Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Foto usługi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Foto usługi

    Piękne zdjęcia najlepiej wykorzystać do stworzenia fotoksiążki Warto przechowywać je w solidnej oprawie

    Skomentuj


      #47
      Odp: Foto usługi

      Prawda jest taka, że najlepiej szukać fotografa niedaleko naszego miejsca zamieszkania czy też miejsca, gdzie ma się odbyć impreza. W ten sposób można zaoszczędzić sporo pieniędzy i nerwów. Jeśli np. wesele odbywa się w okolicach Lublina, to warto sobie zerknąć tutaj sorkowska.com . Jest tam namiar na fotografa, który prowadzi swoją działalność właśnie w tej okolicy.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Foto usługi

        Hej, ja sama nie umiem robić zdjęć, więc korzystam z usług fotografów. Ostatnio, wykonywałam sesję dla mojej starszej córki. Pani Dorota Pawluk dojeżdża do klienta, co było dla mnie ulgą, bo mała strasznie źle znosi podróże. Polecam Wam wszystkim, jeśli zależy Wam na tym, żeby sesja odbyła się w Waszym domu.
        Pozdrawiam!

        Skomentuj


          #49
          Odp: Foto usługi

          Szukam kogoś zajmującego się fotografia ślubna mazowieckie. Chciałbym zatrudnić fotografa na dwa dni wesela. Wesele odbędzie się pod Legionowem. Kogoś z dobrym okiem kto świetnie uchwyci najważniejsze momenty mojego wesela. Jeśli znacie kogoś sprawdzonego i godnego polecenia to proszę o kontakt

          Skomentuj

                 
          Working...
          X