              Mój syn chodzi do 5 klasy szkoły podstawowej. Nie jest to dobra szkoła zarówno pod względem poziomu nauczania, a także panującej tam atmosfery, zachowania. Mój syn niedawno prawie został pobity. Generalnie jest grzecznym, spokojnym i trochę wycofanym dzieckiem. Chłopcy zaczęli mu dokuczać, popychać i jeden z nich popchnął go na ścianie. Na tej ścianie znajdowała się mapa, która w wyniku jego upadku na niej została uszkodzona. Dyrektor nie słuchał wyjaśnień i kazał nam ja odkupić. Postanowiłam, że odkupię tą mapę i przeniose syna do innej, lepszej szkoły. Takie mapy znalazłam na stronie http://www.edumarket.com.pl/pl/c/Geo...apy-szkolne/36 . Co o nich sądzicie? Możecie mi doradzić w wyborze podstawówki?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Pilnie szukam dobrej szkoły podstawowej (Warszawa)

                Dobry poziom reprezentują sobą katolickie niepubliczne szkoły, prowadzone przez zgromadzenia zakonne. Najlepsza, moim zdaniem, jest szkoła zmartwychwstanek!

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Pilnie szukam dobrej szkoły podstawowej (Warszawa)

                  Niepubliczną podstawówką, którą poleca sam Brian Tracy jest Pro Futuro. Osobiście jako Mama stawiam na rozwój osobisty, dlatego też 2 lata temu zdcydowałam się posłać tam swoje dziecko. Dzisiaj z perspektywy tych lat stwierdzam, że była to dobra decyzja. Poniżej link do filmu jak Brian Tracy poleca tę szkołę i opowiada o niej. Każdy, kto interesuje się edukacją i rozwojem osobistym wie, że jest to znakomity autorytet i osoba godna zaufania:
                  https://www.youtube.com/watch?v=z6Hhk68qiM8

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Pilnie szukam dobrej szkoły podstawowej (Warszawa)

                    O, świetnie że piszesz o tej szkole, bo nawet pozwoliłam sobie założyć nowy wątek na ten temat Powiecie mi może jeszcze coś więcej o Pro Futuro?

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Pilnie szukam dobrej szkoły podstawowej (Warszawa)

                      jeżeli chodzi o tą szkołe to widziałam tutaj https://www.facebook.com/szkolyprofu...type=3&theater , świetne zestawienie jej z innymi szkołami w Warszawie. Moim zdaniem bardzo ładnie się to prezentuje. Po za tym czytając opinie na temat tej szkoły na internecie już można zauważyć , że szkoła jest warta zainteresowania.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Pilnie szukam dobrej szkoły podstawowej (Warszawa)

                        szkoda że w Warszawie szukasz, gdyby to był Stargard to poleciłabym szkołę do której chodzi mój chrześniak - www.teczoweabecadlo.pl, szkoła świetna i młody chodzi chętnie.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Pilnie szukam dobrej szkoły podstawowej (Warszawa)

                          W Warszawie dobra jest prywatna szkoła podstawowa Bogumiła Lindego http://linde.waw.pl/ . Nie wiem czy są klasy dwujęzyczne, to musiałabyś się dopytać. Jednak placówka ma najlepsze opinie

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Pilnie szukam dobrej szkoły podstawowej (Warszawa)

                            To nie jest tak, że jedna szkoła jest dobra bo jest a inna bo nie jest. Wszystko to rola nauczycieli poczytajcie sobie na początek artykułu odnośnie czego uczą w szkołach w PL - http://www.tatento.pl/a/1148/rodzice...anstwowa-to-co ostatnio było sporo zmian i w zasadzie odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziecie na portalu tatento.pl, chetnie poczytam wasze opinie odnośnie ostatnich zmian, uważacie je za dobre, czy może za złe?

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Pilnie szukam dobrej szkoły podstawowej (Warszawa)

                              Warto też się rozejrzeć powoli za dobrym gimnazjum. Z tego co wiem, to tylko ta nowoczesna szkoła łódź oferuje nowatorskie metody nauczania. Poza tym plusem jest to, że mają również liceum. Jest to bezpieczna szkoła ze świetną kadrą pedagogiczną.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X