Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pierwszy rowerek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Tree, moja córa już takim rowerkiem pomyka. Tam jest przesuwane siodełko i da się wówczas sięgnąć do pedałów. Poza tym nie chwaląc się, ale Viki ma bardzo długie nogi
    Myślę że taki rowerek z podnóżkiem można użytkować alternatywnie jak i jeżdzik, bo w sumie sprawdzają się tak samo. Tyle że pewnie rowerek dłużej nam posłuży, bo potem możemy zdementować podnóżek i dziecię samo sobie pedałuje. No i mam oczywiście na myśli taki porządny jeżdzik z rączką do pchania i nadający się na dwór. My mamy taki niezbyt duży, dokładnie tego Kubusia:
    http://www.allegro.pl/item586117436_...j.html#gallery
    a on się na dwór, wbrew temu co jest w aukcji napisane nie nadaje. Już nawet nie tyle że nie ma uchwytu, ale w ogóle jest mały i Vika już praktycznie z niego wyrosła. Rozbija się nim jeszcze po mieszkaniu, ale kolanami już niemal w brodę uderza, bo niziutki jest.


    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Dodam jeszcze odnośnie tego jeżdzika co Viki ma, bo teraz widzę że w aukcji napisane jest że jest duży. Bzdura!!! Duży to jest ten co ma Pinki, czy Tree. Pisze też że zalecany od roczku, a moja mała go dostała ledwo 10 miesięcy skończyła i od razu poszedł w ruch. Była nim zachwycona i w mig załapała o co biega, zwłaszcza że sama jeszcze nie chodziła, tylko raczkowała, a tu taki świetny pomysł na poruszanie się po domku.


      Skomentuj


        #18
        Z tym porownywaniem w sklepie i na Allegro bywa roznie, zdarza sie ze sprzedawane sa podroby kiepskiej jakosci.
        Tez jestem zdania ze nie ma co kupowac na wyrost - powiedzmy taki rowerek Disney'a fajny, nie powiem ale taki roczniak sie nim nie nacieszy, a rodzice namecza tylko na spacerze. Taki jak mam ja jest bezpieczniejszy dla takiego malca i chyab atrakcyjniejszy dzieki tym dzwiekom, swiatelkom. Jak malemu nozki sie zmecza to sa podporki, do tego ta "obrecz".
        Jak mlody z niego wyrosnie to rowerek przejdzie w rece innego maluszka a my kupimy "doroslejszy"

        Skomentuj


          #19
          A nie lepiejn od razu przejsc z jezdzika na doroslejszy rowerek?
          Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

          Skomentuj


            #20
            Nusiak ależ ja sie nie czepiam mojego tzn "jego "rowerka
            jak dla mnie to bomba -ładny,z bajerami ,wygodny i bezpieczny ,chodziło mi o to że ten Twój Nusiaczku jest wykonany z lepszego tworzywa co widać zresztą więc pewnie jest stabilniejszy .ały ma dopiero rok więc taki co ma jest bezpieczniejszy ,dzięki tej obręczy i podpórkom na nóżki
            Sylwia 9 latek
            Damianek 17 m-cy


            02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

            Skomentuj


              #21
              My poki co mamy jezdzik do opanowania (maly na razie go pcha),z rowerkiem poczekamy chyba do drugich urodzin

              Skomentuj


                #22
                A ja wam powiem tak
                moja Julka obyła się bez jeździka (po prostu nie wiedziałm że coś takiego istnieje) choć myslę żę przyniósłby jej wiele radości dlatego Majce na roczek kupimy ten co ma Tree, Nusiak, Froch - bo im ufam że to dobra inwestycja.
                miała 2 rowerki jak na razie,i 3 dostanie za 2 tygodnie na urodzinki
                zwykły 3 kołowy - jeździła na nim od 2 lat z kawałkiem do 4
                drugi już 2 kołowy z doczepianymi kólkami i do poprzednich wakacji na nim szalał teraz już wyrosła
                rowerki nusiaka i frocha boskie ale jak dla mnie lepsze dla 2 czy 2,5 latka


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  tree też ma taki rowerek?
                  majek i tak roczne dziecko nie umie pedalować....

                  Skomentuj


                    #24
                    dlatego ja swojej na 2 urodzinki dopiero kupię
                    a teraz jeździk

                    ja o jeździku chicco mówiłam Ty Froch tez go masz czy tylko Tree i Niusiak


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      #25
                      ja nie mam,ale kuzynka ma
                      moja nie ma jeździka,ma rowerek.dla mnie to za duzo gratów....dlatego nie mam,a tak z zmieniajac temat to chce jej kupic bujak little tikkes taki plastikowy http://www.allegro.pl/item589098524_...tle_tikes.html

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        froch szczerze to wole jakiegos konika na biegunach, albo krówke jednorożca
                        mąż przy wielbłądzie sie upiera więc pewnie nic takiego nie będzie miała


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          #27
                          ja mialam konioka i go uwielbialam bo moglam go czesac, a ten plastikowy taki nie fajny jest
                          majajula chcialabym miec wielblada o ile mialby 2 garby xD
                          Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                          Skomentuj


                            #28
                            o coś takiego http://www.allegro.pl/item581650866_...omocja_40.html


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              #29
                              a ja chcę jednorożca http://www.allegro.pl/item585562296_...owy_tl615.html
                              albo krowę http://www.allegro.pl/item585562296_...owy_tl615.html


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                #30
                                Majek fajne te różowe bujaki dla dziewczynki w sam raz
                                My mamy konika, możesz zobaczyć na NK, Julcio na jednym zdjęciu
                                siedzi na nim
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X