Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Komoda do pokoju dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Komoda do pokoju dziecka

    Długo szukałam komody do pokoju mojej córeczki , zdecydowałam się na zakup białej komody z przewijakiem , http://mamaipapa.pl/pl/95-komoda-biala-z-plyty-hdf.html , pięknie się prezentuje w pokoju oraz jest bardzo funkcjonalna .
  •    
       

    #2
    Odp: Komoda do pokoju dziecka

    Bardzo podoba mi się funkcja, że można przewijak zdemontować, i pozostaje wtedy ładny mebelek. Bardzo pomysłowe i przydatne.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Komoda do pokoju dziecka

      Tylko czy taka komoda w pokoju dziecka sprawdzi się?

      Skomentuj


        #4
        Odp: Komoda do pokoju dziecka

        W kwestii wyboru mebli dla dziecka,to warto zajrzeć także na nasza stronę,ponieważ właśnie tym zajmujemy się na co dzień i chętnie doradzimy

        Skomentuj


          #5
          Odp: Komoda do pokoju dziecka

          U nas komoda córki jest w kolorze brązowa, bo stoi w naszej sypialni i pasuje do reszty mebli Nie sądzę aby córce to preszkadzało Jednak jak będziemy urządzać jej pokoik to będę chciała wstawić jej mebelki włąsnie białe albo jasno szare. Bardzo mi się takie pododbają

          Skomentuj


            #6
            Odp: Komoda do pokoju dziecka

            Wątpie aby małemu dziecku jakiekolwiek meble mogły przeszkadzać Akurat komoda z funkcją demontowanego przewijaka, będzie tutaj bardzo praktyczna,a nawet wskazana do pokoju

            Skomentuj


              #7
              Odp: Komoda do pokoju dziecka

              Pewnie, że tak. My dzięki komodom z przewijakiem ATB Meble bardzo sfunkcjonalizowaliśmy przestrzeń w pokoju dziecka. Z czasem będzie można z niego zrezygnować i zostaną same szafki z szufladami.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Komoda do pokoju dziecka

                Tu sobie zobacz porządne drewniane komody z litego drewna
                http://www.urokdrewna.pl/pl/c/Komody/14 czy do dziecięgo czy własnego pokoju jak znalazł.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Komoda do pokoju dziecka

                  Ja komodę do pokoju synka kupiłam z firmy Komandor https://www.komandor.pl/malopolskie/oferta/ stylistycznie dopasowałam do reszty mebli, zależało mi aby była pojemna i dobrze wykonana. Jeden z moich najlepszych zakupów jeśli chodzi o meble.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Komoda do pokoju dziecka

                    Faktycznie, bardzo ładnie to wygląda. Myślę, że jak najbardziej powinna się nadać dla dziecka. Do kompletu możesz dobrać sobie nawet meble od http://caromeble.pl/bogfran/ i myślę, że będą idealnie do siebie pasowały. Sprawdź i powiedz, co sama myślisz o takim rozwiązaniu

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Komoda do pokoju dziecka

                      Mi bardzo się podobają białe komody

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Komoda do pokoju dziecka

                        Mi się podobają moduły possi light, co prawda dedykowane do salonu, ale w pokoju dziecięcym też się sprawdzą, mają zaokrąglone brzegi - dizajnersko a przy okazji bezpiecznie dla dzieci, które w końcu zaczną eksplorować otoczenie komodę i inne moduły można przykręcić do ściany, więc nie będzie zagrożenia, że mebel przewróci się na dziecko. Fakt, że to nowoczesna kolekcja, więc jak ktoś lubi słodkie mebelki, to nie dla niego possi. Ale dziecięcy charakter można uzyskać dodatkami, obrazkami, załonkami itd, a meble powinny być moim zdaniem ponadczasowe i funkcjonalne.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Komoda do pokoju dziecka

                          Chyba najważniejsze, żeby meble były praktyczne, bo przecież dziecku na początku to wszystko jedno. Ja bym wybrała meble, których nie trzeba wymieniać za często, tylko jak faktycznie dziecko już wyrośnie. Pomysł ze zdejmowanym przewijakiem bardzo fajny

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Komoda do pokoju dziecka

                            Napisane przez benialina Pokaż wiadomość
                            Mi się podobają moduły possi light, co prawda dedykowane do salonu, ale w pokoju dziecięcym też się sprawdzą, mają zaokrąglone brzegi - dizajnersko a przy okazji bezpiecznie dla dzieci, które w końcu zaczną eksplorować otoczenie komodę i inne moduły można przykręcić do ściany, więc nie będzie zagrożenia, że mebel przewróci się na dziecko. Fakt, że to nowoczesna kolekcja, więc jak ktoś lubi słodkie mebelki, to nie dla niego possi. Ale dziecięcy charakter można uzyskać dodatkami, obrazkami, załonkami itd, a meble powinny być moim zdaniem ponadczasowe i funkcjonalne.
                            Też jestem za tym by nie kupować typowo dziecinnych mebli. Zaraz po 2-3 latach trzeba je wymieniać na nowe, a co zrobić ze starymi, które będą wyglądać jak nowe? Ludzie nie kupują już tak chętnie używanych mebli. Każdy chciałby za darmo Bardzo fajne te possi light, nawet nie wiedziałam, że brw ma w swojej kolekcji takie cudeńka.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Komoda do pokoju dziecka

                              Bardzo modne i ładne są białe meble. Pasują do większości wnętrz a i wiele dodatków do białego pasuje.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X