Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

odchudzanie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: odchudzanie

    Napisane przez cookiemaker Pokaż wiadomość
    Dziewczyny czy mając cukrzycę ciążową potem miałyście po porodzie także problem z podwyższonym cukrem i też trudności w zbiciu wagi? Co można wtedy oprócz leków stosować? Czy warto jakieś produkty z morwą brać? Słyszałam że jest dobra na właśnie obniżenie cukru
    Niestety ja w ostatniej ciąży zmagałam się z cukrzycą ciążową. Teraz mam stan przedcukrzycowy i przede wszystkim normuje poziom cukru dietą i ruchem. Ach i oczywiście odpowiednio nawadniam organizm. Zdarza się, że piję herbatkę z morwy białej. Jeżeli nie karmisz piersią to polecam doppelherz dla diabetyków z białą morwą właśnie. Dodatkowo jest tam też chrom, który działa tak samo jak morwa.
    Twoje szczęście zależy od Ciebie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: odchudzanie

      Napisane przez monala Pokaż wiadomość
      Niestety ja w ostatniej ciąży zmagałam się z cukrzycą ciążową. Teraz mam stan przedcukrzycowy i przede wszystkim normuje poziom cukru dietą i ruchem. Ach i oczywiście odpowiednio nawadniam organizm. Zdarza się, że piję herbatkę z morwy białej. Jeżeli nie karmisz piersią to polecam doppelherz dla diabetyków z białą morwą właśnie. Dodatkowo jest tam też chrom, który działa tak samo jak morwa.
      o dzięki za polecenie, za naparami ziołowymi to tak średnio przepadam, ale może spróbuję ten doppelhertz z morwą kupić, poczytałam skład i wygląda to zachęcająco.

      Skomentuj


        Odp: odchudzanie

        czy z tym preparatem ktoś miał już do czynienia? xxx] - ma podejrzenie dobre opinie...
        Last edited by disne; 09-07-2020, 20:38. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: odchudzanie

          A ja polecę tabletki na odchudzanie, z których korzystałam dwa miesiące czasu i dały naprawdę fajny efekt (udało mi się schudnąć kilka kilogramów). Dla zainteresowanych - można przeczytać więcej xxx.
          A tak poza tym, żeby schudnąć to trzeba też dbać o dietę. Bo bez tego to nie pójdzie tak łatwo.
          Last edited by disne; 09-07-2020, 20:38. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: odchudzanie

            A co powiecie o diecie pudełkowej? Nie zawsze w końcu mam czas na komponowanie i przygotowywanie potraw, dlatego zastanawiam się właśnie nad taką opcją odchudzania. Znalazłam nawet bardzo ciekawy blog xxx, na którym wszystko jest dokładnie opisane. Same zerknijcie, jakie są tu wartościowe informacje. A może już stosujecie taki rodzaj diety?
            Last edited by disne; 09-07-2020, 20:38. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: odchudzanie

              Ja ostatnio zaczęłam jeździć na rowerze żeby zgubić brzuszek po świętach, pogoda tragiczna dla tego sportu wiem... ale gdy kupiłam ciepłe ubrania jak np.xxx, to naprawdę świetnie się jeździ!
              Last edited by disne; 09-07-2020, 20:38. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: odchudzanie

                Chyba powinnam zabrać się za swój wygląd, ale ni mam zbytnio pomysłu jak to zrobić. Koleżanka mnie namawia na wspólny wyjazd na wczasy odchudzające, które są tutaj w wyjątkowej ofercie xxx. Z ciekawości przeczytałam ją sobie i rzeczywiście są bardzo zachęcające. Podoba mi się zwłaszcza ten pakiet „PRECYZYJNE WYSZCZUPLANIE”.
                Last edited by disne; 09-07-2020, 20:38. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: odchudzanie

                  Nowy rok i nowe postanowienia. W tym roku postanowiłem wprowadzić wiele zmian w codziennej diecie. Podstawą jest zdrowa żywność oraz
                  xxxx Piję też dużo świeżych soków, herbaty oraz wody mineralnej. Po dwóch tygodnia widzę zauważalne efekty, mam lepsze samopoczucie oraz czuję pewną lekkość.
                  Last edited by disne; 09-07-2020, 20:39. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: odchudzanie

                    Od pewnego czasu biorę ten doppelherz z morwą, to nie tylko suplement dla diabetyków, ale też dla osób odchudzających się. Pozwala obniżyć cukier i dzięki temu, że w składzie jest chrom hamuje apetyt na słodycze. Pozytywne efekty już widzę, ale czekam na więcej

                    Skomentuj


                      Odp: odchudzanie

                      Napisane przez KatarzynkaM Pokaż wiadomość
                      Od pewnego czasu biorę ten doppelherz z morwą, to nie tylko suplement dla diabetyków, ale też dla osób odchudzających się. Pozwala obniżyć cukier i dzięki temu, że w składzie jest chrom hamuje apetyt na słodycze. Pozytywne efekty już widzę, ale czekam na więcej
                      Więcej efektów zobaczysz jak połączysz zbilansowaną dietę z aktywnością fizyczną a to wspomożesz dopiero suplementem ;-)
                      Twoje szczęście zależy od Ciebie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: odchudzanie

                        próbował może ktoś takiego specyfiku jak xxx na odchudzanie? działa to?
                        Last edited by disne; 09-07-2020, 20:39. Powód: link
                        Varicolen

                        Skomentuj


                          Odp: odchudzanie

                          Hej
                          Ja też od kilku miesięcy staram się utrzymywać zdrową dietę i regularnie ćwiczyć i widzę już znaczącą poprawę w wyglądzie mojej sylwetki, a także w samopoczuciu. Na początku mojej przygody z ćwiczeniami miałam ogromny problem z zakwasami, jednak dzięki poradom trenera odnośnie tego co-jesc-po-treningu-i-jak-radzic-sobie-z-zakwasami co jeść na zakwasy , a także jak radzić sobie z nimi poprzez masaże czy odpowiednią rozgrzewkę, skutecznie pozbyłam się tego problemu
                          Last edited by disne; 09-07-2020, 20:39. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: odchudzanie

                            A liczycie kalorie? Ja ostatnio tak robię i niestety, to faktycznie działa.

                            Skomentuj


                              Odp: odchudzanie

                              Ktoś wspomniał wyżej o suplementach, one powinny znajdować się na ostatnim miejscu podium, jeśli chodzi o walkę o sylwetkę Na pierwszym oczywiście są posiłki, ja wolałam postawić na te sprawdzone i wybrałam catering
                              Last edited by gagatka; 18-09-2020, 13:45. Powód: link

                              Skomentuj


                                Soki pomidorowe są świetne na odchudzanie, bez sokow zageszczonych i bez cukru. Maja 17 kcal na 100ml 3 razy mniej niz inne soki
                                Last edited by gagatka; 18-09-2020, 13:45. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X