Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zapraszam wszystkie chętne mamy do współpracy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zapraszam wszystkie chętne mamy do współpracy

    Cześć dziewczyny, jestem nowa na tym forum, napewno będę częstym gościem.
    Jestem mamą 2 letniego Kacperka, postanowiłam jakiś czas temu podjąć współpracę z firmą Betterware, dziś sama szukam Przedstawicieli, jestem już Liderem, mniej czasu poświęcam sprzedaży więcej szukaniu chętnych do współpracy.

    A oto co proponuje Betterware:
    Betterware jest międzynarodową korporacją z 80-letnią tradycją, na rynku polskim obecną od półtora roku. W ofercie są przedmioty do domu; łazienki, kuchni, ogrodu, do przechowywania odzieży, środki czystości. Betterware oferuje swoje produkty poprzez katalog (podobnie jak Oriflame czy Avon).
    Oferta Betterware jest w bardzo przystępnej cenie!!!
    Możesz mieć wszystkie produkty bez 30% marży. Możesz korzystać z dodatkowych rabatów i promocji. Możesz mieć dostęp do nowości jeszcze przed wypuszczeniem katalogu w obieg. Poza tym:
    - ZARABIAJ NA MARŻY POLECAJĄC PRODUKTY ZNAJOMYM- ZYSK NATYCHMIASTOWY 30%
    - OSZCZĘDZAJ KUPUJĄC PRZEDMIOTY CODZIENNEGO UŻYTKU TANIEJ NIŻ W TRADYCYJNYM SKLEPIE
    - KREDYT - 14 DNI NA SPŁATĘ ZAMÓWIENIA
    - PACZKA Z TOWAREM BEZPOŚREDNIO DO TWOJEGO DOMU (koszt przesyłki 10 zł lub 0 zł)
    - GWARANCJA SATYSFAKCJI - 30 DNI NA ZWROT PRODUKTU, JEZELI NIE SPEŁNIA ON OCZEKIWAŃ KLIENTA!!!
    - 1 ROK GWARANCJI NA WADY UKRYTE
    - PROGRAM LOJALNOŚCIOWE PEŁNE PREZENTÓW
    A jeżeli lubisz pracę z ludźmi, zależy Ci na elastycznym czasie pracy, chcesz budować swój biznes nie ryzykując przy tym i nie wnosząc własnego kapitału, to oferuję Ci:
    - DARMOWE SZKOLENIA MARKETINGOWE (nieważne z jakiego jesteś regionu Polski)
    - POMOC W POSTACI MATERIAŁÓW, KATALOGÓW, PRODUKTÓW
    - MOJE 100% ZAANGAŻOWANIE I POMOC PRZY BUDOWANIU WŁASNEJ STRUKTURY I DOPROWADZENIA CIĘ DO NIEZALEŻNOŚCI FINANSOWEJ...

    Wpisowe do Klubu Betterware to 1 zł!!!
    NIE MA ŻADNYCH ZOBOWIĄZAŃ!!!
    NIE MUSISZ SKŁADAĆ REGULARNYCH ZAMÓWIEŃ!!!
    NIE MA LIMITÓW - TO TY DECYDUJESZ ILE I KIEDY ZAMAWIASZ!!!
    Jeśli masz pytania - śmiało pisz lub dzwoń.

    Serdecznie pozdrawiam
    Dagmara

    Pokrótce przedstawiłąm możliwości, a teraz pędzę edytować profil
    Witam wszystkich
       
Working...
X