Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zaostrzenie ustawy antyaborcyjnej - wasze zdanie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zaostrzenie ustawy antyaborcyjnej - wasze zdanie

    Ostatnio wiele się mówi o zaostrzenie ustawy antyaborcyjnej. Ciekawa jestem , jakie jest Wasze zdanie?

    Obecnie można dokonać aborcji w trzech kwalifikowanych przypadkach dopuszczanych przez prawo:
    - ciąża stanowi zagrożenie dla życia lub zdrowia kobiety ciężarnej (bez ograniczeń ze względu na wiek płodu)
    - badania prenatalne lub inne przesłanki medyczne wskazują na duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu
    - ciąża powstała w wyniku gwałtu (do 12 tygodni od początku ciąży)
  •    
       

    #2
    Odp: Zaostrzenie ustawy antyaborcyjnej - wasze zdanie

    Ta ustawa powinna zostać w takiej wersji jakiej jest!!!
    Nie mówie, że do konca jestem za aborcją, ale kobiety powinny miec chociaz taki wybor..

    Skomentuj


      #3
      Odp: Zaostrzenie ustawy antyaborcyjnej - wasze zdanie

      Nie będę ukrywać, że jestem przeciwnikiem aborcji w każdym przypadku i że podpisałam się pod projektem tej ustawy. Aborcja jest zabójstwem, a ja nie zgadzam się na zabijanie niewinnych.

      Inną rzeczą jest to, że nie wystarczy kazać urodzić, że za tym musiałyby pójść kolejne rzeczy, konkretna pomoc kobiecie, która ma urodzić chore dziecko.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Zaostrzenie ustawy antyaborcyjnej - wasze zdanie

        Jestem przeciwniczką aborcji. Dla mnie kobiety, które dokonują aborcji zabijają własne dziecko, które jest niewinne.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Zaostrzenie ustawy antyaborcyjnej - wasze zdanie

          Również jestem przeciwniczką, aczkolwiek uważam, że ta ustawa zwiększy tylko podziemie. Dotychczasowe prawo jest wg mnie dobrze skonstruowane i nie należy w to ingerować.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Zaostrzenie ustawy antyaborcyjnej - wasze zdanie

            Uważam, że każda kobieta powinna mieć prawo decydować o sobie a takie zmiany uważam za sprzeczne i dyskryminujące. Dlaczego ktoś od górnie ma za nas podejmować decyzje ?
            Nie jestem za aborcją ale każdy powinien mieć prawo do wyboru...
            Powinno zostać tak jak jest do tej pory!

            Skomentuj


              #7
              Odp: Zaostrzenie ustawy antyaborcyjnej - wasze zdanie

              Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
              Uważam, że każda kobieta powinna mieć prawo decydować o sobie a takie zmiany uważam za sprzeczne i dyskryminujące. Dlaczego ktoś od górnie ma za nas podejmować decyzje ?
              Nie jestem za aborcją ale każdy powinien mieć prawo do wyboru...
              Powinno zostać tak jak jest do tej pory!
              Gdyby było prawo do wyboru, to każda której nie stać, nie ten moment, za wcześnie i z różnych innych pierdołowatych powodów dokonywały by aborcji.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Zaostrzenie ustawy antyaborcyjnej - wasze zdanie

                Teraz też można dokonać aborcji farmakologicznej. Wiem, że tutaj http://girlinneed.com/ dostępne są odpowiednie pigułki. Te tabletki stosowane są na całym świecie i są zwyczajnie skuteczne. A to najważniejsze. Niezależnie od ustawy będą dostępne, bo są z legalnego źródła. A osobiście uważam, że to indywidualny wybór kobiety.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Zaostrzenie ustawy antyaborcyjnej - wasze zdanie

                  Dla mnie idiotyzm, tym bardziej, że w UE mamy wolny rynek, a skoro tak to co za problem po pomoc udawać sie do organizacji działających na terenie UE poza Polską ? - http://9tygodni.pl/ bardzo ciekawa organizacja która walczy o prawa kobiet i pomaga rozwiązywać problemy, poczytajcie sobie, ja - przeciwko jakiemukolwiek zaostrzaniu, jestem liberałem.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Zaostrzenie ustawy antyaborcyjnej - wasze zdanie

                    Głupota, zbrodnia na kobietach. Nikt za mnie dziecka nei wychowa! Dlatego jeśli bedzie trzeba to wyjdę protestować. Tak nie moze być!

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X