Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent na pierwsze urodziny dla chłopca

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Prezent na pierwsze urodziny dla chłopca

    Klocki mega bloks super sprawa Każdemu maluchowi w końcu się przydadzą ! Są duże i nie ma szans,że dziecko połknie. A jak ktoś ma większy budżet to robot Bebo z Fisher Price będzie fajną zabawą ale jak to grające graty... będzie bawic tylko przez jakiś czas

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Prezent na pierwsze urodziny dla chłopca

      Jak urodzinki, to musi być i tort! Kupiliście już coś konkretnego? Na co zwrócić uwagę przy zamawianiu? Bardzo spodobał mi się tęczowy tort z żyrafką z http://e-torty.pl/ , myślicie, że będzie odpowiedni na roczek?

      Skomentuj


        Odp: Prezent na pierwsze urodziny dla chłopca

        Ja niedawno odkryłam firmę Playskool i jej zabawki. Córka od dwóch tygodni niezmiennie bawi się z wielką radością mobilnym Jamniczkiem od nich. To niesamowita choć prosta zabawka, a do tego bezpieczna i bardzo rozwijająca. Poza tym można ją zabrać ze sobą wszędzie, bo skłąda się do małych rozmiarów i można ją zawiesić np. na wózku, łózeczku, tyle fotelu samochodowego, dzięki dwóm szelkom.

        Skomentuj


          Odp: Prezent na pierwsze urodziny dla chłopca

          Może warto tutaj podpytać rodziców czego im brakuje z zakresu akcesoriów dla dziecka,co o tym sądzisz? Bo jest cały szereg artykułów na których warto się skupić i bazować w kwestii wyboru prezentu,podobnie zresztą jeżeli chodzi o zabawki dla dzieci.

          Skomentuj


            Odp: Prezent na pierwsze urodziny dla chłopca

            Ja tez bym po prostu zapytała. Nawet, jak się planuje zakup zabawki.

            Skomentuj


              Odp: Prezent na pierwsze urodziny dla chłopca

              Może naczynia dla dzieci? Piękne i kolorowe zachęcają maluszka do jedzenia. Jestem pewna, że dziecko będzie zadowolone, a i rodzice ucieszą się z innego prezentu niż kolejna zabawka, która trafi po kilku dniach w kąt.

              Skomentuj


                Odp: Prezent na pierwsze urodziny dla chłopca

                Może jakąś zabawkę wspomagającą rozwój? Ja chrześniakowi zawsze staram się kupować coś w stylu "nauka przez zabawę". W tym sklepie jest sporo takich zabawek: http://www.hipolit.waw.pl . Roczne dziecko na pewno wiele skorzysta z zabawki, która wspomoże jego rozwój sensoryczny.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Prezent na pierwsze urodziny dla chłopca

                  Tutaj znajdziesz mnóstwo pomysłów na prezenty dla dzieci: https://jakiprezent.pl/dla-dzieci. Generalnie polecam korzystać z tej strony bo znajdziecie tam prezenty niemal dla wszystkich w każdej grupie wiekowej. Propozycje dla dzieci to np. rakieta magnetyczna, obraz na płótnie malowany ze zdjęcia czy chociażby przyczepka do roweru. Niektóre pomysły sa naprawdę oryginalne

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X