Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Okazje, święta i wakacje > grudzień: Mikołajki, Boże Narodzenie i Sylwester
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 20-11-2015, 10:40
testolandia testolandia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
testolandia.polki.pl

Zdjęcia: 10
Domyślnie Odp: Mikołajki w szkole

Jakieś niedrogie kredki świecowe, do tego książeczka z zadaniami do wypełniania plus jakiś drobiazg. Nie polecam słodyczy, bo nie każdy rodzic byłby zadowolony.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-11-2015, 10:38
Lara5 Lara5 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Miasto: Jarocin
Zdjęcia: 58

Cytat:
Napisał testolandia Zobacz post
Jakieś niedrogie kredki świecowe, do tego książeczka z zadaniami do wypełniania plus jakiś drobiazg. Nie polecam słodyczy, bo nie każdy rodzic byłby zadowolony.
zgadzam się i wysuwam takie propozycje Bo i zabawki każde dziecko ma różne przeróżne Słodycze jak już pisałam też są na porządku dziennym -kiedy chce moze mieć a inne mamy wolą jednak jakieś zabawki i nadal trwa dyskusja ...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-12-2015, 07:10
stynek stynek jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
stynek.polki.pl

jakiegoś symbolicznego mikołaja można dorzucić - jako symbol a do tego jakiś mały samochodzik dla chłopaka zestaw koralików dla dziewczynki
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-12-2017, 21:30
braap braap jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
braap.polki.pl

Domyślnie Odp: Co Na Mikołaja??

Już po mikołajkach, ale niedługo mamy święta bożego narodzenia Kupiliście już wszystkie prezenty? Ja jeszcze nie i został mi prezent dla mojej mamy, ale już upatrzyłam jej torbę plażową w tym sklepie https://www.codezero.pl/pol_m_PRODUK...UPOWE-157.html . Będzie to idealny prezent biorąc pod uwagę to, że wyjeżdza w lutym na urlop w ciepłe kraje
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-11-2018, 10:52
moonkaz's Avatar
moonkaz moonkaz jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
moonkaz.polki.pl

Dla dzieci
klocki
pluszaki
gra edukacyjna
albo książka

Jesli szukacie jednak pomysłu dla swojej drugiej połówki, proponowałabym zajrzeć sobie na stronę megakoszulek:
https://www.megakoszulki.pl

Możecie tam zamówić dla drugiej osoby koszulkę z ciekawym napisem albo kubeczek. Na stronie zamawialam prezenty rok temu dla połowy rodziny. Wygodna szybka wysyłka ( poza tym na stronie jest kreator, tak wiec mozna coś zawsze samodzielnie zaprojektowac).
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-11-2018, 07:49
walczakmartyna1 walczakmartyna1 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
walczakmartyna1.polki.pl

może lepszym pomysłem będzie zakup czegoś plastycznego? Moim zdaniem warto zainteresować się akcesoriami do decoupage. Sama mój zestaw kupiłam w sklepie https://www.artdeku.pl/ . Bardzo fajna zabawa z tym, polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-11-2018, 12:26
jowita99 jowita99 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jowita99.polki.pl

Takim praktycznym prezentem na ślub może być odkurzacz centralny. Szczególnie polecam tą stronę http://centralne-odkurzacze.net/ gdzie znajdziesz sprzęty tylko o najwyższej jakości. Sama zakupiłam u nich odkurzacz i był to dobry wydatek. Nie musze już męczyć się ze sprzątaniem. Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-12-2018, 12:48
kwiatuszeczek889 kwiatuszeczek889 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kwiatuszeczek889.polki.pl

A co myślicie o takim wideo od św. Mikołaja listymikolaja.pl/ ? Właśnie wpadłam przypadkiem na tą ofertę i wydaje mi się całkiem atrakcyjna. Wideo jest świetnie przygotowane i jest nawet zabawne. Cena jest całkiem przyzwoita. Także sądzę, że warto byłoby się pokusić o taką wiadomość wideo czy też list.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-12-2018, 11:50
mama_jasia3 mama_jasia3 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mama_jasia3.polki.pl

Robiłam właśnie drobne prezenty na Święta dla siostrzeńców. Chłopcy mają 3 i 5 lat. Postanowiłam kupić takie zeszyty z kolekcji wydawnictwa Nowa Era: https://sklep.nowaera.pl/catalogsear...nego%20rozwoju . Dla młodszego wybrałam książeczkę z zestawami kolorowanek, starszy dostanie zeszyt z zabawami i ćwiczeniami matematycznymi. To bardzo fajna seria, do wyboru są jeszcze propozycje do nauki czytania, pisania, składania origami, rysowania. Mądre i edukacyjne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-12-2018, 21:22
olecka91 olecka91 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
olecka91.polki.pl

Dla dużych i małych mężczyzn można kupić spinki do koszul. Na https://riwia.pl/ widziałam niesamowitą kolekcję spinek i drewnianych much. Właśnie zastanawiam się nad zamówieniem ich dla męża i synka pod choinkę. Myślę, ze bardzo się ucieszą.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania