Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pamiętasz MAMO?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pamiętasz MAMO?

    Święto wszystkich MAM już tuż tuż , święto twoje Mamusiu i moje. Ja już dostałam dziś kwiaty i prezent o 5 rano od moich dzieci, bo przecież wiesz Mamuniu twoja wnuczka jedzie na wycieczkę na Węgry i nie będzie jej w tym dniu z nami.I choć nie przelewa sie ostatnio w moim portfelu to zrobiłam wszystko żeby moje córki były szczęśliwe , tak jak kiedyś TY zamieniłaś moje zwykłe dzieciństwo w radosne lata dziecięce.Pamiętasz Mamo?...
    Były lata 80-te , ja nie duża dziewczynka z objawami choroby trafiłam do szpitala zamkniętego, smutna i zrozpaczona.Ty nie mogłaś mnie odwiedzać , ale nie poddałaś się, rozweselałaś mnie wprawie codziennie zaskakując swoją wyobraźnią.Wymyśliłaś sposób na dostarczanie mnie smakołyków, winda na sznurku wjeżdżała codziennie przez okno na drugie piętro , a ja cieszyłam sie że o mnie pamiętasz i miałaś czas na zrobienie pysznych pierogów, takich jak lubię.
    A raz przeprowadziłaś moich kolegów z klasy i zaśpiewali dla mnie piosenkę, popłakałam ze śmiechu bo przerwano naradę lekarską i lekarze klaskali i bili brawa w oknie.A na wizycie zapytano mnie kim ja jestem ? że mam tak wiele odwiedzających, a ja odpowiedziałam , że ja nie jestem kimś niezwykłym , po prostu mam wyjątkową Mamę!
    Mamusiu ! tyle tu wyjątkowych i pięknych życzeń , bo każda Mama jest właśnie taka, cudowna i niepowtarzalna, chciałabym Ci złączyć te życzenia i podarować w moim uśmiechu wdzięczności za bezgraniczną twoją miłość i moje radosne lata dzieciństwa!
       
Working...
X