Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

    A do tego mozna kupic na allegro w bardzo fajnej cenie, aż sama się zastanawiam sie czy nie kupić, bo w okolicy Świat to wszystko duzo droższe jest, no a po drodze jeszcze czekają nas w lipcu urodziny

    http://allegro.pl/kuchnia-dla-dzieci...878112083.html

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

      Możesz równie dobrze poszukać w sklepach internetowych,tak się składa ze zajmujemy się tym na co dzień i chętnie pomożemy,doradzimy w kwestii wyboru zabawek,akcesoriów dla dzieci

      Skomentuj


        #18
        Odp: Pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

        też polecam w takich sytuacjach specjalne zakładki w sklepach internetowych, gdzie można wyselekcjonować płeć i wiek obdarowywanej osoby. zawsze można znaleźć coś co natchnie do super prezentu.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

          A może coś takiego by Cię zainteresowało: http://www.krolestwodzieci.pl/464-masy-plastyczne. Mój synek świetnie się tym bawi. Trzeba tylko pilnować żeby czegoś przypadkiem nie zjadł.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

            A w jakim wieku znajduje się Twoje dziecko? Bo od tego uzależnimy wybór zabawki,a na naszej stronie jest on bardzo szeroki,możemy pomóc

            Skomentuj


              #21
              Odp: Pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

              Ja swojemu małemu na urodziny kupiłam w tym roku konika na biegunach Właśnie takiego http://www.smykoland.pl/coto-baby-ko...ty-jr-603.html, Mały jest zachwycony1

              Skomentuj


                #22
                Odp: Pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

                Być może nie jest to najlepszy prezent dla dziecka, tzn. nie dla każdego, ale jeśli tylko ma zainteresowania w tym kierunku - https://www.ematador.pl/pl/c/Banana-Pi/217 to lepszego prezentu na pewno nie znajdziecie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

                  Moim zdaniem powinnyśmy postawić na coś co faktycznie sprawi dziecku wiele radości,a do takich prezentów zaliczają się głównie zabawki,których szeroki wybór w niższej cenie,znajdziecie u nas

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

                    Ja jeszcze nie wiem co w tym roku kupię moim pociechom pod choinkę. Pewnie będzie to jakaś zabawka z ich ulubionej bajki i może cos do pokoiku, który wypadałoby w końcu zrobić W zeszłym roku nie szalałam z prezentami i kupiłam tylko po jednej zabawce.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

                      Niby jeszcze zostało sporo czasu ale sama już się powoli zastanawiam nad prezentami pod choinkę. Lubię zrobić takie zakupy wcześniej a nie potem denerwować się nad tym co kupić . I biegać w ostatnim momencie.

                      Fajne prezenty świąteczne są tutaj:
                      http://prezenty-swiateczne.art-madam.pl/ - w sklepie można znaleźć ciuszki ale również akcesoria dla dzieci polskich projektantów .Wszystko bardzo oryginalne oraz dobrej jakosći. Może nie są to takie tanie rzeczy ale jakość jest bardzo wysoka bo wszystko szyte jest w Polsce oraz z dobrych materiałów.
                      Piękne sa ich komplety pościeli dla maluszka:

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

                        Jeżeli nie macie pomysłu na świąteczny prezent dla dziecka, to warto odwiedzić naszą stronę, gdzie pomożemy i doradzimy. Akurat tak się składa, że wybór zabawek dla dzieci w każdym wieku jest bardzo szeroki,a ceny rozsądne

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

                          Napisane przez kacikskrzata Pokaż wiadomość
                          Jeżeli nie macie pomysłu na świąteczny prezent dla dziecka, to warto odwiedzić naszą stronę, gdzie pomożemy i doradzimy. Akurat tak się składa, że wybór zabawek dla dzieci w każdym wieku jest bardzo szeroki,a ceny rozsądne
                          Ja niestety nie znalazłam w Waszym sklepie tego co poszukuję dla mojego dwulatka... Może warto poszerzyć ofertę zabawek muzycznych o instrumenty (ale takie prawdziwe) takie jak drewniane grzechotki, dzwonki, trójkąty, gitary, ....

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

                            Kwestia potrzeb oraz poszukiwania danej zabawki,zainteresowań w zależności oczywiście od wieku w jakim znajduje się nasze dziecko. Warto poszukać także na Dreptaki.com.pl gdzie cały czas staramy się poszerzać asortyment.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

                              Może to już trochę późno bo święta Bożonarodzeniowe już za nami ale w sumie Wielkanoc niedługo .
                              Ja jeśli chodzi o prezenty to staram się dopasować je do pasji młodego
                              Ostatnio całe dnie spędza na Orliku przy szkole grają w piłkę więc kupiłam mu takie korki

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

                                Dziękujemy za opinię, cały czas staramy się poszerzać asortyment i włączać wiele ciekawych nowości, właśnie teraz w lutym spotkacie je na naszej stronie, warto zerknąć

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X